Mirki. Planuje rozpoczac wlasny #biznes stawiam wszystko na jedna karte i planuje wklad wszystkich oszczednosci zycia i zyc na utrzymaniu rozowego do czasu az pojawia sie profity. W zwiazku z tym ze #dzialalnoscgospodarcza planuje zalozyc dopiero pod koniec marca to mam jeszcze ponad miesiac czasu aby upewnic sie ze wszystko przewidzialem. Pytanie, jak moge ograniczyc ryzyko porazki do minimum? Rozpisalem juz biznes model canvas. Zrobilem test windy na
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fruwajacy_dronik: Masz jakiś lokal pradwa? I jakiś target klientów. Bierzesz "krzesełko" przed owy lokal i liczysz ilu ludzi przejdzie obok witryny / drzwi i mogą być potencjonalnie zainteresowani - macdonald ma takie badania zanim otworzą lokal.

Dwa Weź sprawdź kogo z konkurencji masz pod nosem i jakie oni mają wady i zalety i skonfrontuj to z twoim pomysłem i lokalizacją.
  • Odpowiedz
@sesesesese: xD usunąłem komentarze bo nie mam ochoty na internetowe przekomarzanie się z innymi. A o jednym sklepie napisałem że za błąd w zleceniu do następnego dostałem żelki to ktoś się musiał d-----ć oczywiście ale no wykop.
  • Odpowiedz
Jak ktoś myśli nad jakimś prezentem na święta z kategorii #numizmatyka #zloto #srebro czy to monety kolekcjonerskie lub sztabki to bardzo polecam firmę 79element, zamawiałem kiedyś tam i zapomnieli dołożyć jeden certyfikat, przy następnym dostałem oba plus #zelki ( ͡ ͜ʖ ͡) niby nic wielkiego a cieszy. Plus chyba najtańsze 1g złoto.
Vuko____ - Jak ktoś myśli nad jakimś prezentem na święta z kategorii #numizmatyka #zl...

źródło: comment_D1EbrRPxyHca2W2Hs2m820JsQVHSatx4.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zaspoon: Jaki mechanizm :)
Na srebrze ludzie grają na lewarach x50, x100 i wystarczy skok ceny o 0.5$, żeby wiekszosc dostala margin calla i pozamykało im pozycje :)
Ktoś gruby ustawia sobie buy ordery, a potem robi zrzutkę na 1 mln$ i zgarnia srebro po taniosci
  • Odpowiedz
Mirki, myślę nad tym aby wrzucić 10k w #srebro jako dywersyfikacja oszczędności. Nigdy nie inwestowałem w nic innego poza #waluty stąd pytanie gdzie, jak...jako zwolennik rzeczy "namacalnych" preferuję raczej zakupy stacjonarne, a wirtualne platformy omijam jak mogę. Także gdzie w #trojmiasto mogę zakupić srebro inwestycyjne (nie monety, numizmaty etc), uczciwie, po realnych cenach, bez chciwych pośredników.
#oszczedzanie #inwestycje #metaleszlachetne
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@safehouse: ale to nie jest ilość pieniądza.
Dokładnie tak jak piszesz. Jeśli Gates zacznie kupować to wartość wyrażona w dolarach BTC zacznie rosnąć. natomiast jakby chciał mieć tak np. 3 mld na zakup BTC to musiałby sprzedać np. akcje Microsoftu - co spowoduje spadek kursu akcji jak taki insajder by jednorazowo taką sumę akcji wrzucił na giełdę (albo dość długo by czekał na pozyskanie hajsu). Tak samo derywatywy nie mają
  • Odpowiedz