Niestety ostatnio uszkodziłem ekran w moim Galaxy S8+, niestety nie działa również dotyk. Koszt wymiany wyświetlacza w autoryzowanym serwisie w Krakowie to 1150 zł () Nieautoryzowane serwisy widziałem, że mogą to zrobić jakieś 200 zł taniej.
Telefon kupiłem rok temu, posiadam na niego jeszcze 2 lata gwarancji (1 rok gratis za rejestrację w s8 guard). Zastanawiam się czy jest sens naprawy ekranu w tej cenie. Z tego co
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tenbatonik: Słyszałem, że lepiej reklamować z tytułu rękojmi. Jeżeli chodzi o nieprzyjmowanie tych wypalonych ekranów z tytułu gwarancji to niby teraz już bardzo rzadko odrzucają tego typu rzeczy.
  • Odpowiedz
Jest źle na #s8

W dniu 31.10.2018 r. ok. godz. 14:20 mialo miejsce zdarzenie drogowe na Moscie Grota-Roweckiego, w wyniku ktorego wstrzymany zostal ruch kolowy na jezdni glownej w kierunku Marek. Wystepuja bardzo duze utrudnienia w ruchu dostepne sa tylko trzy pasy ruchu.
#warszawa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uwaga pytanie #prawojazdy

Jakie światła włączysz w takich warunkach?

Bo jadąc dziś S8 w Warszawie widziałem wszystkie cztery przypadki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#s8 #warszawa #pogoda #deszcz
g.....i - Uwaga pytanie #prawojazdy

Jakie światła włączysz w takich warunkach?

...

źródło: comment_oCPfpVpRYAiMjv8CP0v8egBANDzqSBNo.jpg

Pobierz

Włączę

  • Mijania 78.8% (167)
  • Mijania + przeciwmgłowe 4.2% (9)
  • Dzienne 9.4% (20)
  • Nie włączę 7.5% (16)

Oddanych głosów: 212

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przecież nie zapalam świateł z tyłu dla siebie tylko żeby mi nikt w dupę nie wjechał


@Uri_: ale przeciwmgłowe tylne dosyć mocno dają po oczach.
  • Odpowiedz
#obwodnicamarek #s8 #warszawa #sloiki
mircy co się dzisiaj o------o na s8 w stronę radzymina? Za zjazdem na zielonkę był mega korek w zasadzie do samego radzymina (godzina 15-16). Poza jednym samochodem na poboczu, który nic nie blokował i bagietami na sygnale, którzy gdzieś się przepychali nie zarejestrowałem żadnego powodu dla tak dużego korka. Co się stało?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupowałem #samsung #s8 z #amazon jakiś rok temu - dziś podpiąłem go do ładowarki bezprzewodowej GreenCell ze standardem Qi, a po ok. pół godziny dostałem komunikat, że Bateria jest zbyt rozgrzana, i ładowanie bezprzewodowe zostało przerwane - czy ktoś może wie, czy coś takiego jest zachowaniem oczekiwanym? Czy jechać na gwarancję? :D #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@filolek z tym że konto miałem założone i pomimo wpisywania poprawnego hasła cały czas wyskakuje błąd, co mnie irytuje bo pojawiają się powiadomienia na ekranie i dźwięk. Zmieniłem przed chwila priorytet w powiadomieniach. Zobaczę może się uspokoi. Dzięki !
  • Odpowiedz
Dlaczego na obwodnicy Marek #s8 przed Warszawą na odcinku około 1,5 km mamy bardzo szeroki pas awaryjny, gdzie kierowcy tirów zrobili sobie jakiś nielegalny postój xD

Stoją na pasie awaryjnym, bez żadnych trójkątów czy świateł awaryjnych, po prostu stoją sobie na ekspresówce xD Przecież za to ITD i drogówka powinna kopać jak kurczaki.

#prawojazdy #warszawa #marki #s8 #polskiedrogi
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FRIX1988 Ja mam to oryginalne z klapką Samsunga za ok. 200zl kupiłem w styczniu. Ja mam To Clear View a Żona LED Cover. Ogólnie po tylu miesiącu użytkowania bardziej trzyma się to LED Cover bo jest z jakiegoś materiału a ta gładka powierzchnia Clear Cover już wygląd a na zużytą.
  • Odpowiedz
Kto jeździ Toruńską od Łabiszyńskiej do Zachodniego?
W jakich godzinach jest ranoprzejezdna?

Aktualnie jeżdżę ok 6.30, ale w przeciwnym kierunku (do węzła Łabiszyńska) - widzę, że do mostu jest spory korek.

O której można starować żeby liczyć na w miarę rozsądny
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@dawid110d kupilem tego case. Jest spoko. Czuć różnicę w grubosci ale akceptowalnie. Szkla nie polecam. Malo które w pelni zakrywa ekran nie ucinajac brzegów.
  • Odpowiedz