Pamięta ktoś RTSy od Monte Cristo? Wydali taśmowo 4 niezłe gierki w ciągu półtora roku i seria zniknęła jak sen złoty tylko dlatego że fatalnie trafili z czasem, i akurat wtedy na rynku było potężne nasycenie RTSami drugowojennymi. Ogrywam wszystko na nowo, właśnie skończyłem Desert Rats vs. Afrika Korps, jestem w połowie D-Day i do końca tygodnia pewnie wciągnę Bitwę w Ardenach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z Moskwy
johnkashtan - Pamięta ktoś RTSy od Monte Cristo? Wydali taśmowo 4 niezłe gierki w cią...

źródło: 8

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@johnkashtan já najlepiej wspominam wszystkie produkcję bullfrog. To logo to była pewna super produkcja. W strategie wojenne nie grałem. Nie bawiło mnie to. Dużo firm wydało kilka serii gier i później się zawinęło, zmienili nazwy lub zostali przejęci.
  • Odpowiedz
Szukam gry, w którą grałem ze 20 lat temu na komputerze. Coś na wzór Boulder Dash, różnica jaką pamiętam to, że się chodziło taką kuleczką¯\(ツ)/¯ z poziomu na poziom była coraz trudniejsza
w tytule gry było coś z softrocks, albo coś w tym rodzaju
szukam po screenach w google, ale narazie nic nie znalazłem. Będe wdzięczny za pomoc. Może ktoś też grał?
#gry #staregry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy #settlers 7 działa w multiplayerze? Chciałem zagrać w online i mogę sobie własny serwer stawiać itp itd ale nie grałem szczerze mówiąc nigdy w żadne settlersy i nie wiem jak wygląda tryb sieciowy a wiem że serwery ubisoft się zamknęły. #gry #strategie #staregry
#
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawel_Jumper: Nope, 2x droższe wersję sa na Androidzie.

Ta ma kosztować 90$ i płynnie gry z PSP odpala Vice City - 30fps ze sporadycznymi spadkami no świetna jest ta konsolka


@LowcyChin: za 90$ to idzie psvitę kupić która lepiej będzie trzymała wydajność gier z psp
  • Odpowiedz
Nie wiem czy ktoś z was kojarzy taką grę, za dzieciaka byłem nią mocno zachwycony. Bardzo chciałem dorwać tego pirata, szkoda jednak że gierka była bardzo krótka. Ogólnie jeśli nie wiecie seria składała się z 2 części

Przy okazji zapraszam na tag #graczniedzielny gdzie będę wspominał więcej starych gierek i prostował różne artykuły ( ͡ ͜ʖ ͡)

#gry #staregry #gimbynieznajo
Ketra - Nie wiem czy ktoś z was kojarzy taką grę, za dzieciaka byłem nią mocno zachwy...

źródło: temp_file2584956028622323038

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie gierki do grania online z ludźmi z pracy? Mamy robić integracje i grać w gry, ostatnio graliśmy w among us i wszystkim się spodobało, musi być na 9 graczy.

re-volt, among us, cs, quake3

Macie jeszcze jakieś propozycje? Serwer to nie problem, fajnie jaky to bylo free for all i zmiesilibysmy sie w 1,5h

#staregry #gry #gryzadarmo
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach