#seriale #serial #film #50twarzygreya
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
3
Comedy Central | Powstanie serial o Barney'u Stinsonie? - Newsy

Comedy Central: Powstanie serial o Barney'u Stinsonie?
z- 2
- #
- #
- #
Jak tak patrzę na zdjęcie, to może z Emilią Clarke ten "Grey"nie byłby aż tak tragiczny ;)
#seriale #serial #film #50twarzygreya
#seriale #serial #film #50twarzygreya
źródło: comment_T4WtmmoXzH7egROiMbr7IeOPGOSpmUAt.jpg
Pobierz- 3
@Pan_Marmolada: raczej z Sashą
- 0
@integra: heh, też ;)
- 12
- 1
- 2
@ColdMary6100: najlepszy ;)
konto usunięte via iOS
- 37
@SUQ-MADIQ: Korki Taczer? :>
@Zioman: @SUQ-MADIQ: @Vodkapicca: Tak mi sie przypomniało :)
Siedzi dwóch wariatów w pokoju, nagle zgasło światło.
- To pewnie korki- mówi jeden.
- No to idź mu otwórz.
Siedzi dwóch wariatów w pokoju, nagle zgasło światło.
- To pewnie korki- mówi jeden.
- No to idź mu otwórz.
zawiodłem się, myślałem że będzie więcej dodatkowych scen w ostatnim odcinku #sluzbyspecjalne #serial
- 2
744
Bohdan Smoleń walczy o życie

Bohdan Smoleń (68 l.) walczy o życie. Aktor ponownie trafił do szpitala, ma poważne problemy z oddychaniem. Jego stan jest poważny.Problemy aktora z płucami zaczęły się przed 7 laty. Już wtedy mówił, że przez nikotynowy nałóg nie ma prawie płuc, a lekarze odkryli u niego gruźlicę.
z- 56
- #
- #
- #
- #
- #
@Kurajmo: s01e01 i s01e06
konto usunięte via iOS
- 2
- 10
Widziałem tyle świetnych i wciągających seriali jak: Rodzina Soprano, 6 stóp pod ziemią, Dexter, Miasteczko Twin Peaks, Lost, Gra o Tron, Spartacus i wiele wiele innych. Jednak żaden serial mnie nie wciągnął tak jak pierwszy sezon Prison Break. Prawie 3 noce z rzędu nieprzespane bo tylko praca - serial - praca - serial... Jakby powstał tylko jeden sezon, no może dwa - to dzisiaj ten serial byłby kultowy. Niestety teraz dużo osób
źródło: comment_IsFrQJ8F3bNemPJMTXj8YkhE1BxpmBHU.jpg
PobierzKultowy serial. Kombinowało się za dzieciaka jak tu obejrzeć jaką opowieść ma dla nas tym razem strażnik krypty.
#serial #seriale #nostalgia #gimbynieznajo
#serial #seriale #nostalgia #gimbynieznajo

@Czarnykwadrat: odtworzony wstęp w 3D może kogoś zaciekawi ;)
- 1
@Pan_Marmolada: wyeksploatowali ją. W pierwszym sezonie jej prawie nie było, a i tak był całkiem niezły.
- 0
@Pan_Marmolada: już było wiadomo przed cyrkiem przecież
#sluzbyspecjalne beda takim pocietym filmem czy jak? Bo nie chce mi sie drugi raz ogladac tego samego:/
#film #serial
#film #serial
konto usunięte via Android
- 1
- 0
@I_feel_fine: ostatni odcinek dokładniej rzec ujmując.
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 11
Teoria Wielkiego Przegrywu to obecnie najchujowszy #serial jaki przyszlo mi obejrzec.
Kiedys widzialem pierwsze 3 sezony i bylo dobrze, a czasem rewelacja. Wczoraj do kotleta odpalilem kilka odcinkow z ostatnich sezonow na weeb.tv i nawet nie mam ochoty nadrabiac zaleglosci miedzy 3-8s. Trzy odcinki i ani jednej wzmianki o komiksach, SW, ST czy w ogole S-F za to pojawila sie jakas damska stuleja, ze niby dziewczyna Sheldona. WTF? Wszystkie postaci
Kiedys widzialem pierwsze 3 sezony i bylo dobrze, a czasem rewelacja. Wczoraj do kotleta odpalilem kilka odcinkow z ostatnich sezonow na weeb.tv i nawet nie mam ochoty nadrabiac zaleglosci miedzy 3-8s. Trzy odcinki i ani jednej wzmianki o komiksach, SW, ST czy w ogole S-F za to pojawila sie jakas damska stuleja, ze niby dziewczyna Sheldona. WTF? Wszystkie postaci
źródło: comment_g7WZ4pzWhOS6q5T51NGHwmlv6t5DZWPI.jpg
Pobierz@waldo: Fajne są odcinki, które aktualnie lecą na Comedy Central (nie wiem jaki to sezon, ale pojawia się tam "dziewczyna" Sheldona, więc chyba jednak jakiś nowszy).
- 1
@Linux__Shines: Z tego co sprawdzilem to mowisz o 5 sezonie. Ja trafilem wczoraj na - chyba - srodek(?) 7. Moze zrobie kiedys jeszcze podejscie, ale watpie.
- 1
@CoJaToNieTY: Jerycho, Survivors
- 4
@sgflt: haha mini sopranos, no ładnie cie porobiło ładnie :D
- 1
@NiespokojnySzachista: nie widzisz podobieństwa? Trzeźwy jestem, prawie.
























źródło: comment_Ui8HLD90fsEkYiflnrivcZXzdrHglQr8.jpg
Pobierz