Bezprzewodową słuchawkę do prysznica #sprzedam
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

MartinCh
- 3
konto usunięte
- 1
@MartinCh: dokładnie takiej szukam

CrisPell
- 1
@MartinCh: Super w końcu mógłbym posłuchać opery mydlanej pod prysznicem.
@WojtekRM22 Jaka cena ostateczna?
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
chyba oczywiste
@crimsontides: na pewno czywiste jest to, że sprzedawca podaje cenę. Chyba, że kupując bułki też dopiero uzgadniasz ich cenę przy kasie?
@krzysztof-es-545
Oszczędzam czasu potencjalnym nabywcom xDD
Oszczędzam czasu potencjalnym nabywcom xDD
źródło: comment_6DtSJcRLNOgoVtsKM3CigD6lJo7v1w5R.jpg
Pobierz- 0
Mam do zaoferowania Banshee Scythe. Model z 2010 roku,anodowany.
Na ramę mam jeszcze fakturę.
Łożyska w ramie zostały wymienione przez poprzedniego właściciela w lutym tego roku,dodatkowo wymieniłem ośke wachacza,bo była poluzowana na gwincie.
Rower użytkowany głównie w "enduro" mało skakania.
Kupiłem go w wakacje tego roku,lecz przesiadam się na crossa i rower już tylko zalega.
Kto interesuje się tematem wie że jest to maszyna DH oraz Freeride nie do zajechania.
Na ramę mam jeszcze fakturę.
Łożyska w ramie zostały wymienione przez poprzedniego właściciela w lutym tego roku,dodatkowo wymieniłem ośke wachacza,bo była poluzowana na gwincie.
Rower użytkowany głównie w "enduro" mało skakania.
Kupiłem go w wakacje tego roku,lecz przesiadam się na crossa i rower już tylko zalega.
Kto interesuje się tematem wie że jest to maszyna DH oraz Freeride nie do zajechania.
źródło: comment_3MscWRMf3QcPWsfXybsW2ABIYIB6KImk.jpg
Pobierz- 17
@cotusiewpisuje: jak ja gardzę ludźmi, którzy w ogłoszeniach nie podają ceny, tylko piszą "cena pisz priv". Czyli to oznacza, że cena pewnie w------a w kosmos...
- 0
- 2
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
@Deku: od roku używam takich za 5-6 zł i nigdy bana nie miałem. Wniosek? Przez pół roku wydałem tyle ile bym wydał na 1 konto u Ciebie. Zresztą już lepiej dołączyć do rodziny (13 zł)
@Deku zdecydowanie @BubbleGun ma rację. Poza tym nie ma czegoś takiego jak ban, jedynie jak ktoś nie przeczyści cookies i wykryje mu że już okres próbny wykorzystany, to zostanie zakończony i będzie chciało pobrać opłatę. Jak ktoś kupi konto na miesiąc za 30zł, bo mu szkoda złożyć się z kimś (a już w 2 osoby miałby taniej najlepsze niż to), to chyba musi być idiotą. Jak chcesz robić z tego
- 0
- 0
- 0
@cambell973: twardy z Ciebie zawodnik, ale za 32 złote to kurde nawet się nie nachleje przez te wszystkie stresy związane z LW i setkami sbc i paczkami xD
- 0
Od 1zł bez ceny minimalnej.
https://allegro.pl/oferta/asus-dual-radeon-rx-580-4gb-7782223397
#sprzedam #asus #pcmasterrace
https://allegro.pl/oferta/asus-dual-radeon-rx-580-4gb-7782223397
#sprzedam #asus #pcmasterrace
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@cziken1988: grupa fb oddam/zamienię chyba najlepsza opcja.
Pierwsza z brzegu ksiazka 25 zyla nowa. Więc może przemyśl trochę ceny ; )
Pierwsza z brzegu ksiazka 25 zyla nowa. Więc może przemyśl trochę ceny ; )
@cziken1988: od razu doradzę, że za takie tytuły po 20zł to nieporozumienie- max 15 i za tyle może da radę sprzedać. Zupełne nołnejmy produkowane masowo poza Clancym który jednak miał lepsze książki :P
- 0
Witam ostatnio chciałem sprzedać trzy monitory w pakiecie, ale interes nie idzie więc jestem skłonny sprzedać na sztuki.
HP E231 x3 - Matryca i obudowa z przodu bez zarzutu. Ślady użytkowania z tyłu po naklejkach. Cena wywoławcza 200 zł.
Wysyłka pobraniowa, allegro itp wszystko wchodzi w gre.
#sprzedam #olx #pcmasterrace #komputery #sprzetkomputerowy
HP E231 x3 - Matryca i obudowa z przodu bez zarzutu. Ślady użytkowania z tyłu po naklejkach. Cena wywoławcza 200 zł.
Wysyłka pobraniowa, allegro itp wszystko wchodzi w gre.
#sprzedam #olx #pcmasterrace #komputery #sprzetkomputerowy
- 0
- 3
chciałby ktoś kupic #residentevil 2? Jest z tej promocji amd, ale po połaczeniu konta steam gra jest aktywowana na twoim koncie steam(przynajmniej tak wyczytałem w regulaminie tej promocji) Gra dostępna będzie do wykorzystania w dniu premiery(25 styczeń)
Cena: 90zł
#sprzedam #pcmasterrace #steam #gry
Cena: 90zł
#sprzedam #pcmasterrace #steam #gry
źródło: comment_C7N6wz1wdxBWxhcfGyMDoXUQw9oLTPHg.jpg
Pobierz- 1
@TakiZeMnieSmieszek: sprzedane!
Zapytam bo może ktoś ma niepotrzebny a chciałby sprzedać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Szukam Zasilacz do laptopa Benq Joybook A52, nie musi być nowy, laptop jest wiekowy nie używany ale działa, po prostu chciałbym odzyskać pewne dane które się na nim znajdują
#komputery
Szukam Zasilacz do laptopa Benq Joybook A52, nie musi być nowy, laptop jest wiekowy nie używany ale działa, po prostu chciałbym odzyskać pewne dane które się na nim znajdują
#komputery
źródło: comment_t5r3O8N5oEfFEqaJv0S77qSrfxAyId1w.jpg
Pobierz- 1
@DzonySiara: kup uniwersalny zasilacz o napieciu i obciazeniu pradowym oryginalnego, z tego co widze po wtyczce do laptopa nie bedzie problemu i pełno tego na rynku/allegro
- 0
@teh_m: zasilacze są, ale końcówki nie te























