Wszystko
Najnowsze
Archiwum
51
Jak powstawał Portal 2 - [ARHN.eu]
![Jak powstawał Portal 2 - [ARHN.eu]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/3f7d1bf5b181bedff76065ea0362580c6771c0f9484894bd57741db7f3987cbc,w220h142.jpg)
Historia jednej z najlepiej ocenianych gier wszech czasów. Od konceptów i prototypów przez porzucone pomysły, aż po kompletne wyzerowanie produkcji, proces powstawania Portala 2 był burzliwy i nietypowy w skali branży.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #

- 4
#staregry #gry #pytanie #grykomputerowe
- 1
#gry #grykomputerowe #staregry
2
Retrokonsola ANBERNIC RG35XX

Najpopularniejsza obecnie retrokonsola do gier która imponuje swoimi możliwościami
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
nie chce mi się gry instalować żeby sprawdzić
Po co grać na singlu jak mozna na necie i wymieniac itemki i mieć lepsze?
Granie w te gre na singlu to tak jakby grac w wersje demo.
Wtedy i dostęp do tokenów masz unlimit. Jak zakładać nową postać to tylko na multi + zakładasz konto na d2jsp.org i tam handlowac itemkami mozna z
- 0
Siema szukam gierki o kosmosie w której trzeba było zbierać coś takiego jak jakieś surowc, minerały(?) było można przejść w strefę walki gdzie był widok z trzeciej osoby(walczyło się robotami) . Pamiętam że można było atakując inne plemiona albo planety ulepszać swój statek albo załogę
sry że tak niezrozumiałe pisze ale jestem naćpany fest
- 1
- 1
a jesteś dopiero na początku? Im dalej w las tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Uuroboros: jestem już za Xardasem, fakt było trochę nudy ale bardzo podoba mi się system walki czy to bronią w zwarciu czy strzelecką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
- 0
vs
Lenovo ThinkPad i7 NVIDIA Quadro K1100M Win10 wiek 8 lat
Potrzebowałem dla znajomego zrobić obraz płyty Settlers IV.
Na
źródło: na górze COMPAL - poniżej W541
Pobierz- 0
Dzięki. Znalazłem to w ustawieniach karty zintegrowanej (nie w Quadro K1100M). I rzeczywiście "dopasowuje" do rozmiaru wyświetlacza. Ale nadal max dostępna rozdzielczość to 800x600. Mimo, że te settlersy oferują lepszą jakość. Za kila dni sprawdzę co się dzieje w C&C.
ale nie polecam tego robic - obraz sie znieksztalca.
Moim grom niewielkie zniekształcenia niewiele są wstanie zaszkodzić. W kręgu moich zainteresowań są produkcje, które średnio mają 20 lat i
PCGamingWiki.
Tam opisane są rozwiązania, czy Widescreen jest wspierany, czy są jakieś mody do tego.
Settlers 4 - najnowsza jej wersja to "Settlers IV: History Edition", a ludzie chcąc zagrać multiplayera używają
- 0
- 1
- 0
- 14
więc pomyślałem że będę wrzucał tu swoje polubienia z Tumblr'a
nie jest to może odkrywcze ale czemu nie
więc
#tumblrshit #tumblr #tumblr1z10 #staregry #arcade #metalslug #neogeo #gif
źródło: f85b96981f1f5b985750d1b2114b79ab1fa154fe
Pobierz#pytanie #staregry #kiciochpyta
źródło: gra
Pobierz- 0
#pytanie #staregry #kiciochpyta
źródło: gra
Pobierz#playstation #staregry
Orientujesz się czy istnieje coś w podobnym klimacie na PC?
Proponuję emulator. Nie ma chyba lepszej gry tego typu, tym bardziej na PC. Ewentualnie polecam Mario cart z Nintendo. Również da się emulować.
459
Zapraszamy na finał Pucharu Polski w Heroes III by CD-Action!

Nadszedł czas! Czas wybrać najlepszego w Polsce gracza w Heroes of Might and Magic III. Po długich i zaciętych bojach za chwilę wyłonią się dwaj zawodnicy, którzy zawalczą o puchar. A my urządzamy wydarzenie, jakiego jeszcze nie było w świecie "hirołsów".
z- 96
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
8
Wolfenstein ET. Ktoś jeszcze pamięta?

Siemka jest chętny ktoś pograć w "wolfa"? odpaliliśmy klasyczny serwer bez irytujących dźwięków jeśli ktoś jest chętny to ip: 145.239.239.223:26010 , zrobiliśmy też nowego discorda dla graczy wpadajcie poki co jest nas malo na nim :) discord.gg/rx5QKrgwJU
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #


























Co do dodatków, tutaj kwestia jest tego typu, że chyba nie wszystkie były oficjalnie tłumaczone.