Wpis z mikrobloga

Podbijam po obniżce ceny.

sprzedam dobrze wyposażone i zadbane BMW 320d 2011. Przeprowadzamy się w Styczniu do Austrii i okazało się, że import naszego BMW jest kompletnie nieopłacalny ze względu na wysoki podatek ekologiczny (NoVA). Zdecydowaliśmy, że przeniesiemy się autem żony a potem kupimy coś na miejscu.

Godne polecenia, sprawowało się bardzo dobrze. Auto użytkowane w Niemczech, do obejrzenia w okolicach Koloni.

link otomoto
link youtube

Dla zainteresowanych mogę dodać więcej zdjęć albo nakręcić kolejny filmik

#otomoto #bmw #sprzedam #motoryzacja #samochody #olx #auto #niemcy #handlarze #allegro #bmwboners #okazja
sokl - Podbijam po obniżce ceny.

sprzedam dobrze wyposażone i zadbane BMW 320d 201...

źródło: comment_XswqihQn3tUiOspKBcAVVu4CvhTQUF2b.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: @WatchYourBack: Hej, nie no też próbuje - mam wystawiaoną na mobile, autoscout i ebay

przykładowo link do autoscout

Generalnie na niemieckich stronach mam odzew tylko od handlarzy i jakiś dziwnych ludzi. Temat jest taki, że najprawdopodobniej niedługo diesle Euro 5 nie wjadą do dużych niemieckich miast i generalnie wartosc takich aut poleciała na łeb. W tym roku wystartowal program dopłat dla 10 najbardziej zanieczyszczonych miast i przykladowo ja bym
  • Odpowiedz
@jaroslaw_madry: szukaj "trixie" bardzo fajne transportery, inna liga w porównaniu do najtańszych chinczyków. Ja kupiłem w Polsce na Allegro jakąś powystawową za 180zł.

Ale żeby się zmieściła musiałem ją zwężać i skracać więc full custom.
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: to jest super silnik szczególnie na trasę w połączeniu z automatem (wczoraj zrobiłem 2000km w dwa dni i trochę mi smutno, że sprzedaję) ale jestem przekonany, że to mój ostatni diesel.
  • Odpowiedz
@Arturrow: W bmw można sobie świetnie rozkodować auto na http://www.realoem.com/ sam tak robiłem i wiem jakie to przydatne.

Dodatkowo w serwisie BMW mogą podać historię auta.

Czasem ludzie maja jakaś paranoje (bo niebezpiecznie) z niepodawaniem ale w sumie nie wiem czemu.
  • Odpowiedz
@sokl: szczerze jak widzę w ogłoszeniu że ktoś podaje vin auta, to wiem że auto "może" być dobre bo sprzedawca jest pewny za samochód.

  • Odpowiedz
@urodzonywsierpniu: auto jest 7 letnie (jest z listopada). Ma bardzo dobre wyposażenie i jest zadbane. Z duzych rzeczy wymieniałem turbinę i komplet hamulców tył.

Patrzyłem na ceny otomoto i moja oferta jest poniżej średniej dla aut >200k km a wyposażenie jedno z lepszych. Na mobili na autoscoucie pokazuje mi że cena jest dobra.

Kupiłem ją za 14k euro nie całe 3 lata temu :(
  • Odpowiedz