Wpis z mikrobloga

Niestety ostatnio uszkodziłem ekran w moim Galaxy S8+, niestety nie działa również dotyk. Koszt wymiany wyświetlacza w autoryzowanym serwisie w Krakowie to 1150 zł () Nieautoryzowane serwisy widziałem, że mogą to zrobić jakieś 200 zł taniej.
Telefon kupiłem rok temu, posiadam na niego jeszcze 2 lata gwarancji (1 rok gratis za rejestrację w s8 guard). Zastanawiam się czy jest sens naprawy ekranu w tej cenie. Z tego co patrzyłem na allegro to używany, sprawny egzemplarz w idealnym stanie jest wart max. około 1600 zł. Myślicie, że warto naprawiać? Czy lepiej spróbować sprzedać uszkodzony za jakieś 500 zł?
#samsung #s8plus #s8 #galaxys8 #galaxys8plus #smartfon #elektronika #telefony
  • 24
@guolden Możesz sprzedać, ja kupię ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ale jeśli cena naprawy prawie dorównuje cenie nowego telefonu, to ja bym po prostu naprawił za te 200 zł i dał sobie spokój z gwarancją
@dawid110d: @guolden: @Atariauke: @slavoy: serio? Widzialem na yt tutorial i ani nie potrzeba jakis #!$%@? narzedzi, ani specjalnych umiejetnosci. Sam wymienilem wyswietlacz w samsungu a5(6). Jak macie lapska budowlanca albo delire alkoholowa to nic wam nie poradze. Dla mnie to klocki lego dla doroslych ale jak lubicie #!$%@? pieniadze w bloto to spoko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@5684379: no i zajebiscie - opalarka zamiast żelazka aka podgrzewacza, pęseta od mamy zamiast normalnych podwazakow i kropelka zamiast silikonu/oryginalnych taśm/uszczelek. Właśnie nie mam łap budowlańca, pije do tego ze bez dobrych narzędzi #!$%@? się zrobi. Umiem zrobić tak Samsunga że przechodzi naprawy gwarancyjne ;)
@Atariauke: przeciez te uszczelko kleje kupujesz na allegro, srubokrety do elektroniki waro kupic tak czy siak, penseta i opalarka to nie problem. Mi chodzi o to, ze gosciu uwaza cene serwisu za zaduza, tez tak uwazalem, wiec rozkminilem jak to zronic samemu i ogarnalem, tam sie wszystko ladnie wypina, najgorsze tylko rozkleic ta uszczelke. Troche checi i masz dzialajacy telefon a tak sprzeda go za 650zl. Jak ktos nie ma dwoch
@Atariauke: ja kupilem zestaw podwazakow i piorek z samsunga za 5 na allegro tam gdzie uszczelke wiec jedna paczka przyszlo, powiedz mi o jakie narzedzia ci chodzi jak tam srubokret, podwazaki i te piorka, opalarka i penseta to jest wszystko co potrzeba? Kazdy element jest wypinamy, pare starych kart do gry mozna zniszczyc przy podwazaniu baterii i tyle. Na upartego bez wlasnych srubokretow dal bym rade tymi dwoma #!$%@? ktore byly