Hej Mirki i Miruny spod tagów #fotografia, #nikon i #sprzedam . W związku ze zmianami w szklarni sprzedaję moją ukochaną portretówkę - Tokina AT-X M100 PRO D 100mm F2.8 MACRO. Obiektyw kupiony w X-Komie sto lat temu w 2015 roku i na dzień dzisiejszy ma przebieg około 1k klatek. Wygląda jak nowy; od nowości Hoya Fusion Antistatic; szkła czyste i bez rys. Sprzedaję cały komplet
Klaatubaradanikto - Hej Mirki i Miruny spod tagów #fotografia, #nikon i #sprzedam . W...

źródło: comment_MXLqmp9Ywc9PeKSxrKaxhgLrPcQCaNpQ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozwala mnie w ogloszeniach sprzedaży że coś jest doinwestowane. Zazwyczaj oznacza to że ktoś wydał majątek na nikomu niepotrzebne gadżety i liczy ze ktoś mu za to zwróci #gadzety #sprzedam #ogloszenie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, dostałem prezent od Unibet który jest mi kompletnie niepotrzebny. Jest to Dron Kaiser Baas Gamma, podsyłam zdjęcia poniżej oraz link do oficjalnej sprzedaży tego drona. Jeśli ktoś chciałby dać za niego 400 zł to zapraszam na Priv ( ͡° ͜ʖ ͡°) #sprzedam #dron #drony

https://www.kaiserbaas.com/products/gamma-drone
Maaatiz - Siema, dostałem prezent od Unibet który jest mi kompletnie niepotrzebny. Je...

źródło: comment_z51oapyBbBy1DN4irAaIl7XX7NMBSAnE.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś wie ile może teraz być warte Xiaomi Redmi 4 Pro/Prime? Wymieniam telefon i chciałem sprzedać, ale nie widzę ani 1 sztuki na Allegro. Jakby co to kolor biały, gratis etui i folia Nilikin. Ekran, plecki, boki stan idealny, na dole i nieco też na górze ten metalowy pasek trochę porysowany.
#redmi4pro #xiaomi #sprzedam #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@srogie_ciasteczko: masz go pewnie z 1.5 roku, z zajechana juz bateria, bo aku z chin nie wytrzymuja za dlugo.

Jak trafis na kogos kto ogarnia,to moze da wiecej, bo to ciezko dostepny telefon. Jesli nie to sie bedziesz bujac. Albo trafisz na idiote jak z tym redmi3s, w lutym 2018 za 600zl to mi5 chodzily.
  • Odpowiedz
#sprzedam Jakby ktoś chciał na prezent dla #rozowepaski albo i dla meżczyzny (na zdjeciach pokazane ze mozna tym golic klate ;)) to mam do sprzedania praktycznie nieuzywany depilator BRAUN SILK EXPERT IPL BD 5008. Cena sklepowa około 1200zł, sprzedaje za 650zl, chyba ze ktos chce poza allegro to za 600. Uzywany doslownie raz, ale sprzedaje bez szczoteczki do masazu twarzy bo ta sie spodobala ;)

https://allegro.pl/oferta/braun-silk-expert-ipl-bd-5008-300-tys-blyskow-7719380695

#zdrowie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Witam Mirko. Mam pytanie. Zamierzam kupić używana kartę graficzną. Znalazłem takową. Karta jest na gwarancji. Tylko zdjęcie faktury widnieje że kartę sprzedał nie sklep tylko firma która nie zajmuje się sprzedażą cześci komputerowych. Tylko zajmuje się pozycjonowaniem stron w internecie. Trochę to dziwnie wygląda i czy nie będzie problemu w razie czego z gwarancją. #faktury #sprzedam #kartygraficzne #sklepyinternetowe #komputery
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UWAGA- mam do sprzedania za 200zł voucher na przejazd McLarenem 650S na torze w Poznaniu!
Normalna cena to 600zł. Problem jest w tym że voucher jest ważny do 21 grudnia! Jeśli ktoś chce zrobić komuś prezent to polecam!

Jeśli nie jesteś zainteresowany daj chociaż plusa aby więcej osób zobaczyło. Dzięki!
#poznan #sprzedam #rozdajo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieznanyWykopek: Bo takie sa ogolnie przyjete wartosci skupu. My oferujemy 60% sredniej marketowej ceny, nie zaplacimy np za tego karambita 480zl bo nawet na bitskins mozna go kupic za 410zl, na innych stronach nawet za 390 wiec to by bylo kompletnie bez sensu ;) Tak sie po prostu uksztaltowal rynek skupu, ze sprzedajacy skina na czysto otrzymuje wlasnie ok 60%.
  • Odpowiedz
sprzedam dobrze wyposażone i zadbane BMW 320d 2011. Przeprowadzamy się w Styczniu do Austrii i okozało się, że import naszego BMW jest kompletnie nieopłacalny ze względu na wysoki podatek ekologiczny (NoVA). Zdecydowaliśmy, że przeniesiemy się autem żony a potem kupimy coś na miejscu.

Godne polecenia, sprawowało się bardzo dobrze. Auto użytkowane w Niemczech, do obejrzenia w okolicach Koloni.

link otomoto

link
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Waspin:
@Pangia: ajj dzięki już poprawiłem. Wcześniej próbowałem sprzedać Hondę żony i kopiuj wklej robiłem.

Spieszyło mi się, chciałem zdążyć na poobiednią posiadówę użytkowników OtoMoto.
  • Odpowiedz