@ScaVenq: To są te merytoryczne materiały, wymagające miesięcy riserczu, na które potrzebne były dodatkowe fundusze. Dobrze zainwestowany patronajt. Następny materiał gdzieś koło Wielkanocy, będzie poważna analiza filmu 2012.

xD
  • Odpowiedz
kolejny miesiąc dojenia hajsu od SUBSKRYBENTÓW XD, zero filmów, zero podziękowania a 325 tysięcy złotych leci od naiwnych ludzi, którzy pewnie mają subskrypcje netflixa, onlyfansa, disney plus, spotify kurde subskrypcje kawy w żabce i ogólnie 100 innych twórców darmowego youtube typu gonciarz. A mówią że na jarmarku świątecznym drogo xdd

#scifun #youtube #polskiyoutube #pieniadze #heheszki
okoboji - kolejny miesiąc dojenia hajsu od SUBSKRYBENTÓW XD, zero filmów, zero podzię...

źródło: Zrzut ekranu 2025-12-26 o 12.53.57

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 265
Ale sie op obsral ze kogos stac na netflixa czy spoty xD chcesz kodzik na 4 miesiace za free? Zaznasz tego "luksusu" i nie bedziessz musial sciagac mp3 z neta xD
  • Odpowiedz
@niemczarek_owiecki: Lubię Scifuna, ale na serio to on nie nadaje się do nagrywania na tematy medyczne i dietetyczne.
Brakuje mu wiedzy i doświadczenia na wchodzenie w te tematy, a nie nadrobi tego nawet robiąc roczny research i przygotowanie do tematu. Więc dość łatwo byłoby mu popełnić błąd i przez to stracić wiele z swojej wiarygodności. I równocześnie bardzo trudno się potem bronić po popełnieniu drobnego i niewiele znaczącego błędu rozdmuchanego
  • Odpowiedz
Scifun założył patronite w celu szybszej produkcji materiałów i od tego czasu nic nie opublikował. W ciągu roku opublikował tylko jeden film o Titanie podzielony sprytnie na 3 filmiki - jeszcze przed założeniem patronite. 50k miesięcznie, 320k łącznie za nic. W ogóle mnie to nie dziwi że Polacy kupują pizzę z serem po 60zl ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polskiyoutube #scifun
JanDzbanPL - Scifun założył patronite w celu szybszej produkcji materiałów i od tego ...

źródło: 1000019588

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ten jeden filmik podzielony na trzy zajal pewnie wiecej pracy niz 300 filmów jakichś pajaców nagrywajacych "śmieszne" gagi


@twoj_starrry: tak było, nie zmyślam

niech zarabia bo ewidentnie jest z grupy ratowania poziomu yt


Zarabia? XD on dostaje kasę za nic. Zarabiałby jakby coś robił za te pieniądze. No ale jak widać w Polsce jest taki dobrobyt że ludzie machają ręką na te parę stówek/dyszek mniej w portfelu
  • Odpowiedz
Nie do wiary jak ludzie nie szanują swoich pieniędzy.
Mefedroniarz po kilku upadkach i latach przerwy wrócił z 3-4 miesiące temu z żebraniem o patronite i co?
Od ręki ludzie mu dali 16k/msc. Za co?
Ani to już nic nie tworzy anie nie potrafi już stworzyć tylko cały hajs leci pewnie w nos

#gonciarz #pieniadze #scifun #biznes #youtube #polskiyoutube
okoboji - Nie do wiary jak ludzie nie szanują swoich pieniędzy.
Mefedroniarz po kilku...

źródło: Zrzut ekranu 2025-12-9 o 20.44.10

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To już PÓŁ ROKU od kiedy znany youtuber SciFun nagrał swoją serię "titan" które polegała na przetłumaczeniu filmów angielskich na polski i przestał nagrywać, jednocześnie informując o założeniu patronite.
300k + pln wjechało za nic, chłop przestał nagrywać. Pół roku ciszy, w poważaniu ma swoje owieczki płacące mu hajs o jakim inni mogą pomarzyć. Tak to się robi.
Polacy lubią narzekać na drożyznę a tak dają się doić z hajsu przez twórców,
okoboji - To już PÓŁ ROKU od kiedy znany youtuber SciFun nagrał swoją serię "titan" k...

źródło: Zrzut ekranu 2025-12-1 o 12.38.42

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 574
@Megalogin: Jego filmy oparte są na tak olbrzymiej bazie zróżnicowanej wiedzy, ze nauka do nich, produkcja, montaż to czasami praca na parę miesięcy patrz 3 filmy o katastrofie batyskafu Titan. Nie znam lepiej przygotowanego do swojego contentu youtubera, no może poza #smartgasm.
  • Odpowiedz
Załóż patronite, od tamtej pory nie nagraj ani jednego filmu,
nie daj żadnego wpisu, komunikatu czegokolwiek dla swoich widzów.
200.000zł wpada za nic xD

to trzeba mieć widzów w d00pie aby nawet nie dać info co u niego czy coś.

Chyba,
okoboji - Załóż patronite, od tamtej pory nie nagraj ani jednego filmu,
nie daj żadne...

źródło: Zrzut ekranu 2025-10-1 o 17.34.47

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pytanie do widzow #scifun - czy on podawal jakis powod dla ktorego tak rzadko wypuszcza nowe filmy? na pewno wymagaja one ogromu pracy, gromadzenia informacji, montazu - widac czasami zrywy gdzie zaczyna publikowac czesciej a potem roczna przerwa.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chłop założył patronite przy ostatnim filmie, nie nagrał od 3 miesięcy żadnego filmu - nawet podziękowania dla widzów - a 160k pln wpadło od frajerów, to jest niesamowite jak ludzie rozwalają swój hajs i jak łatwo można golić frajerów - nie trzeba się ustawiać z trzema kubkami pod Gubałówką

#polskiyoutube #youtube #pieniadze #patronite #scifun
okoboji - chłop założył patronite przy ostatnim filmie, nie nagrał od 3 miesięcy żadn...

źródło: Zrzut ekranu 2025-09-4 o 01.10.23

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach