@kuba_q2: Żeby tam mieszkać trzeba mieć najnowsze ferrari albo lambo. Nawet Porsche boxter jest biedackie i nie robi wrażenia na sąsiadach.
Ja mam Skodę, więc mieszkańcy pomyślą że pizze przywiozłem, a nie czekaj tam się wozi suszi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mircy, jest tu może ktoś, kto ma konto w m-banku i chce kupić doładowanie do t-mobile za 2 dychy? Babka się jebnęła w sklepie, a nie chce mi się wracać. Opyle nawet za 15, o ile przelew dojdzie dzisiaj.

#tmobile #mbank #pytanie #sprzedam #telefony
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam do zaoferowania Banshee Scythe. Model z 2010 roku,anodowany.
Na ramę mam jeszcze fakturę.
Łożyska w ramie zostały wymienione przez poprzedniego właściciela w lutym tego roku,dodatkowo wymieniłem ośke wachacza,bo była poluzowana na gwincie.
Rower użytkowany głównie w "enduro" mało skakania.
Kupiłem go w wakacje tego roku,lecz przesiadam się na crossa i rower już tylko zalega.
Kto interesuje się tematem wie że jest to maszyna DH oraz Freeride nie do zajechania.
cotusiewpisuje - Mam do zaoferowania Banshee Scythe. Model z 2010 roku,anodowany. 
N...

źródło: comment_3MscWRMf3QcPWsfXybsW2ABIYIB6KImk.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Deku: od roku używam takich za 5-6 zł i nigdy bana nie miałem. Wniosek? Przez pół roku wydałem tyle ile bym wydał na 1 konto u Ciebie. Zresztą już lepiej dołączyć do rodziny (13 zł)
  • Odpowiedz
@Deku zdecydowanie @BubbleGun ma rację. Poza tym nie ma czegoś takiego jak ban, jedynie jak ktoś nie przeczyści cookies i wykryje mu że już okres próbny wykorzystany, to zostanie zakończony i będzie chciało pobrać opłatę. Jak ktoś kupi konto na miesiąc za 30zł, bo mu szkoda złożyć się z kimś (a już w 2 osoby miałby taniej najlepsze niż to), to chyba musi być idiotą. Jak chcesz robić z tego
  • Odpowiedz
Do trzech razy sztuka. Miraski, mam do sprzedania dwa bilety w Kategorii I, na przedstawienie Masza i Niedźwiedź na lodzie, które odbędzie się dziś w Łodzi o godzinie 10.30. Cena do dogadania.
Jak ktos chetny to pm
#sprzedam #lodz #bilety
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, sprzedam za pół darmo FIFA 2019 na PC + 2018 też, wersja cyfrowa, konto origin xd
Kupiłem na PS4 i ta nie będzie mi wcale potrzebna, opchnę tanio
#fut #fifa19 #sprzedam
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@szejk1337 nie uszkodzona. Po samym komentarzu gościu sam siebie zaorał. Wyszło na to że kartę podkręcił i mu się wysypywała. Wszystko działa w 100%
  • Odpowiedz
Miraski, przyspamuje jeszcze raz, wiec mam do sprzedania dwa bilety w Kategorii I, na przedstawienie Masza i Niedźwiedź na lodzie, które odbędzie się 19 stycznia 2019 w Łodzi o godzinie 10.30. Cena 200 zl.
Jak ktos chetny to pm

#lodz #bilety #sprzedam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cziken1988: od razu doradzę, że za takie tytuły po 20zł to nieporozumienie- max 15 i za tyle może da radę sprzedać. Zupełne nołnejmy produkowane masowo poza Clancym który jednak miał lepsze książki :P
  • Odpowiedz
Witam ostatnio chciałem sprzedać trzy monitory w pakiecie, ale interes nie idzie więc jestem skłonny sprzedać na sztuki.

HP E231 x3 - Matryca i obudowa z przodu bez zarzutu. Ślady użytkowania z tyłu po naklejkach. Cena wywoławcza 200 zł.

Wysyłka pobraniowa, allegro itp wszystko wchodzi w gre.

#sprzedam #olx #pcmasterrace #komputery #sprzetkomputerowy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski, mam do sprzedania w dobrej cenie dwa bilety na przedstawienie Masza i Niedźwiedź na lodzie, które odbędzie się 19 stycznia 2019 w Łodzi o godzinie 10.30.
Jak ktos chetny to pm

#lodz #bilety #sprzedam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DzonySiara: kup uniwersalny zasilacz o napieciu i obciazeniu pradowym oryginalnego, z tego co widze po wtyczce do laptopa nie bedzie problemu i pełno tego na rynku/allegro
  • Odpowiedz