Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sercem_Wycinane: Na Steamie kupujesz normalnie, i potem dogrywasz sobie z netu oficjalne spolszczenie wraz z dubbingiem. Nawet na warsztacie Steamowym jest poradnik od chłopa wraz z samym spolszczeniem.
Co do dodatków, tutaj kwestia jest tego typu, że chyba nie wszystkie były oficjalnie tłumaczone.
  • Odpowiedz
Na starość wróciłem do grania. Na początku odpowiednie do wieku Fishing Planet i The Hunter COTW. Teraz skończyłem Cyberpunk 2077 i pytam się co polecacie teraz? W bibliotece mam Wiedźmina 3 i Red Dead Redemption 2, który tytuł polecacie?
#gry #grykomputerowe #staregry
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy szukam minigierki, grafika 2D, lata 2000-2006, niewielkie mapki na których latały dwa statki kosmiczne kierowane przez graczy. Można było odblokowywać nowe statki, jak i rodzaje broni, cel przejęcie flagi wroga, jak i dostarczenie jej do sowojej bazy poprzez lądowanie. Po zniszczeniu statku latało się pilotem, kończyło się paliwo, jak i amunicja. Mapki fajnie się niszczyły, była fizyka wody, jak i karabiny, czy też pociski śnieżne. Kojarzy mi się tytuł jetman 2.0,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam pytanie
Paladyn Level 66 here. Poziom Piekło. Uległy.
Mirki zbudowałem swojego Paladyna Smitera i powiem Wam jak to wygląda:
STATY (łącznie z bonusami od wyposażenia, talizmanów i fatałaszków)
Siła: 185
Zręczność: 137
PonuryBatyskaf - Mirki mam pytanie
Paladyn Level 66 here. Poziom Piekło. Uległy.
Mirk...

źródło: 123

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kaczorra: sprawdziłem, mają archiwalną tabelkę z co drugim punktem dającym max res i aktualną z każdym punktem dającym, nie wiem czy ktoś tam trolluje, miałem smita na poprzednim laderze i jestem pewny że mi dawało co drugi punkt :o
nie chce mi się gry instalować żeby sprawdzić
  • Odpowiedz
@PonuryBatyskaf: to te rzeczy o których ja pisałem chyba są nieosiągalne na singlu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Po co grać na singlu jak mozna na necie i wymieniac itemki i mieć lepsze?
Granie w te gre na singlu to tak jakby grac w wersje demo.

Wtedy i dostęp do tokenów masz unlimit. Jak zakładać nową postać to tylko na multi + zakładasz konto na d2jsp.org i tam handlowac itemkami mozna z
  • Odpowiedz
#gry #staregry
Siema szukam gierki o kosmosie w której trzeba było zbierać coś takiego jak jakieś surowc, minerały(?) było można przejść w strefę walki gdzie był widok z trzeciej osoby(walczyło się robotami) . Pamiętam że można było atakując inne plemiona albo planety ulepszać swój statek albo załogę
sry że tak niezrozumiałe pisze ale jestem naćpany fest
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic #arcania #staregry

Nie wiem co chcecie od tej gry, bardzo fajna, może trochę przesada z tą misją z pajęczynami - nałaziłem się w cholerę aby je znaleźć ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
a jesteś dopiero na początku? Im dalej w las tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Uuroboros: jestem już za Xardasem, fakt było trochę nudy ale bardzo podoba mi się system walki czy to bronią w zwarciu czy strzelecką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rbk17: nudny powtarzalny gameplay, świat gry/mapę przechodzisz jak po sznurku od jednego punktu do następnego, nie można pływać, większość npc to klony, skopany dubbing, Hejgen, Zardas i długo by wymieniać. Jak dla mnie jedyna zaleta tego tytułu to całkiem ładna grafika, która nawet dziś mało co się zestarzała
  • Odpowiedz
#arcanum #staregry mireczki który mod balansujący Aranum uważacie za najlepszy?

Jest ich w zasadzie kilka a nie mam tyle czasu :D

Arcanum Multiverse Edition (AME)

Unofficial
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chciwykrasnolud:
Dzięki. Znalazłem to w ustawieniach karty zintegrowanej (nie w Quadro K1100M). I rzeczywiście "dopasowuje" do rozmiaru wyświetlacza. Ale nadal max dostępna rozdzielczość to 800x600. Mimo, że te settlersy oferują lepszą jakość. Za kila dni sprawdzę co się dzieje w C&C.

ale nie polecam tego robic - obraz sie znieksztalca.

Moim grom niewielkie zniekształcenia niewiele są wstanie zaszkodzić. W kręgu moich zainteresowań są produkcje, które średnio mają 20 lat i
  • Odpowiedz
@Richtig_Piwosz
PCGamingWiki.

Tam opisane są rozwiązania, czy Widescreen jest wspierany, czy są jakieś mody do tego.
Settlers 4 - najnowsza jej wersja to "Settlers IV: History Edition", a ludzie chcąc zagrać multiplayera używają
  • Odpowiedz
#gothic #steam #arcania #staregry

Nosz kurde, po 3 dniach od kiedy kupiłem #arcania na gogu za 15 zł bo na steam było za 60, to dziś widzę że na steamie potaniało do 15 zł. Czy to nie planowana promocja na steam, czy może mój zakup uruchomił machinę obniżki cen?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałabym sobie pograć w Dragon Throne Battle of Red Cliffs ale nigdzie nie mogę kupić w wersji cyfrowej, więc mam pytanie czy ktoś ma może bądź może mi polecić jakąś stronę ze starymi grami gdzie mógłbym ją znaleźć? #staregry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1z10: Metal Slug na zawsze moim sercu. <3 Uwielbiam, szanuję, zaraziłem tą miłością moją Różową i teraz razem urządzamy sobie nocne maratony w kolejne części. ()
  • Odpowiedz
Byla taka gra na MS-DOS i sie strzelalo z dziala przeciwlotniczego i zbijalo wrogie pociski albo helikoptery(?) lub samoloty(?) i sie dzialo to podczas I Wojny w Zatoce Perskiej. Jak sie nazywala ta gra? Wygladalo cos jak na tym obrazku z pamieci rysowanym.

#pytanie #staregry #kiciochpyta
p.....a - Byla taka gra na MS-DOS i sie strzelalo z dziala przeciwlotniczego i zbijal...

źródło: gra

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byla taka gra na MS-DOS i sie strzelalo z dziala przeciwlotniczego i zbijalo wrogie pociski albo helikoptery(?) lub samoloty(?) i sie dzialo to podczas I Wojny w Zatoce Perskiej. Jak sie nazywala ta gra? Wygladalo cos jak na tym obrazku z pamieci rysowanym.

#pytanie #staregry #kiciochpyta
p.....a - Byla taka gra na MS-DOS i sie strzelalo z dziala przeciwlotniczego i zbijal...

źródło: gra

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki szukam gry na Playstation 1, lub Playstation 2. Grałem w nią w 1999 roku z kumpelą. To były wyścigi takich małych cartów. Postaci były chyba z bajek. W czasie wyścigu łapało sie rózne power upy. Fajna relaksująca gierka. Mam sentyment do tamtej koleżanki, i mi się ta gierka przypomniała. Pamięta ktoś tytuł, ewentualnie coś podobnego? Dzięki #gry
#playstation #staregry
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PonuryBatyskaf

Orientujesz się czy istnieje coś w podobnym klimacie na PC?

Proponuję emulator. Nie ma chyba lepszej gry tego typu, tym bardziej na PC. Ewentualnie polecam Mario cart z Nintendo. Również da się emulować.
  • Odpowiedz
Gram sobie w Diablo II Resurected. Przypomniało mi sie że kiedyś było bardzo fajne polskie forum o tej grze. Były opisane wszystkie buildy, przepisy na słowa runiczne. Opis potworów, broni, bossów itp. Może ktoś z Was Mirki pamięta jak się to nazywało? #gry #diablo2resurrected #staregry
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach