Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
- 2
konto usunięte via Android
- 3
2
Serial Przygody Dipkiego i Gulona

Filmik który pokazuje co można zobaczyć u Dipkiego i Gulona.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mireczki, oglądał ktoś z was serial Twilight Zone (Strefa Mroku)? Bo ostatnio słyszałem o nim kilka dobrych opinii, ale w sumie nie wiem, czy chodziło o całokształt, czy o którąś z serii, bo pierwsza wyszła w '59, a ostatnia w '02.
#seriale #serial #twilightzone #strefamroku
#seriale #serial #twilightzone #strefamroku
- 1
@PanBulka: Grupa Hatak stworzyła napisy do całych dwóch pierwszych serii (ta pierwotna wersja) i kilka odcinków trzeciej i co jakiś czas dodają. Sam zamierzam się z tym zapoznać
- 1
- 7
#seriale #tvp #pitbull #sluzbyspecjalne #serial
Pitbull był dużo lepszym serialem (moim zdaniem najlepszy polski serial jaki powstał) niż filmem więc Służby Specjalne też mogą dać rady. Zobaczymy :)
Pitbull był dużo lepszym serialem (moim zdaniem najlepszy polski serial jaki powstał) niż filmem więc Służby Specjalne też mogą dać rady. Zobaczymy :)

- 4
Życie po życiu (Afterlife) - pamięta ktoś? Swojego czasu leciało w telewizji. Niestety miałem okazję oglądnąć zaledwie dwa odcinki. To było kilka lat temu. Teraz mam ochotę oglądnąć ten serial, ale nie mogę go nigdzie znaleźć. Interesują mnie 2 sezony. Oglądaliście? Co sądzicie? Pomoże ktoś? :)
#film #serial #seriale #szukam #pomocy #pomoc
#film #serial #seriale #szukam #pomocy #pomoc
źródło: comment_4k00UboMEfIQogdnMWzqQMzQfVLmPfpS.jpg
PobierzPytanie dla tych co oglądali #seriale. Który z tych seriali wart do pooglądania? Dwa tygodnie wolnego to muszę coś znaleźć zajecie w nocy. A wiec lista wygląda następująco:
-Lie to me
-Dragon Ball ( podstawa, Z i GT )
-WC (nie wiem o czym to ciekawe?? Ktoś coś?)
-Supernatural
-Lie to me
-Dragon Ball ( podstawa, Z i GT )
-WC (nie wiem o czym to ciekawe?? Ktoś coś?)
-Supernatural
- 1
@Friday5: supernatural do 5 sezonu jest super później śmiało możesz odpuścić. dragon ball to klasyka ale niektóre odcinki mogą nudzić wiec polecam dragon ball kai, to samo do w Z ale wycięto niepotrzebne sceny i trochę odnowiono.
- 1
@6gcqG9nN58zhTK: Nie mam :( ale zawsze oglądam jak leci w TV. Tak naprawdę to też chodzę boso (✌ ゚ ∀ ゚)☞
- 15
Łezka mi się w oku zakręciła, tyle emocji, tyle wspomnień, oglądałem ten serial już 3 razy i na pewno jeszcze do niego wrócę :) Niedawno minęło 10 lat od premiery pilota serialu #battlestargalactica, ten epicki montaż to śmietanka scen batalistycznych, polecam.
#bsg to #serial wszech czasów, kto oglądał ten wie, kto nie widział niech obejrzy.
#seriale #scifi
#bsg to #serial wszech czasów, kto oglądał ten wie, kto nie widział niech obejrzy.
#seriale #scifi

@ncpnc: So say we all!
- 2
@ncpnc: Z militarnego Sci-Fi?
Babylon 5 - długo się rozkręca, widać, że wiekowe, ale warto. Po 2-gim sezonie (w sumie jest 5), jest już na prawdę nieźle.
Space: Above and Bayond - też ma już trochę lat, ale świetne. Niestety, tylko jeden sezon, potem skasowali.
Sporo dobrego w tym gatunku ma do zaoferowania anime, choć niektórzy nie lubię tej konwencji. Jeśli nie przeszkadza, to dobre jest: Legend of Galactic Heroes,
Babylon 5 - długo się rozkręca, widać, że wiekowe, ale warto. Po 2-gim sezonie (w sumie jest 5), jest już na prawdę nieźle.
Space: Above and Bayond - też ma już trochę lat, ale świetne. Niestety, tylko jeden sezon, potem skasowali.
Sporo dobrego w tym gatunku ma do zaoferowania anime, choć niektórzy nie lubię tej konwencji. Jeśli nie przeszkadza, to dobre jest: Legend of Galactic Heroes,
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
sorry, w takim razie mogę tylko rzec 'niech Ci ziemia lekką będzie
@Tymitun: mam wrażenie że widziałem już wszystko co dobre :P
Zostaje Bold & Beautiful i czekanie na Better Call Saul (zobaczymy czy warto)
@Parte: TWD = the walking dead? To jest ten na podstawie komiksu? Bo czytałem kiedyś pierwszy tom...
- 3
@fledgeling: Jest na podstawie komiksu.
Może nie jest bardzo ambitne, ale jak ktoś lubi takie klimaty to wciąga
Może nie jest bardzo ambitne, ale jak ktoś lubi takie klimaty to wciąga
konto usunięte via iOS
- 2
3
„Służby specjalne”

Po sukcesie filmu – czas na serial. „Służby specjalne” Patryka Vegi trafią na mały ekran.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
- 3
Pamiętacie scenę z #friends ?
Mało się znów nie popłakalem ╥﹏╥
#gimbynieznajo #heheszki #weedchill #serial
Mało się znów nie popłakalem ╥﹏╥
#gimbynieznajo #heheszki #weedchill #serial
źródło: comment_uR0Hzn8yEihiVUnNNyZ1daaO5NkyKtE5.jpg
Pobierz- 2
#serial #banshee
Jestem po 3 odcinki 3 sezonu. Kilka wątków i w każdym r--------l, to jest dopiero dobry kawał sensacji :D
Burton to niesamowicie intrygująca postać.
Ogólnie Burton, Proctor i Chayton to najciekawsze postacie w całym serialu, przebijają nawet Hooda.
@kajaszafranska może odcinek o tym w sumie moim zdaniem lekko niedocenianym serialu?
Jestem po 3 odcinki 3 sezonu. Kilka wątków i w każdym r--------l, to jest dopiero dobry kawał sensacji :D
Burton to niesamowicie intrygująca postać.
Ogólnie Burton, Proctor i Chayton to najciekawsze postacie w całym serialu, przebijają nawet Hooda.
@kajaszafranska może odcinek o tym w sumie moim zdaniem lekko niedocenianym serialu?
@Krs90: chętnie, jak tylko nadrobie :-) nie wiem tylko kiedy mi sie uda.
- 2


























#serial