Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
@grzechotnik666: czy do paczkomatów można?
Odsprzedam jakiemuś Mireczkowi / Mirabelce w dobre ręce Renault Lagunę I Phase II 1.6 Benzynę w kombi (1999 rok) w Szczecinie :)
Nie chcę jakiejś moim zdaniem dużej kasy, 2 komplety opon (zimówki mają z 2 miesiące, letnie ok 1,5 roku), letnie opony na felgach alu, zimówki na stalówkach z ori kołpakami.
Auto z naciskiem na woła roboczego lub pierwsze auto do nauki żeby dupka nie bolała przy obrysowaniu czy obiciu.
Plusy:
Nie chcę jakiejś moim zdaniem dużej kasy, 2 komplety opon (zimówki mają z 2 miesiące, letnie ok 1,5 roku), letnie opony na felgach alu, zimówki na stalówkach z ori kołpakami.
Auto z naciskiem na woła roboczego lub pierwsze auto do nauki żeby dupka nie bolała przy obrysowaniu czy obiciu.
Plusy:
@MartwyGoryl: w opisie masz 1.6, a na listwach bocznych 2.0. O co chodzi?
@MartwyGoryl: szkoda, bo do sedana 1.6 było nieporozumieniem, a do kombi to już w ogóle kiepski żart Francuzów.
Mirki, ile mogę zawołać za ps4 kupione rok temu (jeszcze jest rok na gwarancji ale paragon wyblakł) 2 pady 1tb pamięci z gier Dirt:Rally i Bloodborne
#ps4 #kiciochpyta #sprzedam #ogloszenie
#ps4 #kiciochpyta #sprzedam #ogloszenie
- 0
@Dox3l: jak to
Mam do odsprzedania 2 #bilety na Tommy'ego Casha w Proximie 14.02. bo niestety mam wtedy wyjazd.
Cena do negocjacji.
#warszawa #walentynki #walentynki2019 #koncert #muzyka #sprzedam
Cena do negocjacji.
#warszawa #walentynki #walentynki2019 #koncert #muzyka #sprzedam
źródło: comment_quK1uBNpk4UgcIChcl9hpMzCsdN1AtUF.jpg
PobierzWitam, na sprzedanie posiadam PG, CPU oraz RAM - Asrock Z77 Extreme6, i7-3770K, HyperX 4x4GB
#sprzedam #csgo #pcmasterrace
OLX
#sprzedam #csgo #pcmasterrace
OLX
- 2
Nie chce ktoś kupić fajnego kompa za grosze bez karty graficznej i zasilacza? Ma swoje lata, ale na nowej grafice Wiedzmin/GTA5/BAttlefield 1 dawało rade easy.
i5 2500k + Asrock P67 Pro3 + 16GB ram + chłodzenie Xigmatek Gaia - 700zł
Procek chodził przez kilka lat na 4,5GHz na +/- 1.3V. 4,7GHz robi stabilnie na 1,38 przy temp w stresie ~70-75C. Jak znajdzie się chętny na wszystko to i ssd 120GB dorzuce ( ͡° ͜ʖ
i5 2500k + Asrock P67 Pro3 + 16GB ram + chłodzenie Xigmatek Gaia - 700zł
Procek chodził przez kilka lat na 4,5GHz na +/- 1.3V. 4,7GHz robi stabilnie na 1,38 przy temp w stresie ~70-75C. Jak znajdzie się chętny na wszystko to i ssd 120GB dorzuce ( ͡° ͜ʖ
- 2
Wymienię iPhone 6s 16GB Space Grey, stan bardzo dobry na telefon z Androiem o podobnej wartości na terenie Krakowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#krakow #ios #android #bojowkaandroid #bojowkaios #sprzedam
#krakow #ios #android #bojowkaandroid #bojowkaios #sprzedam
źródło: comment_oAMh1a1GWfBxohNMYiDf8jrmha1iFegx.jpg
Pobierz- 0
Hej mam taką kartę graficzną - https://www.emag.pl/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-760-oc-2gb-ddr5-pci-e-box-n760oc-2gd/pd/DRJHXBBBM/
jak się rozgrzeje zaczyna świrować i generalnie zmieniłem ja na inna kartę graficzną, tą chcę sprzedać jako uszkodzoną (może ktoś sobie ją naprawi, wygrzeje albo coś).
Jest ktoś zainteresowany?
#nvidia #sprzedam #geforce #komputery #kartagraficzna
jak się rozgrzeje zaczyna świrować i generalnie zmieniłem ja na inna kartę graficzną, tą chcę sprzedać jako uszkodzoną (może ktoś sobie ją naprawi, wygrzeje albo coś).
Jest ktoś zainteresowany?
#nvidia #sprzedam #geforce #komputery #kartagraficzna
źródło: comment_HRL4guM8sptMF8t0opD2dyS9HRxDcNOc.jpg
Pobierz- 3
nie chce kto kupic laptopa takiego fajnego gejmingowego>?? bo akurat mam na sell #sprzedam
#sprzedam
Aqara gateway tzw. v3 i dwa czujniki temperatury, wilgotności, ciśnienia. Adapter gratis :)
Cena: wysoka
Aqara gateway tzw. v3 i dwa czujniki temperatury, wilgotności, ciśnienia. Adapter gratis :)
Cena: wysoka
- 0
15 minut do końca !
https://allegro.pl/oferta/asus-dual-radeon-rx-580-4gb-7782223397
#allegro #sprzedam #pcmasterrace #cebula
https://allegro.pl/oferta/asus-dual-radeon-rx-580-4gb-7782223397
#allegro #sprzedam #pcmasterrace #cebula
TechMirki, znawcy rynku, geeki, potrzebuję waszej pomocy. Muszę sprzedać dwa telefony; SGS7 z niedziałającym wyświetlaczem(dotyk działa) na gwarancji, pełne wyposażenie, wszystko pico bello, ale lekko stluczony i ten wyświetlacz. Drugi to 3 letni Huawei P8, bez gwarancji już, bez ładowarki i słuchawek, ale z pudełkiem. Lekko obstukany i niestety ale bez aparatu (cały moduł tylny wyjęty). Teraz główne pytanie, ile mogę wołać za te telefony? Lepiej sprzedać na części, czy w całości?
@Habi77: huawei flaszkę max. Sg7 może z e flaszki
@Habi77: wystaw na allegro od 1 zł. Zaskoczysz się jak ludzie potrafią się licytować o takie złomy. Na początku miesiąca wyczyściłem szufladę z takiego szrotu i zarobiłem na tym (po odjęciu kosztów dostawy i prowizji) około 800 zł.
Obstawiam że SGS7 pójdzie za około 200 zł, huawei max 100-150.
Obstawiam że SGS7 pójdzie za około 200 zł, huawei max 100-150.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Mireczki spod targu #xiaomi Mam na sprzedaż Ninebota Mini. Sprzęt posiada normalne ślady użytkowania, jest sprawny.
Na ostatnim zdjęciu widoczne uszkodzenie uchwytu górnego. Koszt naprawy to ok 200zl stąd cena do negocjacji jednak w tym stanie można normalnie jeździć. Odbiór osobisty albo dowóz w #warszawa
Cena: 1600 PLN do negocjacji
#sprzedam #ninebot
Na ostatnim zdjęciu widoczne uszkodzenie uchwytu górnego. Koszt naprawy to ok 200zl stąd cena do negocjacji jednak w tym stanie można normalnie jeździć. Odbiór osobisty albo dowóz w #warszawa
Cena: 1600 PLN do negocjacji
#sprzedam #ninebot
@Invisible22: aa dobra, bo pamiętam, że pisała, że na nim jeździ. W każdym razie dorzuć jeszcze autograf i jakiś słoik przetworów, a na pewno ktoś kupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
- 0
#pcmasterrace mam do #sprzedam dwa monitory:
LG 24GM77 144Hz FHD- 750 PLN
iiyama GE2488HS 75Hz FreeSync FHD - 450 PLN (rok gwarancji)
Ktoś chętny?
LG 24GM77 144Hz FHD- 750 PLN
iiyama GE2488HS 75Hz FreeSync FHD - 450 PLN (rok gwarancji)
Ktoś chętny?
- 16
Ok, wszystko finalnie ogarnięte, a więc małe #chwalesie, małe #sprzedam, #rozdajo i #zwiazki :D
Dziewczyna bardzo chciała zgrabną deskorolkę do jazdy po mieście ale szybko okazało się, że nic jej wizualnie nie podchodzi. Jako, żem ambitny, postawnowiłem zamówić jej custom cruisera z moją grafiką.
Niestety, firm które to robią dużo nie ma, a te które są, prezentują ciężką do sprawdzenia jakość części.
Zamówiłem więc...
Dziewczyna bardzo chciała zgrabną deskorolkę do jazdy po mieście ale szybko okazało się, że nic jej wizualnie nie podchodzi. Jako, żem ambitny, postawnowiłem zamówić jej custom cruisera z moją grafiką.
Niestety, firm które to robią dużo nie ma, a te które są, prezentują ciężką do sprawdzenia jakość części.
Zamówiłem więc...
źródło: comment_uzYm5n0JtKmBtQiF8PJ3dKgV9qFGJWGw.jpg
Pobierz- 1
@wop321: no tez mowie ze pare razy trzeba sie przejechac ;) Grunt to jakąś fajna sciezke rowerowa wyhaczyc/parking zeby miec swobode.
Pamietaj tez, że (szczególnie dla męskich stóp) fiszka może być za mała jako deska do nauki. Nie mówię, że się nie da ale dobrze mieć wiecęj miejsca na stopy.
Pamietaj tez, że (szczególnie dla męskich stóp) fiszka może być za mała jako deska do nauki. Nie mówię, że się nie da ale dobrze mieć wiecęj miejsca na stopy.
@valhander: sztos polecam Ci https://www.youtube.com/watch?v=RHdfdsQjBlY jak chodzi o podstawy deskorolki oraz https://www.youtube.com/watch?v=DqWffkAi1Cg filmik, w którym mowie o bezpieczenstwie, kasku i ochraniaczach :D pozdro!
- 14
@2phonepiotrus: xDDDDDDDDDDDDDD Drogo bardzo drogo za rok używany cpu
Morele 549 zł nowy
X-Kom 539 zł
Komputronik 599zł
Allegro 499 zł
Morele 549 zł nowy
X-Kom 539 zł
Komputronik 599zł
Allegro 499 zł
@2phonepiotrus no na pewno nie za 500 xD nie znajdziesz jelenia który kupi go za tą cenę tym bardziej na wypoku, tyle.
Siema karciane Mirki. Robię drugie podejście do sprzedaży konta #hearthstone. Można na nim złożyć każdy topowy deck, dostępna jest darmowa zmiana battletagu. Trochę faktów:
- 5700+ winów
- 5 złotych bohaterów: łowca, mag, szaman, wojownik, czarnoksiężnik
- Bohaterowie: Tyrande, Lunara, Maiev, Morgl
- 69 legendarek (lista w
- 5700+ winów
- 5 złotych bohaterów: łowca, mag, szaman, wojownik, czarnoksiężnik
- Bohaterowie: Tyrande, Lunara, Maiev, Morgl
- 69 legendarek (lista w
- 0































źródło: comment_LCcMzmyeViBFAgos0Di1LQNjmVxiZi6Q.jpg
Pobierzźródło: comment_vWqi5EVGkhtry8B7VkGLRiDDT4NNseni.jpg
Pobierz