"W poniedziałek, 27 maja o godz. 12.15 w sali 117 Sądu Okregowego przy ul. Kaszubskiej w Szczecinie rozstrzygną się losy toczącego się od ponad dwóch lat bezprecedensowego procesu o potężne toksyczne skażenie środowiska naturalnego w Dobrej Szczecińskiej. Nim jednak to nastąpi, publikujemy mowę końcową oskarżycielki subsydiarnej, którą wygłosiła ona w trakcie rozprawy apelacyjnej tydzień temu, 16 maja 2019. Przedstawiona jest w niej cała historia i kulisy procederu toksycznego skażenia środowiska jak też
MagicPiano222 - "W poniedziałek, 27 maja o godz. 12.15 w sali 117 Sądu Okregowego prz...

źródło: comment_QLuRF1CMr3DHOlxitY67ClbZ10PutL4H.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepszym wyjściem było by nagradzanie za zbieranie śmieci np w Indiach gdzie jest syf tak samo w Polsce i w innych krajach 3 świata wystarczył by ten sam system nagradzania jak u psów za sztuczki bo nawet one mają od ludzi więcej honoru co więcej powinny się tym zająć koncerny wszystkich sztucznych produktów na świecie szkoda że nikt nie robi petycji w tej sprawie nie było by syfu co więcej w Indiach
trinty - Najlepszym wyjściem było by nagradzanie za zbieranie śmieci np w Indiach gdz...

źródło: comment_JWZHpNOzHcfOphSEhNkoFAR8EPygQH0i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach