sprzedam lustro canon 1300d, obiektyw 18-55, torba, karta, w sumie wszystko co jest w zestawie od producenta :D Stan mocno idealny, kupiony w marcu 2017. Jeśli ktoś szuka dobrego lustra to polecam mocno :D Cena dla wykopków stówke mniejsza niż na aukcji, 1150 cebulionów. ew. Wymieniłbym się na gopro hero 7 ( ͡° ͜ʖ ͡°) #sprzedam #canon
pr0mateusz - sprzedam lustro canon 1300d, obiektyw 18-55, torba, karta, w sumie wszys...

źródło: comment_lYzJcuy4GPSnk3XPm1sWCAyOGpxgv97p.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem komputerowe świry. Chciałby ktoś odkupić mojego i5-2500k ? Całkiem niezła sztuka - dla testu wykręciłem do 4,8 GHz przy 1,4V, na codzień chodziła na 4,5@1.33V. Temperatury są ok, przy normalnym obciążeniu w okolicach 60-65 , przy syntetycznym stress test dochodzą do 70 - chłodzenie SilentiumPC grandis.
Sprzedaję sam procesor.
Jak ktoś z #warszawa to mogę zaprosić do mojej piwnicy żeby przetestować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panowie, ile dostanę za tą konsolę? kupiona 8 października, konto dłużej - generalnie sporo ciekawych gier do ogrania jeżeli ktoś ma zaległości, ale też nie są szałowe

PS4 Pro 1TB - gwarancja jeszcze około 10 m/c (oficjalna gwarancja sony - normalnie około 12 miesięcy)
1 PAD
Na płytach:
Fifa 2017
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pcmasterrace #sprzedam
Ryzen / AMD to padaka jeśli chodzi o rynek używek.

Komp na i7 3770 poszedł w 1 dzień bez jakichkolwiek pytań a na ryzenie 5 2600 milion pytań, to i tamto niepasuje, cena za wysoka blabla i zeszło 8 dni.

Współczuje wszystkim, którzy będą chcieli sprzedać kupione dzisiaj r5 2600 i wymienić je na 3xxx w 2019 roku.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Wasza bliska osoba okazała się #xboxmasterrace, graczem #xboxone, a Ty na prezent przygotowales jedynie skarpetki? Nic straconego.

Mam rzeczy, które uszczęśliwią taka osobę. A gdy sprezymy się z finalizacja transakcji, to podarować prezent będziesz mógł bez odchodzenia od wigilijnego stołu.

Mam kody aktywujące cyfrowe
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shuya: Weź trochę zdjęcia lepsze zrób popatrz jak to robią handlarze, zachęcający opis mogę Ci napisać. Zamiast tego otarcia to napisz, że posiada normalne ślady użytkowania. Szybę bym zmienil bo przy takiej cenie ludzie chcą auto na gotowo
  • Odpowiedz
no to teraz znów okiem laika - jeśli w aucie, które nawet nie ma 200k padła turbosprężarka, sprzęgło i EGR to raczej bym się nim nie zainteresował ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MaciejPN: Tak tylko z drugiej strony zostało zrobione to, co trapi diesle... Prędzej czy później musisz wymienić sprzęgło i dwumasę, nie ma bata. 100 razy wolę takie auto, niż inny podobny diesel, gdzie przy 200
  • Odpowiedz
#sprzedam #bilard #sport

Stół bilardowy dziewięciostopowy, czyli wielkości stołów turniejowych wraz z dwoma kijami marki LEO (wartości 400 zł), bilami marki Aramith (wartość około 500zł) trójkątem do gry w ósemkę i rombem do gry w dziewiątkę. Kupiony około roku temu, mający łącznie około 4 lat. W bardzo dobrym stanie. Widoczne są drobne znaki użytkowania na bocznych ściankach. Sukno jest lekko zużyte, ale zakup nowego nie jest
Metaforzysta - #sprzedam #bilard #sport

Stół bilardowy dziewięciostopowy, czyli wi...

źródło: comment_yU63ihXi9AuQUvCWmUOgp4JvLkr21Gve.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach