Chce ktoś taki zestaw kupić? Podbite, cena 40zł z wysyłką paczkomatami.
-Assasins creed III w wersji ang. (x360)

-Tom Clancy's Ghost Recon Phantom (nowa w folii)

-Assassin's Creed: Tajemna Krucjata, Czarna bandera
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki sprzedam praktycznie nową konsolę PS4 Pro z Fifą 19 i RDR2. Kupiona 3 tygodnie temu tylko po to żeby przejść RDR2, ale chyba już jestem za stary na gry i nawet nie chce mi się jej kończyć. Konsola kupiona w Avansie, wszystko zapakowane, nowiutkie. Nic prócz konsoli i pada nie było ruszane. Fifa dalej w folii. Możliwość wystawienia na allegro. 1730zł
#konsole #ps4 #playstation #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podbijam po obniżce ceny.

sprzedam dobrze wyposażone i zadbane BMW 320d 2011. Przeprowadzamy się w Styczniu do Austrii i okazało się, że import naszego BMW jest kompletnie nieopłacalny ze względu na wysoki podatek ekologiczny (NoVA). Zdecydowaliśmy, że przeniesiemy się autem żony a potem kupimy coś na miejscu.

Godne polecenia, sprawowało się bardzo dobrze. Auto użytkowane w Niemczech, do obejrzenia w okolicach Koloni.

link
sokl - Podbijam po obniżce ceny.

sprzedam dobrze wyposażone i zadbane BMW 320d 201...

źródło: comment_XswqihQn3tUiOspKBcAVVu4CvhTQUF2b.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sweet_acc_pr0sa: @WatchYourBack: Hej, nie no też próbuje - mam wystawiaoną na mobile, autoscout i ebay

przykładowo link do autoscout

Generalnie na niemieckich stronach mam odzew tylko od handlarzy i jakiś dziwnych ludzi. Temat jest taki, że najprawdopodobniej niedługo diesle Euro 5 nie wjadą do dużych niemieckich miast i generalnie wartosc takich aut poleciała na łeb. W tym roku wystartowal program dopłat dla 10 najbardziej zanieczyszczonych miast i przykladowo
  • Odpowiedz
mirki, nie chce ktoś kupić DJI Osmo X3? w zestawie:
* 3x akumulator, nigdy nie były zalane ani uszkodzone.
* ładowarka sieciowa
* ramie rozszerzające
* mocowanie uniwersalne
* monopod do zwiększenia długości gimballa (rozsuwa się max. 1m)
Vencite - mirki, nie chce ktoś kupić DJI Osmo X3? w zestawie:
* 3x akumulator, nigdy...

źródło: comment_tZkCntps0hCEH9mPaldDdkIa3R49xTiY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chce ktoś taki zestaw kupić? 40zł + 5zł paczkomaty
-Assasins creed III w wersji ang. (x360)

-Tom Clancy's Ghost Recon Phantom (nowa w folii)

-Assassin's Creed: Tajemna Krucjata, Czarna bandera
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemanko Mirki
Pół roku temu kupiłem #telefony Huawei P20. Telefon w sumie sam w sobie jest spoko, mały problem, że ostatnio mi spadł i mi wyświetlacz pękł. Koszt naprawy około 800zł i teraz mam takie pytanie do znawców, Ile wyciągne za Huawei P20 z pękniętym wyświetlaczem, bo się zastanawiam czy go naprawić, czy może jednak go sprzedać i kupić coś używanego tańszego, bo w sumie aż taki telefon nie jest
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#blackberry #telefony #sprzedam
Sprzedam BlackBerry Passport - nowa sztuka, nie używana, jeszcze w folii. dorzucam karton, słuchawki, instrukcję, łądowarkę (samo wejście do gniazdka - nie mam oryginalnego kabelka USB). Cena: chciałbym dostać za niego tak z 600 zł.

Oddałem swój telefon na gwarancję, serwis dał mi nowe urządzenie, z którego nie skorzystałem.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i mirabelki, jeżeli szukacie jeszcze prezentu pod choinkę, to może zainteresują Was dwa takie portfele, które mam dostępne od ręki, gdyż ponieważ zostałem wystawiony. W związku z tym portfeliki te leżą smutne i czekają aż ktoś otoczy je ciepłem i miłością równie wielką jaką ja włożyłem, żeby ten kawałek krowy zamienić w coś użytkowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wykonane są ze skóry bydlęcej, garbowanej roślinnie, ręcznie barwione i uszyte (też ręcznie)
Pepcioza - Mirki i mirabelki, jeżeli szukacie jeszcze prezentu pod choinkę, to może z...

źródło: comment_ApJcAeCpavie13YOUR9ou3wX4rwz864D.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

250 zl troche drogo


@piteross: Wcale nie, Mirku. To jest ręczna robota z włożonym sercem. Przedmiot mistrzowski i unikat. Takie itemki nie wypadają z chińskiej fabryki.
Mają fajny płaski design. Nie wybrzuszają np. marynary czy dżinsa.

  • Odpowiedz
#rozdajo kody na #mecz #ligamistrzow
Zasady

1) 5 kody #ipla do końca sezonu. Losowanie 19.30 przez mirkorandom, jeśli nie będzie działał to sam losuję. Wołam tylko wylosowanych
2) 1 kod 7 dniowy (czyli w zasadzie na dziś) dostanie pierwsza osoba która wyrazi taką chęć w komentarzu.

Dodatkowo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprzedam karte graficzną gtx 750 ti od palita używana w pełni sprawna
i części z laptopa

Hynix Pamięć DDR3 SODIMM 4GB 1600MHz
Samsung Pamięć DDR3 SODIMM 2GB 1066MHz
Samsung 1GB DDR3 SODIMM
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zolwik89: właśnie dla tego tamtego jvc kupowałem do jednego z aut, dobry dźwięk plus zwrotnice ( ͡° ͜ʖ ͡°). Myślałem, że pracujesz, stąd pytanie :], dzięki za odpowiedź
  • Odpowiedz