Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Zajebisty_sss: wygląda bardziej na daniela.
- 0
@CichyGlosZTyluGlowy: cicho
- 17
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@przemox1 nie znałem, dobre 2/10.
XDDDDdDDdDD
Komentarz usunięty przez autora
@Stanczyk21: no elo
źródło: comment_3SyVuVizCXOtcZLzI85Tfywq0ggNlFrZ.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
@MaddoxX1911 Stoją od dwóch lat prawie
- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 0
@Nemezis_: napiszę tu, że jest pan po#$%^*@$lony #czarnolistowitajnam
4
Godziny szczytu w Szkocji :)

Dzien jak codzien w miasteczku w szkockich Highlands.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
lokalny rolnik, a bardziej obszarnik ogradza ogromne połacie terenów rolnych
@Zyvalt: jak on może ogradzać swoją ziemię!!! Do tego kułak!
Trochę jest to paranoja jak taki rolnik ogradza wszystko. Rozumiem, że zwierzęta potrafią wyrządzać szkody w uprawach, ale on ma tysiące hektarów, więc raczej wiele nie traci na zniszczeniach, chociaż dokładnych danych nie
@Zyvalt: A co ma bezczynnie patrzeć jak ma co roku zniszczone pola uprawne?
4
Nieoczekiwany finał polowania

Zwierz łamie zasady panujące na polu walki. Stosuje niedozwolone techniki lingwistyczne do pokonania wroga.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
8
Znieczulica? Jaka znieczulica, wszyscy rzucili się na pomoc potrąconej sarnie

Świadkowie, przypadkowi kierowcy, rowerzysta, a nawet załoga karetki pogotowia ratunkowego. Wszyscy ratowali życie sarny potrąconej na jednej z lubelskich ulic.
z- 1
- #
- #
- #
- #
@strachu8: o jeden złom mniej
- 138
@gilotyniarz: A ty czym jeździsz?
- 4
1
Duże stado saren w mieście.

Sarny w Parku Zdrojowym w Świnoujściu.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@fanki dziękuję za zawołanie
@Krzeslo_Komora: Jest to robota kłusownika na 100%. Ostatni dzień polowań na sarny przypada na 15 stycznia, więc nie ma możliwości by tak długo leżała bez oznak rozkładu. Jeśli masz możliwość skontaktować się z kołem łowieckim, na którego okręgu doszło do tego incydentu to ich poinformuj. Jeśli nie masz takiej możliwość to chociaż zadzwoń do nadleśnictwa a oni powinni przekazać informacje dalej.
@Heart: wołam
@Krzeslo_Komora: Jest to robota kłusownika na 100%. Ostatni dzień polowań na sarny przypada na 15 stycznia, więc nie ma możliwości by tak długo leżała bez oznak rozkładu. Jeśli masz możliwość skontaktować się z kołem łowieckim, na którego okręgu doszło do tego incydentu to ich poinformuj. Jeśli nie masz takiej możliwość to chociaż zadzwoń do nadleśnictwa a oni powinni przekazać informacje dalej.
@Heart: wołam
@Krzeslo_Komora: możliwe, że sarna przebiegła dosyć duża odległość. Sam napisałeś, że pocisk wyszedł jelitami, czyli nie zabił jej od razu. Czemu jej nie szukał? Możliwe, że zobaczył iż ktoś jeździ po lesie/nie ma jak jej zebrać i zostawił.
Drogie Mirabelki i drodzy Mirkowie, witam Was w tą piękną słoneczną niedzielę!
Poznajcie moją sąsiadkę zza płotu. W centrum Warszawy, w Łazienkach Królewskich od 2005 roku mieszka sarna. Być może przyszła znad Wisły, być może ktoś ją podrzucił. W przeciwieństwie do swoich płochliwych, żyjących w lasach koleżanek, pozwala podejść do siebie na odległość kilku metrów. W lecie podgryza pędy roślin, a zimą korzysta z paśnika z sianem i solą, który specjalnie dla niej
Poznajcie moją sąsiadkę zza płotu. W centrum Warszawy, w Łazienkach Królewskich od 2005 roku mieszka sarna. Być może przyszła znad Wisły, być może ktoś ją podrzucił. W przeciwieństwie do swoich płochliwych, żyjących w lasach koleżanek, pozwala podejść do siebie na odległość kilku metrów. W lecie podgryza pędy roślin, a zimą korzysta z paśnika z sianem i solą, który specjalnie dla niej
źródło: comment_v6XwAo8DNtnlbcH9qMD3hrpGofCrCziK.jpg
Pobierz- 56
Poranny spacer sarny.
—————————————
Nikon D7200 + Tamron SP 150-600, Exif: ISO1600, 600mm, F6.3, 1/100sec.
—————————————
Zapraszam do śledzenia: #kmfotografia
#
—————————————
Nikon D7200 + Tamron SP 150-600, Exif: ISO1600, 600mm, F6.3, 1/100sec.
—————————————
Zapraszam do śledzenia: #kmfotografia
#
źródło: comment_Py8ayHi8GhBXy9e23eq4HyXhA7NxlF5e.jpg
Pobierz@KamilZmc: Poranna sesja odbyta.
- 2
- 0
- 1
@kiciek:

Mircy uważajcie na sarny i inne dzikie zwierzaki u mnie skończyło się nie najgorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#corsa #sarna #zderzenie #zyjealecotozazycie
#corsa #sarna #zderzenie #zyjealecotozazycie
źródło: comment_XPkRq384QNvO1M94gc6iQHaVGf9nzTzg.jpg
Pobierz- 1
@Fan_silnikow_Stirlinga dlaczego tak twierdzisz?
@mateoelo: rzadkie stanowisko :) szanuję kolegę
























Skasowałem kolejną #sarna moim #ford
#motoryzacja #auto
źródło: comment_rxBxKXrqZmMHKx26nCfQEQqS3lflNk2W.jpg
Pobierz