Warto obejrzeć 7. sezon Skinsów? Najbardziej podobały mi się pierwsze części, ze starymi bohaterami, a z Wiki wiem, że w najnowszym sezonie wracają, pytanie jednak, jak poziom tego serialu? Nie znalazłem radości w zgłębianiu perypetii przedstawionych w 5. i 6. sezonie, siódmy jest lepszy? Wtedy oglądałem na bieżąco, jak wychodziły, mogę teraz zacząć z marszu, czy lepiej odświeżyć sobie trochę?

#skins #kiciochpyta #seriale #serial
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jrider: Im dalsze sezony tym postacie mniej podchodziły mi do gustu. Strasznie uwielbiałem Cassie. Strasznie też nie podobały mi się jej dalsze losy w siódmym sezonie.
  • Odpowiedz
cześć mirki, moglibyście polecić jakiś #serial jak do tej pory podobały mi się klimaty lost, twin peaks, got, supernatural. Niestety przez ostatnie 2 lata nie byłem na bieżąco z serialami i nie wiem za co się zabrać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,kolega ostatnio mi przypomniał o pewnym "serialu" dla dzieci emitowanym przez TVP1,mianowicie było to o dwóch mężczyznach,jednym młodym a drugim starszym co jeździli pociągiem i rozmawiali o wynalazkach,wynalazcach,no ogólnie o tego typus prawach i teraz jest akcja bo żaden z nas nie wie jak się to coś zwało. Może wy Mireczki coś wykminicie.

#pomoc #serial #tvp1 #pytanie #gimbynieznajo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, jakie seriale polecacie?

Nie oglądam dużo seriali, jednak jeśli chodzi o te znane i dobre tytuły, to tak wygląda mój ranking

1.True Detective 10/10

2.Gra
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#prisonbreak #skazanynasmierc #seriale #serial

Nigdy nie oglądałem Skazanego jak leciał w tv.. Ostatnio pobrałem pierwszy odcinek i mi się spodobał, jestem po drugim sezonie, fajny serial (pierwszy sezon lepszy).. Polecam :) Niby takiego serialu starego nie ma co polecać, ale może ktoś nie oglądał.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bunis: całkiem niezły serial szkoda jednak ze operacja mózgu nie pomogła i zginął :/ na szczęście pozostawił po sobie krew w dziecku :) moze odziedziczy inteligencje bohatera i dobroć pielęgniarki z więzienia :)
  • Odpowiedz