sprzedam lustro canon 1300d, obiektyw 18-55, torba, karta, w sumie wszystko co jest w zestawie od producenta :D Stan mocno idealny, kupiony w marcu 2017. Jeśli ktoś szuka dobrego lustra to polecam mocno :D Cena dla wykopków stówke mniejsza niż na aukcji, 1150 cebulionów. ew. Wymieniłbym się na gopro hero 7 ( ͡° ͜ʖ ͡°) #sprzedam #canon
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@pr0mateusz: No to ja mam wlasnie kadeta. 20.000km na liczniku. Niemiec płakał jak sprzedawał, do granicy za mną biegł. Zadbany bardziej niż żona.
Czołem komputerowe świry. Chciałby ktoś odkupić mojego i5-2500k ? Całkiem niezła sztuka - dla testu wykręciłem do 4,8 GHz przy 1,4V, na codzień chodziła na 4,5@1.33V. Temperatury są ok, przy normalnym obciążeniu w okolicach 60-65 , przy syntetycznym stress test dochodzą do 70 - chłodzenie SilentiumPC grandis.
Sprzedaję sam procesor.
Jak ktoś z #warszawa to mogę zaprosić do mojej piwnicy żeby przetestować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sprzedaję sam procesor.
Jak ktoś z #warszawa to mogę zaprosić do mojej piwnicy żeby przetestować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@cfaniaczeQ: ale cene to ty podaj
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Panowie, ile dostanę za tą konsolę? kupiona 8 października, konto dłużej - generalnie sporo ciekawych gier do ogrania jeżeli ktoś ma zaległości, ale też nie są szałowe
PS4 Pro 1TB - gwarancja jeszcze około 10 m/c (oficjalna gwarancja sony - normalnie około 12 miesięcy)
1 PAD
Na płytach:
Fifa 2017
PS4 Pro 1TB - gwarancja jeszcze około 10 m/c (oficjalna gwarancja sony - normalnie około 12 miesięcy)
1 PAD
Na płytach:
Fifa 2017
- 3
#pcmasterrace #sprzedam
Ryzen / AMD to padaka jeśli chodzi o rynek używek.
Komp na i7 3770 poszedł w 1 dzień bez jakichkolwiek pytań a na ryzenie 5 2600 milion pytań, to i tamto niepasuje, cena za wysoka blabla i zeszło 8 dni.
Współczuje wszystkim, którzy będą chcieli sprzedać kupione dzisiaj r5 2600 i wymienić je na 3xxx w 2019 roku.
Ryzen / AMD to padaka jeśli chodzi o rynek używek.
Komp na i7 3770 poszedł w 1 dzień bez jakichkolwiek pytań a na ryzenie 5 2600 milion pytań, to i tamto niepasuje, cena za wysoka blabla i zeszło 8 dni.
Współczuje wszystkim, którzy będą chcieli sprzedać kupione dzisiaj r5 2600 i wymienić je na 3xxx w 2019 roku.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@CrisPell: Poczekaj na 3xxx ja na razie jadę na 1200 i nie narzekam
konto usunięte via iOS
- 17
Kitku z bawełny
50 pln
W dowolnym kolorze
Kitku wspiera, tuli, nie sprzata
#handmade #rekodzielo #koty #kitku #sprzedam #rozowepaski
50 pln
W dowolnym kolorze
Kitku wspiera, tuli, nie sprzata
#handmade #rekodzielo #koty #kitku #sprzedam #rozowepaski
źródło: comment_Sjzj8R6Q8hRfQGwcoZehq6lNQecLr9Ef.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora Wpisu
@NIEKONWENCJONALNA taki kitku cwaniaczek trochę
konto usunięte via iOS
- 7
@NIEKONWENCJONALNA ja Cię pytam o cenę a Ty mi że nie muszę kupować z pretensjami. Chcę znać cenę ile kosztuje normalnie bez promocji a nie że więcej bo tyle to wiem.
- 2
@goomba-pl: jak dla kogos za drogo to nie musi. Pozdrawiam
konto usunięte via iOS
- 11
W ramach akcji „nfz to uj” wyprzedaje maskotki s atrakcyjnych cenach :3
BB-8
50 pln
Dostepne 3 sztuki
BB-8
50 pln
Dostepne 3 sztuki
źródło: comment_UZYi0IcBcei6efBrKp3DJyVIZQQH53Yf.jpg
Pobierz@NIEKONWENCJONALNA: inne z gwiezdnych wojen tez robisz ? Ładne to
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#wymienprezent #prezent #swieta #sprzedam
Tegoroczny prezent. Skarpetki. Zdecydowanie nie w moim guście. Wólczanka. Rozmiar 42/43
Cena za obie pary 10PLN + ewentualna wysyłka.
Tegoroczny prezent. Skarpetki. Zdecydowanie nie w moim guście. Wólczanka. Rozmiar 42/43
Cena za obie pary 10PLN + ewentualna wysyłka.
źródło: comment_AznOUe1h712azMpQxWxfyig51Mz5trvl.jpg
Pobierz- 0
- 0
Sprzedano
#wymienprezent #sprzedam #prezent #swieta
Nietrafiony prezent z przed roku. Taka koszula. Jakiś Mirek zainteresowany?
Nietrafiony prezent z przed roku. Taka koszula. Jakiś Mirek zainteresowany?
źródło: comment_OQjGKPFYsY3QpsKcj5IcIcFbPnic8zZi.jpg
Pobierz@wyjadamzgarnka: ładna klasyczna koszula, szkoda sprzedawać
@wyjadamzgarnka za tyle to ona lata na wyprzedazach, które teraz trwają xD
P------o mi się coś i kupiłem e-karty podarunkowe do Apple Online Store zamiast App/Itunes Store xd.
Chce ktoś odkupić? Mam 3x100zł.
Pojedynczo - 90 zł sztuka
Wszystkie trzy - 3x80 zł sztuka
#sprzedam #apple #prezent #tanio #zkogodebilchybazemnie
Chce ktoś odkupić? Mam 3x100zł.
Pojedynczo - 90 zł sztuka
Wszystkie trzy - 3x80 zł sztuka
#sprzedam #apple #prezent #tanio #zkogodebilchybazemnie
@bez_plomienia: chyba tylko na etui bedzie z tych trzech XD
- 0
@Opipramoli_dihydrochloridum: Wedłgu regulaminu sklepu, niestety nie.
Wasza bliska osoba okazała się #xboxmasterrace, graczem #xboxone, a Ty na prezent przygotowales jedynie skarpetki? Nic straconego.
Mam rzeczy, które uszczęśliwią taka osobę. A gdy sprezymy się z finalizacja transakcji, to podarować prezent będziesz mógł bez odchodzenia od wigilijnego stołu.
Mam kody aktywujące cyfrowe
Mam rzeczy, które uszczęśliwią taka osobę. A gdy sprezymy się z finalizacja transakcji, to podarować prezent będziesz mógł bez odchodzenia od wigilijnego stołu.
Mam kody aktywujące cyfrowe
Mirki, nie chce ktoś kupić Seata Altea XL 1.9 TDI 105 koni, 2010 rok, 190 000 km, bezwypadkowy, za 21 000 PLN? Naprawdę zadbana sztuka z nowym rozrządem. Do obejrzenia w okolicach Bielska-Białej.
#samochody #motoryzacja #sprzedam #bielskobiala #slask
#samochody #motoryzacja #sprzedam #bielskobiala #slask
źródło: comment_d5AWUD9MCE2VAda14P7f6q6bAKGP3T29.jpg
Pobierz- 1
@sailor_73: niekoniecznie. Taki superb 1.6tdi ma 5 biegów ale 5. bieg ma długie przełożenie i daje radę w trasie. Oprócz braku mocy oczywiście.
@v-tec: no to jasne przecież
źródło: comment_OVnZNerCngK0g9qoROQhNB8KT2GCLE8a.jpg
Pobierz- 0
Mam do sprzedania Renault Megane III Grandtour, może ktoś się skusi, cena oczywiście do negocjacji.
https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-iii-grandtour-2010-1-5-dci-ID6Be1hR.html
#sprzedam #samochody #sprzedamauto #kupautozmikro
https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-iii-grandtour-2010-1-5-dci-ID6Be1hR.html
#sprzedam #samochody #sprzedamauto #kupautozmikro
@shuya: Weź trochę zdjęcia lepsze zrób popatrz jak to robią handlarze, zachęcający opis mogę Ci napisać. Zamiast tego otarcia to napisz, że posiada normalne ślady użytkowania. Szybę bym zmienil bo przy takiej cenie ludzie chcą auto na gotowo
- 1
no to teraz znów okiem laika - jeśli w aucie, które nawet nie ma 200k padła turbosprężarka, sprzęgło i EGR to raczej bym się nim nie zainteresował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MaciejPN: Tak tylko z drugiej strony zostało zrobione to, co trapi diesle... Prędzej czy później musisz wymienić sprzęgło i dwumasę, nie ma bata. 100 razy wolę takie auto, niż inny podobny diesel, gdzie przy 200
#pcmasterace #komputery #sprzedam
Sprzedam kompa na ryzen 5 2600
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7737446350
Sprzedam kompa na ryzen 5 2600
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7737446350
- 1
#sprzedam #bilard #sport
Stół bilardowy dziewięciostopowy, czyli wielkości stołów turniejowych wraz z dwoma kijami marki LEO (wartości 400 zł), bilami marki Aramith (wartość około 500zł) trójkątem do gry w ósemkę i rombem do gry w dziewiątkę. Kupiony około roku temu, mający łącznie około 4 lat. W bardzo dobrym stanie. Widoczne są drobne znaki użytkowania na bocznych ściankach. Sukno jest lekko zużyte, ale zakup nowego nie jest
Stół bilardowy dziewięciostopowy, czyli wielkości stołów turniejowych wraz z dwoma kijami marki LEO (wartości 400 zł), bilami marki Aramith (wartość około 500zł) trójkątem do gry w ósemkę i rombem do gry w dziewiątkę. Kupiony około roku temu, mający łącznie około 4 lat. W bardzo dobrym stanie. Widoczne są drobne znaki użytkowania na bocznych ściankach. Sukno jest lekko zużyte, ale zakup nowego nie jest
źródło: comment_yU63ihXi9AuQUvCWmUOgp4JvLkr21Gve.jpg
Pobierz@Metaforzysta nikt nie chce tego gównianego stołu przestań nim spamować
- 0
@piron: Zapomniałem napisać. To jest Gladiator shinning black. Dziewięciostopowy.
























Fujitsu P500 85+
i3-2100
2x 2GB ram
250GB hdd chyba WD Blue
Za