@Hubercikus: są osoby które biorą na siebie Twój mandat i punkty z fotoradaru. Tzn płacisz mu kwotę mandatu + xxx za punkty a on zgłasza się jako kierujący samochodem
  • Odpowiedz
#audio #sprzedam #wroclaw

Dzień dobry - jak by ktoś był zaintereoswany to mam na sprzedaż "segment" NADa -> tuner NAD C427
kupiony we Wrocławiu, nic nie modyfikowane
zestaw kompletny, z pudełkiem włącznie. zbytnio nieużywany

za 1300 ziko
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@powsinogaszszlaja: To zależy jakie marki, amerykańskie u nich, japońskie u japońców, brytyjczyki na brytysjkim, niemieckie na niemieckim. Żebyś ty widział ile potrafią nie które graty z Niemiec w USA albo Japonii kosztować ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla nich to jest spora egzotyka.
  • Odpowiedz
Siemka mirki z #wroclaw i okolice! Za jakiś czas postanowiłem wyjechać sobie gdzieś do roboty i z tej okazji chciałbym sprzedać swój komputer, który mi się nie przyda ani go nie zabiore ze sobą więc muszę się przenieść na laptopa.

Komp nie jest pierwszej świeżości ale montuje na nim wiele filmów przez klipy, reklamy, wesela (40min) i inne pierdoły, a także obrabiam zdjęcia więc programy ze stajni Adobe działają świetnie. Mam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam drogie Mirki,

Mam dzisiaj na sprzedaż kilka gierek na XONE i PS4:

Spider-Man (PS4) - 110 PLN

God
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam do sprzedania iphone xs, 64Gb, "silver". Telefon jest nowy. Pochodzi z dystrybucji Play, więc gwarancja jest na 24m. Cena 3850zł. Odbiór w #warszawa.

Zapraszam.

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam do sprzedania parę gierek, może kogoś zainteresuje któryś z tytułów. Jakby co podzieliłem sprzedaż na 3 sekcje. 1 sekcja to gry które normalnie można zainstalować i grać, które są w pełni sprawne etc. - cena od sztuki 10 zł chyba że ktoś weźmie wszystkie naraz to będzie taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2 sekcja to gry które
d.....a - Hej mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam do sprzedania parę gierek, może kogoś zaintere...

źródło: comment_kHa03a8oM9nuZeJy3Gx0MmSDMALZySkj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski sprzedam Red Dead Redemption 2 na PS4. Płyty w idealnym stanie, kod na DLC szczerze nie wiem - sam odkupiłem od typa, nie używałem, ale raczej nietknięte. Najpierw dla mireczków z #wroclaw a później ląduje na olx. 180cbl
Tym którzy nie chcą kupić chętnie opowiem zakończenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ps4 #wroclaw #sprzedam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chce ktoś kupić Carolina Herrera 212 VIP Men? Mam flakon 100ml z ubytkiem może z 4-5% (ciężko stwierdzić, bo butla nieprzezroczysta), ale korzystałem tylko kilka razy, więc zachowawczo załóżmy że sprzedaję 90 ml, na pewno jest więcej.
Foty i batch tu https://imgur.com/a/WrFVb
Cena powiedzmy 170 zł, myślę że opłacalnie żeby ktoś zrobił rozbiórkę.
Najlepiej z #warszawa, bo trochę nie chce mi się bawić w przesyłki, ale ostatecznie jak ktoś
advert - Chce ktoś kupić Carolina Herrera 212 VIP Men? Mam flakon 100ml z ubytkiem mo...

źródło: comment_RQRbdFcORjlwkaBTldb2EdpNvCyrgcNh.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

może ktoś chce kupić klawiaturę hykker x range za 5 dyszek już z wysyłka paczkomatem? Stan świetny bo kupiłem ale każdy domownik ma mnie dosyć a ostatnio dużo nocek zarywam xDD
klawiatura odkażona każdy klawisz SPIRTEM xD i chyba mam gdzieś zdjęcie paragonu jeszcze
#klawiatura #klawiaturamechaniczna #pc #sprzedam
k.....w - może ktoś chce kupić klawiaturę hykker x range za 5 dyszek już z wysyłka pa...

źródło: comment_hhQwGH1MOsc6UO1wc7bNHZVh1mgbI2DW.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sprzedam fotel taki jak na zdjęciu, 150 zł lub 3-4 butelki dobre rumu
generalnie robię porządki, fotel głównie używany jako miejsce na którym leżały ubrania lub gdy ktoś przyszedł to na nim siedział
wysłać nie mam jak, odbiór osobisty, można oczywiście przyjść, obejrzeć i się zdecydować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wroclaw #sprzedam #fotel #fotelgamingowy
s.....o - sprzedam fotel taki jak na zdjęciu, 150 zł lub 3-4 butelki dobre rumu 
gen...

źródło: comment_RrtOTXhOHT8WyIuii21Q2b3TwfAdRitS.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach