@PanBulka: Grupa Hatak stworzyła napisy do całych dwóch pierwszych serii (ta pierwotna wersja) i kilka odcinków trzeciej i co jakiś czas dodają. Sam zamierzam się z tym zapoznać
  • Odpowiedz
Życie po życiu (Afterlife) - pamięta ktoś? Swojego czasu leciało w telewizji. Niestety miałem okazję oglądnąć zaledwie dwa odcinki. To było kilka lat temu. Teraz mam ochotę oglądnąć ten serial, ale nie mogę go nigdzie znaleźć. Interesują mnie 2 sezony. Oglądaliście? Co sądzicie? Pomoże ktoś? :)
#film #serial #seriale #szukam #pomocy #pomoc
Tippler - Życie po życiu (Afterlife) - pamięta ktoś? Swojego czasu leciało w telewizj...

źródło: comment_4k00UboMEfIQogdnMWzqQMzQfVLmPfpS.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie dla tych co oglądali #seriale. Który z tych seriali wart do pooglądania? Dwa tygodnie wolnego to muszę coś znaleźć zajecie w nocy. A wiec lista wygląda następująco:
-Lie to me
-Dragon Ball ( podstawa, Z i GT )
-WC (nie wiem o czym to ciekawe?? Ktoś coś?)
-Supernatural
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Friday5: supernatural do 5 sezonu jest super później śmiało możesz odpuścić. dragon ball to klasyka ale niektóre odcinki mogą nudzić wiec polecam dragon ball kai, to samo do w Z ale wycięto niepotrzebne sceny i trochę odnowiono.
  • Odpowiedz
Łezka mi się w oku zakręciła, tyle emocji, tyle wspomnień, oglądałem ten serial już 3 razy i na pewno jeszcze do niego wrócę :) Niedawno minęło 10 lat od premiery pilota serialu #battlestargalactica, ten epicki montaż to śmietanka scen batalistycznych, polecam.

#bsg to #serial wszech czasów, kto oglądał ten wie, kto nie widział niech obejrzy.
#seriale #scifi

ncpnc - Łezka mi się w oku zakręciła, tyle emocji, tyle wspomnień, oglądałem ten seri...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ncpnc: Z militarnego Sci-Fi?
Babylon 5 - długo się rozkręca, widać, że wiekowe, ale warto. Po 2-gim sezonie (w sumie jest 5), jest już na prawdę nieźle.
Space: Above and Bayond - też ma już trochę lat, ale świetne. Niestety, tylko jeden sezon, potem skasowali.
Sporo dobrego w tym gatunku ma do zaoferowania anime, choć niektórzy nie lubię tej konwencji. Jeśli nie przeszkadza, to dobre jest: Legend of Galactic Heroes,
  • Odpowiedz
sorry, w takim razie mogę tylko rzec 'niech Ci ziemia lekką będzie


@Tymitun: mam wrażenie że widziałem już wszystko co dobre :P
Zostaje Bold & Beautiful i czekanie na Better Call Saul (zobaczymy czy warto)

@Parte: TWD = the walking dead? To jest ten na podstawie komiksu? Bo czytałem kiedyś pierwszy tom...
  • Odpowiedz
Mirki/Mirabelki szukam fajnej strony gdzie mogę sobie obejrzeć za darmo z żoną film/serial online w dobrej jakości, jedynym warunkiem jest lektor. TVN Player odpada Ipla odpada TVP vod odpada #film #serial #kino #vod
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#serial #banshee
Jestem po 3 odcinki 3 sezonu. Kilka wątków i w każdym r--------l, to jest dopiero dobry kawał sensacji :D
Burton to niesamowicie intrygująca postać.
Ogólnie Burton, Proctor i Chayton to najciekawsze postacie w całym serialu, przebijają nawet Hooda.
@kajaszafranska może odcinek o tym w sumie moim zdaniem lekko niedocenianym serialu?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach