Rozwala mnie w ogloszeniach sprzedaży że coś jest doinwestowane. Zazwyczaj oznacza to że ktoś wydał majątek na nikomu niepotrzebne gadżety i liczy ze ktoś mu za to zwróci #gadzety #sprzedam #ogloszenie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
konto usunięte via iOS
- 1
@alltan: głupoty piszesz. Często to oznacza tyle ze ktoś nie żałował na części, naprawy itd i ze dla kogoś pieniądze nie są najważniejsze
Ktoś chce kupić ijust 3 z gwarancją za 130pln? Odbiór osobisty w Warszawie. #sprzedam #warszawa #epapierosy #epapieros
- 1
A może jakiś mireczek zainteresowany R9 390? Bez ceny minimalnej :) Koniec za dwie godziny
https://allegro.pl/r9-390-g1-gaming-8gb-od-pierwszego-wlasciciela-bcm-i7712566877.html
#allegro #sprzedam #pcmasterrace #amd
https://allegro.pl/r9-390-g1-gaming-8gb-od-pierwszego-wlasciciela-bcm-i7712566877.html
#allegro #sprzedam #pcmasterrace #amd
konto usunięte via Android
- 0
#sprzedam #ryneczekwykopu #scrapbooking
Witam, mam do zaoferowania trochę sprzętu i materiału pozostałych wrzucam na olx ale można się też pytać
https://www.olx.pl/oferta/koperty-ozdobne-ekologiczne-b6-eko-kraft-100g-620-sztuk-CID49-IDxPig0.html
https://www.olx.pl/oferta/gilotyna-do-papieru-a3-ideal-1058-oslona-CID619-IDxPhIF.html
https://www.olx.pl/oferta/ekopapier-na-zaproszenia-papier-kraft-eko-250-g-a4-500-sztuk-CID767-IDxP5VO.html
Witam, mam do zaoferowania trochę sprzętu i materiału pozostałych wrzucam na olx ale można się też pytać
https://www.olx.pl/oferta/koperty-ozdobne-ekologiczne-b6-eko-kraft-100g-620-sztuk-CID49-IDxPig0.html
https://www.olx.pl/oferta/gilotyna-do-papieru-a3-ideal-1058-oslona-CID619-IDxPhIF.html
https://www.olx.pl/oferta/ekopapier-na-zaproszenia-papier-kraft-eko-250-g-a4-500-sztuk-CID767-IDxP5VO.html
- 1
Siema, dostałem prezent od Unibet który jest mi kompletnie niepotrzebny. Jest to Dron Kaiser Baas Gamma, podsyłam zdjęcia poniżej oraz link do oficjalnej sprzedaży tego drona. Jeśli ktoś chciałby dać za niego 400 zł to zapraszam na Priv ( ͡° ͜ʖ ͡°) #sprzedam #dron #drony
https://www.kaiserbaas.com/products/gamma-drone
https://www.kaiserbaas.com/products/gamma-drone
źródło: comment_z51oapyBbBy1DN4irAaIl7XX7NMBSAnE.jpg
Pobierz- 1
#rozdajo 5 x kod na #ligamistrzow na tę kolejkę
Zasady
Plus dla wpisu
Losowanie 19.30 przez mirkorandom. Wołam tylko wylosowanych
Dodatkowo #sprzedam 2 kody do końca sezonu po 12 zeta żeby mieć na harnasia...
PZDR z fartem
Zasady
Plus dla wpisu
Losowanie 19.30 przez mirkorandom. Wołam tylko wylosowanych
Dodatkowo #sprzedam 2 kody do końca sezonu po 12 zeta żeby mieć na harnasia...
PZDR z fartem
@andrzejek1989: ooo dzięki wuja!
@andrzejek1989 dzieki byku pw poszlo
@suqmadiq2ama: Sprawdź na grupie gdzie się sprzedaje grupy
Ktoś wie ile może teraz być warte Xiaomi Redmi 4 Pro/Prime? Wymieniam telefon i chciałem sprzedać, ale nie widzę ani 1 sztuki na Allegro. Jakby co to kolor biały, gratis etui i folia Nilikin. Ekran, plecki, boki stan idealny, na dole i nieco też na górze ten metalowy pasek trochę porysowany.
#redmi4pro #xiaomi #sprzedam #kiciochpyta
#redmi4pro #xiaomi #sprzedam #kiciochpyta
@srogie_ciasteczko: masz go pewnie z 1.5 roku, z zajechana juz bateria, bo aku z chin nie wytrzymuja za dlugo.
Jak trafis na kogos kto ogarnia,to moze da wiecej, bo to ciezko dostepny telefon. Jesli nie to sie bedziesz bujac. Albo trafisz na idiote jak z tym redmi3s, w lutym 2018 za 600zl to mi5 chodzily.
Jak trafis na kogos kto ogarnia,to moze da wiecej, bo to ciezko dostepny telefon. Jesli nie to sie bedziesz bujac. Albo trafisz na idiote jak z tym redmi3s, w lutym 2018 za 600zl to mi5 chodzily.
- 0
@PurpleHaze bateria dalej trzyma 10h sot
#sprzedam Jakby ktoś chciał na prezent dla #rozowepaski albo i dla meżczyzny (na zdjeciach pokazane ze mozna tym golic klate ;)) to mam do sprzedania praktycznie nieuzywany depilator BRAUN SILK EXPERT IPL BD 5008. Cena sklepowa około 1200zł, sprzedaje za 650zl, chyba ze ktos chce poza allegro to za 600. Uzywany doslownie raz, ale sprzedaje bez szczoteczki do masazu twarzy bo ta sie spodobala ;)
https://allegro.pl/oferta/braun-silk-expert-ipl-bd-5008-300-tys-blyskow-7719380695
#zdrowie
https://allegro.pl/oferta/braun-silk-expert-ipl-bd-5008-300-tys-blyskow-7719380695
#zdrowie
Witam Mirko. Mam pytanie. Zamierzam kupić używana kartę graficzną. Znalazłem takową. Karta jest na gwarancji. Tylko zdjęcie faktury widnieje że kartę sprzedał nie sklep tylko firma która nie zajmuje się sprzedażą cześci komputerowych. Tylko zajmuje się pozycjonowaniem stron w internecie. Trochę to dziwnie wygląda i czy nie będzie problemu w razie czego z gwarancją. #faktury #sprzedam #kartygraficzne #sklepyinternetowe #komputery
@Bahupl: Na 100% będzie z koparki
Siema mirki, robię porządki przed wyjazdem za granicę i mam do sprzedania trochę gratów.
Między innymi:
Płyta główna Asus P5B 90zl
Procesor Intel Core 2 Duo 2.33Ghz 20zl
Chłodzenie coolermastera 20zl
Karta graficzna Asus NVIDIA GeForce GT440 1Gb 50zl
Między innymi:
Płyta główna Asus P5B 90zl
Procesor Intel Core 2 Duo 2.33Ghz 20zl
Chłodzenie coolermastera 20zl
Karta graficzna Asus NVIDIA GeForce GT440 1Gb 50zl
źródło: comment_fx3J3nPIShnOuTbb3ItxvUhOObE6Ak0o.jpg
Pobierz- 28
UWAGA- mam do sprzedania za 200zł voucher na przejazd McLarenem 650S na torze w Poznaniu!
Normalna cena to 600zł. Problem jest w tym że voucher jest ważny do 21 grudnia! Jeśli ktoś chce zrobić komuś prezent to polecam!
Jeśli nie jesteś zainteresowany daj chociaż plusa aby więcej osób zobaczyło. Dzięki!
#poznan #sprzedam #rozdajo
Normalna cena to 600zł. Problem jest w tym że voucher jest ważny do 21 grudnia! Jeśli ktoś chce zrobić komuś prezent to polecam!
Jeśli nie jesteś zainteresowany daj chociaż plusa aby więcej osób zobaczyło. Dzięki!
#poznan #sprzedam #rozdajo
- 0
Niestety...
@Evilr0kerZ: Napisałem na PW
- 6
@garniturowiec: A wymiana za 40 kg karmy dla gekona?
- 1
Mam do sprzedania nowy Xbox One S 1 TB + Battlefield V.
Taki dokładnie: https://www.amazon.de/Xbox-One-1TB-Battlefield-Revolution/dp/B07GPLX92W
Zestaw fabrycznie zapakowany, nowy.
Oddam za 850 PLN z wysyłką paczkomatem/kurierem
Taki dokładnie: https://www.amazon.de/Xbox-One-1TB-Battlefield-Revolution/dp/B07GPLX92W
Zestaw fabrycznie zapakowany, nowy.
Oddam za 850 PLN z wysyłką paczkomatem/kurierem
źródło: comment_8crVEIs0L5mUpLp8stegG5ejtuTpdqPK.jpg
Pobierz- 2
@CygaroZwasem: ten zestaw był na amazonie za 650zł, a ty wciskasz za 850 xD?
- 3
@Ogau: o jest i Janusz z OLX. W załącznku kwota zakupu. Nic nikomu nie wciskam. Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia, to won mi stąd.
źródło: comment_3r5yMiArPiA3wzHNFGhKt1dqCWXlmZAk.jpg
Pobierz@NieznanyWykopek: Bo takie sa ogolnie przyjete wartosci skupu. My oferujemy 60% sredniej marketowej ceny, nie zaplacimy np za tego karambita 480zl bo nawet na bitskins mozna go kupic za 410zl, na innych stronach nawet za 390 wiec to by bylo kompletnie bez sensu ;) Tak sie po prostu uksztaltowal rynek skupu, ze sprzedajacy skina na czysto otrzymuje wlasnie ok 60%.
- 1
@ejsu-leet: odblokuj p/w :P
- 3
sprzedam dobrze wyposażone i zadbane BMW 320d 2011. Przeprowadzamy się w Styczniu do Austrii i okozało się, że import naszego BMW jest kompletnie nieopłacalny ze względu na wysoki podatek ekologiczny (NoVA). Zdecydowaliśmy, że przeniesiemy się autem żony a potem kupimy coś na miejscu.
Godne polecenia, sprawowało się bardzo dobrze. Auto użytkowane w Niemczech, do obejrzenia w okolicach Koloni.
link otomoto
link
Godne polecenia, sprawowało się bardzo dobrze. Auto użytkowane w Niemczech, do obejrzenia w okolicach Koloni.
link otomoto
link
- 1
@Pangia: tam gdzie nie czytałeś dokładnie :) Już nie ma























źródło: comment_MXLqmp9Ywc9PeKSxrKaxhgLrPcQCaNpQ.jpg
Pobierz