Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, jeżeli szukacie jeszcze prezentu pod choinkę, to może zainteresują Was dwa takie portfele, które mam dostępne od ręki, gdyż ponieważ zostałem wystawiony. W związku z tym portfeliki te leżą smutne i czekają aż ktoś otoczy je ciepłem i miłością równie wielką jaką ja włożyłem, żeby ten kawałek krowy zamienić w coś użytkowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wykonane są ze skóry bydlęcej, garbowanej roślinnie, ręcznie barwione i uszyte (też ręcznie) przez moją skromną osobę.

Koszt jednego to 250 złotych, wysyłka gratis na hasło okoń. Ale, ale, jako że spersonalizowane prezenty są bardzo fajne, to gratis można wybić inicjały, imię czy pseudonim (maksymalnie 10 znaków, może 11 się wciśnie, ale nie obiecuję) .

Po zdjęcia zapraszam do albumu na imgurze: https://imgur.com/gallery/iUf17cV

#pepciozaszyje #modameska #portfel #diy #chwalesie #sprzedam
Pepcioza - Mirki i mirabelki, jeżeli szukacie jeszcze prezentu pod choinkę, to może z...

źródło: comment_ApJcAeCpavie13YOUR9ou3wX4rwz864D.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@zbanowanyzapaste: jeden powstaje 2-3 dni, najwięcej czasu ogólnie zajmuje malowanie krawędzi, farba potrzebuje schnąć kilka godzin, a nakładane jest od 4-6 warstw (przed nałożeniem każdej warstwy krawędzie są szlifowane papierem ściernym)
  • Odpowiedz
250 zl troche drogo


@piteross: Wcale nie, Mirku. To jest ręczna robota z włożonym sercem. Przedmiot mistrzowski i unikat. Takie itemki nie wypadają z chińskiej fabryki.
Mają fajny płaski design. Nie wybrzuszają np. marynary czy dżinsa.

  • Odpowiedz