• 1
Mirki i mirabelki! Już pisałem ws mojego problemu ale bez odezwij. Spróbuję raz jeszcze bo irytujące to jest.

Kupiłem Samsunga S8 w grudniu 2018.
Gdy poziom naładowania spada do 30% telefon się wyłącza. Po włączeniu pokazuje 0%
Oczywiście po podłączeniu do zasilacza ładuje się i działa.

Wysyłka
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Hej Mirki. Stukła mi się szybka w S8. Co zrobić? Naprawiać w jakims serwisie czy w autoryzowanym? Sprzedać i kupić nowy? #samsung#samsung #s8 #serwisgsm
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej posiadacze #samsungs8 #samsung #s8, po ostatniej aktualizacji też wam się pomieszało w aplikacjach dodawanie zdjęć? Tj. do wyboru macie najpierw jakieś stare a nie te ostatnio wykonane.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MrMate: ale mnie to irytuje. Na jednej jezdni korek przez wypadek, a na drugiej tak samo długi korek bo idioci zwalniają prawie do zera, żeby sobie popatrzeć.
  • Odpowiedz
Mirki mam problem ze swoim s8

Powiadomienia z messengera dochodzą mi z opóźnieniem na zablokowanym telefonie. Ktoś do mnie napisze a powiadomienie dostane np po 10 minutach. Próbowałem odinstalować messengera, zmieniałem wydajność bateri, ustawiłem żeby messenger i fejs był wyjątkiem jesli chodzi o wygaszanie i nic. Ktoś miał taki problem? jakieś rozwiązanie?
#samsung #android #s8 #telefony
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TYPHAVN: ja mam tak samo z instsgramem. Czasami dostaje powiadomienie do wiadomości która już odczytałem. Zdarza się to dość często..
S8+
  • Odpowiedz
@vivanat: Miałem S8 prawie 2 lata, kładła się już bateria, a że mam teraz działalność, przejście na nowy telefon, to była kwestia 200 zł. Początkowo miało być Xiaomi Mi9, ale wiadomo jak to jest z ich dostępnością, po miesiącu już mi się odechciało. Dziś przyszło do mnie S10e - dopłata na FVAT względem Xiaomi to jakieś 350,- zł. Ale na boga, to jest inny poziom telefonu. Ciężko mi powiedzieć (po
  • Odpowiedz
@siwy9898: no to zabiłeś klina :D też się tak waham jak Ty wcześniej, już byłem zdecydowany na zakup ale stwierdziłem że w sumie to s8 nie jest jednak najgorsze a szkoda mi wydać kase xD Ostateczni Mirki w ankiecie zbojkotowały pomysł.
Też mam działalność a co konkretnych cyfr to s8 sprzedam pewnie za jakieś 1300 zł a s10 2800 netto więc cała zabawa wyniosłaby mnie niecałe 1500 zł (nie mówiąc
  • Odpowiedz
Mircy, przyszedł czas na zmianę Galaxy s8. Nie znam się, waham się między Galaxy s10 a Huawei p30. Podpowiedzcie coś bo nie ma na internetach porównań (tylko pro vs 10 max). Huawei tańszy a galaxy zwolniło mi znacząco od zakupu i smutno byłoby mi jeśli potwórzyłoby się to #samsung #galaxy #s8 #s10 #huawei #huaweip #p30 #huaweip30

co wybrać

  • Samsung Galaxy s10 73.0% (46)
  • Huawei p30 27.0% (17)

Oddanych głosów: 63

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Mireczki, ile może wynosić wymiana przedniego szkła w #samsung #s8 w #lublin

Upadł mi w busie na buta i mam teraz ryse przez pół ekranu.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@hedrum

Problem jest taki, że amoled jest klejony i teoretycznie nie można wymienić tylko szkła - wymienia się całość z wyświetlaczem. Ale ponoć dwie firmy w Polsce wymieniają tylko szkło- koszt 350zl.

Wymiana całości to 1000 xd
  • Odpowiedz
@Pituch:
no własnie facet na infolinii podał kwote 850zł to trochę się zdziwiłem... a masz jakieś namiary na te firmy co wymieniają same szkło?
  • Odpowiedz
Dnia 28.03.2019 r. godz. 14:45 na trasie S-8 w rejonie skrzyzowania al. Armii Krajowej z ul. W. Broniewskiego doszlo do kolizji z udzialem 6 pojazdow. Wystepuja duze utrudnienia dla jadacych w kierunku Targowka, Marek. Ruch odbywa sie pomiedzy uszkodzonymi pojazdami. Przewidywany koniec utrudnien do godz. 17:00.
#warszawa #s8
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach