Hej Mirasy, jakby ktoś potrzebował taniego, dobrego auta to mam na sprzedaż Forda Focusa 1.8TDDI bez dwumasu czyli jedyny słuszny silnik w tym aucie ( ͡º ͜ʖ͡º) 5.000km temu wymieniony kompletny(poza łańcuchem) rozrząd razem z wszystkimi płynami, OC oraz PT jest opłacone do 2019, najważniejsze to zdrowa podłoga co jest niespotykane w tych autach oraz sprawna klima. Cena 3700zł w komentarzach parę fotek z dziś #pokazauto
Niestosowny - Hej Mirasy, jakby ktoś potrzebował taniego, dobrego auta to mam na sprz...

źródło: comment_LCcMzmyeViBFAgos0Di1LQNjmVxiZi6Q.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odsprzedam jakiemuś Mireczkowi / Mirabelce w dobre ręce Renault Lagunę I Phase II 1.6 Benzynę w kombi (1999 rok) w Szczecinie :)

Nie chcę jakiejś moim zdaniem dużej kasy, 2 komplety opon (zimówki mają z 2 miesiące, letnie ok 1,5 roku), letnie opony na felgach alu, zimówki na stalówkach z ori kołpakami.

Auto z naciskiem na woła roboczego lub pierwsze auto do nauki żeby dupka nie bolała przy obrysowaniu czy obiciu.

Plusy:
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UberKatze: szczerze poczekam na premierę i kupie dopiero tydzień czy dwa po niej. Mikrotranzakcje w grach AAA to coś na co nikt o zdrowych zmysłach nie powinien się godzić
  • Odpowiedz
@smashgoor: Ja sie czepial nie bede, zadam pytanie laika w temacie tylko. Bo dales do porownania cen kompletnie inne komponenty, czemu? Nie atakuje, ani nie podwazam ceny - jestem po prostu ciekaw czy to sa po prostu odpowiedniki 1-1 czy jak?
  • Odpowiedz
Nie chce ktoś kupić fajnego kompa za grosze bez karty graficznej i zasilacza? Ma swoje lata, ale na nowej grafice Wiedzmin/GTA5/BAttlefield 1 dawało rade easy.

i5 2500k + Asrock P67 Pro3 + 16GB ram + chłodzenie Xigmatek Gaia - 700zł
Procek chodził przez kilka lat na 4,5GHz na +/- 1.3V. 4,7GHz robi stabilnie na 1,38 przy temp w stresie ~70-75C. Jak znajdzie się chętny na wszystko to i ssd 120GB dorzuce ( ͡° ͜ʖ
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mam taką kartę graficzną - https://www.emag.pl/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-760-oc-2gb-ddr5-pci-e-box-n760oc-2gd/pd/DRJHXBBBM/
jak się rozgrzeje zaczyna świrować i generalnie zmieniłem ja na inna kartę graficzną, tą chcę sprzedać jako uszkodzoną (może ktoś sobie ją naprawi, wygrzeje albo coś).
Jest ktoś zainteresowany?

#nvidia #sprzedam #geforce #komputery #kartagraficzna
matiusmm - Hej mam taką kartę graficzną - https://www.emag.pl/karta-graficzna-gigabyt...

źródło: comment_HRL4guM8sptMF8t0opD2dyS9HRxDcNOc.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
TechMirki, znawcy rynku, geeki, potrzebuję waszej pomocy. Muszę sprzedać dwa telefony; SGS7 z niedziałającym wyświetlaczem(dotyk działa) na gwarancji, pełne wyposażenie, wszystko pico bello, ale lekko stluczony i ten wyświetlacz. Drugi to 3 letni Huawei P8, bez gwarancji już, bez ładowarki i słuchawek, ale z pudełkiem. Lekko obstukany i niestety ale bez aparatu (cały moduł tylny wyjęty). Teraz główne pytanie, ile mogę wołać za te telefony? Lepiej sprzedać na części, czy w całości?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Habi77: wystaw na allegro od 1 zł. Zaskoczysz się jak ludzie potrafią się licytować o takie złomy. Na początku miesiąca wyczyściłem szufladę z takiego szrotu i zarobiłem na tym (po odjęciu kosztów dostawy i prowizji) około 800 zł.

Obstawiam że SGS7 pójdzie za około 200 zł, huawei max 100-150.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki spod targu #xiaomi Mam na sprzedaż Ninebota Mini. Sprzęt posiada normalne ślady użytkowania, jest sprawny.
Na ostatnim zdjęciu widoczne uszkodzenie uchwytu górnego. Koszt naprawy to ok 200zl stąd cena do negocjacji jednak w tym stanie można normalnie jeździć. Odbiór osobisty albo dowóz w #warszawa

Cena: 1600 PLN do negocjacji

#sprzedam #ninebot
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ok, wszystko finalnie ogarnięte, a więc małe #chwalesie, małe #sprzedam, #rozdajo i #zwiazki :D
Dziewczyna bardzo chciała zgrabną deskorolkę do jazdy po mieście ale szybko okazało się, że nic jej wizualnie nie podchodzi. Jako, żem ambitny, postawnowiłem zamówić jej custom cruisera z moją grafiką.
Niestety, firm które to robią dużo nie ma, a te które są, prezentują ciężką do sprawdzenia jakość części.
Zamówiłem więc...
valhander - Ok, wszystko finalnie ogarnięte, a więc małe #chwalesie, małe #sprzedam, ...

źródło: comment_uzYm5n0JtKmBtQiF8PJ3dKgV9qFGJWGw.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wop321: no tez mowie ze pare razy trzeba sie przejechac ;) Grunt to jakąś fajna sciezke rowerowa wyhaczyc/parking zeby miec swobode.
Pamietaj tez, że (szczególnie dla męskich stóp) fiszka może być za mała jako deska do nauki. Nie mówię, że się nie da ale dobrze mieć wiecęj miejsca na stopy.
  • Odpowiedz
Siema karciane Mirki. Robię drugie podejście do sprzedaży konta #hearthstone. Można na nim złożyć każdy topowy deck, dostępna jest darmowa zmiana battletagu. Trochę faktów:

- 5700+ winów
- 5 złotych bohaterów: łowca, mag, szaman, wojownik, czarnoksiężnik
- Bohaterowie: Tyrande, Lunara, Maiev, Morgl
- 69 legendarek (lista w
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach