Właśnie zakończyłem oglądać #serial #truedetective 6 naprawdę mocnych odcinków oprócz pierwszego a zwłaszcza...ostatniego. Niby historia domknięta ale no czegoś mi zabrakło na koniec, niekoniecznie kolejnych zwierzeń Rusta. Wątek zdrad był bo był, to akurat było dla mnie nużące. Wielki plus za ciężki klimat. Zobaczymy jaką historię przyniesie sezon drugi i kto zagra głównych bohaterów.

Suma summarum 8/10.

#seriale
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętacie serial który leciał w TV za czasów już sporo zamierzchłych, opowiadający o świecie rządzonym przez dzieci, w którym nie było dorosłych?

Fabuła kręciła się wokół chłopaka który po upadku z drzewa, zapadł śpiączkę, a akcja toczyła się w jego głowie. Sporo odcinków było, i jako dzieciaka bardzo mnie to jarało.

Jak ktoś już skapuje cóż to było, to może da się gdzieś to dorwać. Jakiś stream czy download?

Według
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hejtel: Polecam jeszcze brytyjski serial Broadchurch. Składa się z 8(?) odcinków. Akcja rozgrywa się w małym, nadmorskim mieście, gdzie ginie młody chłopak. Tak mnie wciągnął ten serial, że obejrzałem w jedne dzień :)
  • Odpowiedz
@Vegan: Poniekąd. Przedstawia przyjaźń dwóch facetów z różnych klas społecznych - więc ukazuje życie Rzymian w luksusie oraz właśnie tę drugą stronę znaną plebsowi.
  • Odpowiedz
Ej Mirki,

co polecilibyście do oglądania?

Jestem na bieżąco z Grą o Tron, ostatnio skończyłem True Detective, który mi się cholernie podobał. House Of Cards też już przerobione no i w sumie nie mam na co patrzeć sobie do snu i piwa.

Chętnie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#film #serial #heheszki

Wczoraj oglądałem 12 gniewnych ludzi z 1957 roku. Dziś odpalam sobie kolejny odcinek Family Guy, a tu okazuje się, że jest to odcinek pariodiujący ten właśnie film ;) ciekawy przypadek, fajnie się trafiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeważnie zasypiam przy jakimś dokumencie z YT albo jakiś #serial albo #film i zabawnie jest patrzeć na drugi dzień że pamiętasz jeszcze 36:30min ale już 37 minuty nie. Co oznacza, że zasnąłeś w 30s ^^

#sen #rozkminy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#fargo to świetny serial, praktycznie nie znajduje w nim wad, jest w nim wszystko to co lubię w najlepszym wydaniu. Ale moim zdaniem, muzyka robi tam największą robotę, to motywy przejściowe, to robi taki klimat że łooo

Polecacie jakiś podobny #serial? Nawet nie mówię o tematyce, ale tak fajnie zrobiony z dobrą obsadą i ciekawą historią w tle, i przede wszystkim z klimatem?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak oglądam sobie #fargo, zajebisty #serial, jestem na 3 odcinku, wszytko git, tylko że drażni mnie uzębienie Molly haha wiem to głupie, ale mam wrażenie że nosi sztuczna szczękę i zaraz jej wypadnie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach