Wpis z mikrobloga

Pamiętacie serial który leciał w TV za czasów już sporo zamierzchłych, opowiadający o świecie rządzonym przez dzieci, w którym nie było dorosłych?

Fabuła kręciła się wokół chłopaka który po upadku z drzewa, zapadł śpiączkę, a akcja toczyła się w jego głowie. Sporo odcinków było, i jako dzieciaka bardzo mnie to jarało.

Jak ktoś już skapuje cóż to było, to może da się gdzieś to dorwać. Jakiś stream czy download?

Według mnie serial nosił nazwę "Odyseja" (w polskim przekładzie), a przynajmniej tak mi się kojarzy.

#gimbynieznajo #pytanie #seriale #serial #ciekawostki #starealedobre
  • 6
  • Odpowiedz
Pamiętacie serial który leciał w TV za czasów już sporo zamierzchłych, opowiadający o świecie rządzonym przez dzieci, w którym nie było dorosłych?


Fabuła kręciła się wokół chłopaka który po upadku z drzewa, zapadł śpiączkę, a akcja toczyła się w jego głowie. Sporo odcinków było, i jako dzieciaka bardzo mnie to jarało.


Jak ktoś już skapuje cóż to było, to może da się gdzieś to dorwać. Jakiś stream czy download?


Według mnie serial
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jankino: @hypation: To bankowi chłopiec. Wchodził na domek na drzewie i kumple spowodowali jego upadek. Potem.odwiedzali go w szpitalu. Akcja toczyła się w świecie realnym ale głównie w jego głowie. Gdzie państwo było rządzone przez dzieci. Rządził bodajże 14latek, i on był najstarszy z całej populacji. Dorosłych w ogóle nie było. Utkwilo mi w pamieci ze poruszali się takimi pojazdami roweropodobnymi zwanych drużynami. Ogólnie klimat był mocno (tak zapamietalem) apokaliptyczny
  • Odpowiedz