@ordynarny_cham: Tz widziałem już f-35.
Ale fajnie byłoby zobaczyć te z szachownicą.
Ogólnie, to najlepszy fun daje przelot Migów 29. Najpiękniejszy kształt w historii i te 2x Klimov co nie mają żadnej normy Euro robią kosmiczne show.
  • Odpowiedz