Sprzedam lub zamienię na pada do #ps3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) czekam na propozycje #iphone #iphone7plus #iphone8plus #sprzedam #zamienie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@dawideex098 Masz za mało punktów
- 2
@Hubercikus: są osoby które biorą na siebie Twój mandat i punkty z fotoradaru. Tzn płacisz mu kwotę mandatu + xxx za punkty a on zgłasza się jako kierujący samochodem
- 0
@powsinogaszszlaja: To zależy jakie marki, amerykańskie u nich, japońskie u japońców, brytyjczyki na brytysjkim, niemieckie na niemieckim. Żebyś ty widział ile potrafią nie które graty z Niemiec w USA albo Japonii kosztować ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla nich to jest spora egzotyka.
- 0
@powsinogaszszlaja: @Ojezu kupiony w maju 2017 więc jeszcze na gwarancji do maja
Siemanko misiaczki, sprzedaję Personę 5 w steelbooku w perfekcyjnym stanie. Zapraszam do licytacji.
https://allegro.pl/oferta/persona-5-take-your-heart-ps4-steelbook-idealny-7784137951
#ps4 #persona #persona5 #sprzedam
https://allegro.pl/oferta/persona-5-take-your-heart-ps4-steelbook-idealny-7784137951
#ps4 #persona #persona5 #sprzedam
źródło: comment_ct8srNPVScQdrhBZZG7fPWDb7faR6hNd.jpg
Pobierz- 0
@MolestaEwnement: czarmy 32
- 0
@MolestaEwnement: nowa bateria wyswietlacz obudowa
Wykopki, jest ktoś zainteresowany kupnem tego całego Monster Hunter:World w edycji klasycznej, bo dostałem keya od Nvidii, a ja tego nie chce :/
#pcmasterrace #gry #sprzedam
#pcmasterrace #gry #sprzedam
- 2
Siemka mirki z #wroclaw i okolice! Za jakiś czas postanowiłem wyjechać sobie gdzieś do roboty i z tej okazji chciałbym sprzedać swój komputer, który mi się nie przyda ani go nie zabiore ze sobą więc muszę się przenieść na laptopa.
Komp nie jest pierwszej świeżości ale montuje na nim wiele filmów przez klipy, reklamy, wesela (40min) i inne pierdoły, a także obrabiam zdjęcia więc programy ze stajni Adobe działają świetnie. Mam
Komp nie jest pierwszej świeżości ale montuje na nim wiele filmów przez klipy, reklamy, wesela (40min) i inne pierdoły, a także obrabiam zdjęcia więc programy ze stajni Adobe działają świetnie. Mam
- 0
Witam drogie Mirki,
Mam dzisiaj na sprzedaż kilka gierek na XONE i PS4:
Spider-Man (PS4) - 110 PLN
God
Mam dzisiaj na sprzedaż kilka gierek na XONE i PS4:
Spider-Man (PS4) - 110 PLN
God
Mam do sprzedania iphone xs, 64Gb, "silver". Telefon jest nowy. Pochodzi z dystrybucji Play, więc gwarancja jest na 24m. Cena 3850zł. Odbiór w #warszawa.
Zapraszam.
Zapraszam.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@vibuhetuvu: jakie używane? Umiesz czytać? Poza tym już sprzedane.
- 2
@ketiow: kurła znowu obróciło
Hej mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam do sprzedania parę gierek, może kogoś zainteresuje któryś z tytułów. Jakby co podzieliłem sprzedaż na 3 sekcje. 1 sekcja to gry które normalnie można zainstalować i grać, które są w pełni sprawne etc. - cena od sztuki 10 zł chyba że ktoś weźmie wszystkie naraz to będzie taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2 sekcja to gry które
źródło: comment_kHa03a8oM9nuZeJy3Gx0MmSDMALZySkj.jpg
Pobierz- 1
Miraski sprzedam Red Dead Redemption 2 na PS4. Płyty w idealnym stanie, kod na DLC szczerze nie wiem - sam odkupiłem od typa, nie używałem, ale raczej nietknięte. Najpierw dla mireczków z #wroclaw a później ląduje na olx. 180cbl
Tym którzy nie chcą kupić chętnie opowiem zakończenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps4 #wroclaw #sprzedam
Tym którzy nie chcą kupić chętnie opowiem zakończenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps4 #wroclaw #sprzedam
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@luz3r: Nie grałem w 1 ale spoko. Czekam az ps now będzie działać albo zrobią remake :)
- 0
- 0
Chce ktoś kupić Carolina Herrera 212 VIP Men? Mam flakon 100ml z ubytkiem może z 4-5% (ciężko stwierdzić, bo butla nieprzezroczysta), ale korzystałem tylko kilka razy, więc zachowawczo załóżmy że sprzedaję 90 ml, na pewno jest więcej.
Foty i batch tu https://imgur.com/a/WrFVb
Cena powiedzmy 170 zł, myślę że opłacalnie żeby ktoś zrobił rozbiórkę.
Najlepiej z #warszawa, bo trochę nie chce mi się bawić w przesyłki, ale ostatecznie jak ktoś
Foty i batch tu https://imgur.com/a/WrFVb
Cena powiedzmy 170 zł, myślę że opłacalnie żeby ktoś zrobił rozbiórkę.
Najlepiej z #warszawa, bo trochę nie chce mi się bawić w przesyłki, ale ostatecznie jak ktoś
źródło: comment_RQRbdFcORjlwkaBTldb2EdpNvCyrgcNh.jpg
Pobierz- 0
Mirki moze ktos chce cos postreamowac/nagrywac na youtube/twich itp?
Mam na zbyciu za pln'y, dwie kamery Logitech'a - slawna C920 oraz B910
Moja przygoda nie za bardzo wyszla przez totalny brak czasu, a szkoda zeby sie to marnowalo
C920
Mam na zbyciu za pln'y, dwie kamery Logitech'a - slawna C920 oraz B910
Moja przygoda nie za bardzo wyszla przez totalny brak czasu, a szkoda zeby sie to marnowalo
C920
źródło: comment_tp9CBuVjp3nQQJaVICRdGFLj60AmmKbU.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
#sprzedam #komputery #pcmasterrace
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7774570959
Sprzedam fajnie dopasowaną podstawkę:
I7 3770
Asus p8b75-m/ gwarancja
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7774570959
Sprzedam fajnie dopasowaną podstawkę:
I7 3770
Asus p8b75-m/ gwarancja
może ktoś chce kupić klawiaturę hykker x range za 5 dyszek już z wysyłka paczkomatem? Stan świetny bo kupiłem ale każdy domownik ma mnie dosyć a ostatnio dużo nocek zarywam xDD
klawiatura odkażona każdy klawisz SPIRTEM xD i chyba mam gdzieś zdjęcie paragonu jeszcze
#klawiatura #klawiaturamechaniczna #pc #sprzedam
klawiatura odkażona każdy klawisz SPIRTEM xD i chyba mam gdzieś zdjęcie paragonu jeszcze
#klawiatura #klawiaturamechaniczna #pc #sprzedam
źródło: comment_hhQwGH1MOsc6UO1wc7bNHZVh1mgbI2DW.jpg
Pobierz@ketiow: chciałbym w opór
- 0
@Mati_Mateusz: na allegro wstawiłem
- 2
#sprzedam #pcmasterrace #komputery
Sprzedam 3 monitory HP E231. Gratis daje ramię do montażu trzech monitorów 700zł. Cena do negocjacji.
Sprzedam 3 monitory HP E231. Gratis daje ramię do montażu trzech monitorów 700zł. Cena do negocjacji.
sprzedam fotel taki jak na zdjęciu, 150 zł lub 3-4 butelki dobre rumu
generalnie robię porządki, fotel głównie używany jako miejsce na którym leżały ubrania lub gdy ktoś przyszedł to na nim siedział
wysłać nie mam jak, odbiór osobisty, można oczywiście przyjść, obejrzeć i się zdecydować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wroclaw #sprzedam #fotel #fotelgamingowy
generalnie robię porządki, fotel głównie używany jako miejsce na którym leżały ubrania lub gdy ktoś przyszedł to na nim siedział
wysłać nie mam jak, odbiór osobisty, można oczywiście przyjść, obejrzeć i się zdecydować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wroclaw #sprzedam #fotel #fotelgamingowy
źródło: comment_RrtOTXhOHT8WyIuii21Q2b3TwfAdRitS.jpg
Pobierz@kipowrot musk nie ma przypadkiem większych niż 18"?
źródło: comment_cKorvGGRzEIrmOenGYSVuDEgG4z0WirU.jpg
Pobierz@FrancescoKemp mi się bardziej te jego bmki z pomarańczowymi rantami podobały. A te to widać że na pokazy a nie na nasze drogi są zrobione




















Cześć,
Na sprzedaż komputer o następujących parametrach:
Procesor i7 3770, 4 rdzenie 8 wątków
Chlodzenie Fortis HE1225 / nowa pasta termoprzewodząca
źródło: comment_X6FYQtciyGcljyxhiUVXQzpGBRQqTxXJ.jpg
Pobierz