Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Hold_My_Member
via Android- 0
Czy s8 ma opcje wyłączenia/wygaszenia ekranu bez uzycia bocznego przycisku? Wydawalo mi sie ze kiedys byla taka opcja na siatce przyciskow nawigacyjnych, ale nie moge tego znalezc #pytanie #samsung #s8 #telefony #smartfon
0
Tysiąc kolizji na trasie S8 w Warszawie. Będą zmiany!

Będą zmiany na trasie S8. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad odpowiedziała na naszą wtorkową publikację, dotyczącą liczby kolizji na warszawskim odcinku ekspresówki. Tylko w 2018 roku było ich ponad tysiąc. - Powstaną urządzenia regulujące prędkość w zależności od ruchu -...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki i mirabelki! Już pisałem ws mojego problemu ale bez odezwij. Spróbuję raz jeszcze bo irytujące to jest.
Kupiłem Samsunga S8 w grudniu 2018.
Gdy poziom naładowania spada do 30% telefon się wyłącza. Po włączeniu pokazuje 0%
Oczywiście po podłączeniu do zasilacza ładuje się i działa.
Wysyłka
Kupiłem Samsunga S8 w grudniu 2018.
Gdy poziom naładowania spada do 30% telefon się wyłącza. Po włączeniu pokazuje 0%
Oczywiście po podłączeniu do zasilacza ładuje się i działa.
Wysyłka

compix
- 1
@cyberfreak: okej, dzięki
WlasnieInstalujeWindowsa
- 1
@compix: mam to samo po niespełna roku w Xiaomi. Umarła bateria lub płyta główna. Nie spadł Ci kilka razy?
- 0
@MaciejFranciszek: a chociażjakiś fajny ten Ford?
- 0
@JokVader: fiesta/focus takie nowe
- 0
@192fa256b42c73f6b29a885a5fe4b98d: między innymi
konto usunięte via iOS
- 0
@192fa256b42c73f6b29a885a5fe4b98d: Tak. Chyba jest jeszcze nowszy ale ja mam ten który dałeś w linku. W zupełności starczy bo lądowałem nim s9. Teraz mam iPhone se który ma ok 1500mah i nie korzystam nawet z ładowarki sieciowej xD
@e__e: autoryzowany serwis
konto usunięte via Android
- 0
@Roniq: 4linie tekstu. Czad
Co z tym można zrobić? Zalac lakierem bezbarwnym żeby się dalej nie kruszyło? Ma ktoś jakiś fajny pomysł?
Telefon to Samsung S8
#smartphone #android #telefony #samsung #s8
Telefon to Samsung S8
#smartphone #android #telefony #samsung #s8
źródło: comment_HnkB1V6KwOxnAz5nhoHb4WaiACsoJgd7.jpg
Pobierz- 4
Są szkła "5D" które posiadają czarną ramkę na dole, powinno idealnie zakryć uszczerbek.
@bartdziur: poxilina i utwardzic w mikrofalowce
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
1
Wypadek na S8. Akcja śmigłowca, blokada drogi
Z powodu akcji ratunkowej z udziałem śmigłowca LPR zablokowany jest przejazd drogą S8 w Brzozowcu (łódzkie), gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Policja kieruje ruch objazdami.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Ja już na szczęście minęłam wypadek
źródło: comment_v9jn5cv3sEAydGwko5UEycJB0soss13m.jpg
Pobierz- 0
Mirki mam problem ze swoim s8
Powiadomienia z messengera dochodzą mi z opóźnieniem na zablokowanym telefonie. Ktoś do mnie napisze a powiadomienie dostane np po 10 minutach. Próbowałem odinstalować messengera, zmieniałem wydajność bateri, ustawiłem żeby messenger i fejs był wyjątkiem jesli chodzi o wygaszanie i nic. Ktoś miał taki problem? jakieś rozwiązanie?
#samsung #android #s8 #telefony
Powiadomienia z messengera dochodzą mi z opóźnieniem na zablokowanym telefonie. Ktoś do mnie napisze a powiadomienie dostane np po 10 minutach. Próbowałem odinstalować messengera, zmieniałem wydajność bateri, ustawiłem żeby messenger i fejs był wyjątkiem jesli chodzi o wygaszanie i nic. Ktoś miał taki problem? jakieś rozwiązanie?
#samsung #android #s8 #telefony
- 3
- 2
@vivanat: Miałem S8 prawie 2 lata, kładła się już bateria, a że mam teraz działalność, przejście na nowy telefon, to była kwestia 200 zł. Początkowo miało być Xiaomi Mi9, ale wiadomo jak to jest z ich dostępnością, po miesiącu już mi się odechciało. Dziś przyszło do mnie S10e - dopłata na FVAT względem Xiaomi to jakieś 350,- zł. Ale na boga, to jest inny poziom telefonu. Ciężko mi powiedzieć (po
- 3
@siwy9898: no to zabiłeś klina :D też się tak waham jak Ty wcześniej, już byłem zdecydowany na zakup ale stwierdziłem że w sumie to s8 nie jest jednak najgorsze a szkoda mi wydać kase xD Ostateczni Mirki w ankiecie zbojkotowały pomysł.
Też mam działalność a co konkretnych cyfr to s8 sprzedam pewnie za jakieś 1300 zł a s10 2800 netto więc cała zabawa wyniosłaby mnie niecałe 1500 zł (nie mówiąc
Też mam działalność a co konkretnych cyfr to s8 sprzedam pewnie za jakieś 1300 zł a s10 2800 netto więc cała zabawa wyniosłaby mnie niecałe 1500 zł (nie mówiąc
@Denyero: Pobierasz ikony w aplikacji Galaxy Themes
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Denyero: Pobierasz motyw z Galaxy Themes, ewentualnie możesz zmienić launcher na inny (np. Nova Launcher) i tam masz paczki ikon ze sklepu Play.
Komentarz usunięty przez autora
- 2
To ciekawe bo jeden Youtuber porównywał zdjęcia z MI9 na poziomie S9/S9+
- 1
Mircy, przyszedł czas na zmianę Galaxy s8. Nie znam się, waham się między Galaxy s10 a Huawei p30. Podpowiedzcie coś bo nie ma na internetach porównań (tylko pro vs 10 max). Huawei tańszy a galaxy zwolniło mi znacząco od zakupu i smutno byłoby mi jeśli potwórzyłoby się to #samsung #galaxy #s8 #s10 #huawei #huaweip #p30 #huaweip30
co wybrać
- Samsung Galaxy s10 73.0% (46)
- Huawei p30 27.0% (17)
ale właściwie to po co?
pękł Ci ekran? bateria przestaje trzymać?
robisz coś takiego na telefonie co wymaga zmiany?
pękł Ci ekran? bateria przestaje trzymać?
robisz coś takiego na telefonie co wymaga zmiany?
@vivanat: nie ma przeskoku generalnie żadnego miedzy S8 i p30, a jego ekran to nic specjalnego przy tym z s10.
- 0
@hedrum
Problem jest taki, że amoled jest klejony i teoretycznie nie można wymienić tylko szkła - wymienia się całość z wyświetlaczem. Ale ponoć dwie firmy w Polsce wymieniają tylko szkło- koszt 350zl.
Wymiana całości to 1000 xd
Problem jest taki, że amoled jest klejony i teoretycznie nie można wymienić tylko szkła - wymienia się całość z wyświetlaczem. Ale ponoć dwie firmy w Polsce wymieniają tylko szkło- koszt 350zl.
Wymiana całości to 1000 xd
- 0
@Pituch:
no własnie facet na infolinii podał kwote 850zł to trochę się zdziwiłem... a masz jakieś namiary na te firmy co wymieniają same szkło?
no własnie facet na infolinii podał kwote 850zł to trochę się zdziwiłem... a masz jakieś namiary na te firmy co wymieniają same szkło?
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Cisi polacy co raz udowadniają że bez bata nie potrafią funkcjonować. Muszą byc wszedzie fotoradary to skończą się karambole
@Cisi: Jakby były sekundniki przy sygnalizacji to byłaby bajka a tak dojeżdżasz do skrzyżowania i zamiast patrzeć sie na droge musisz patrzeć na sygnalizator...
- 1
Dnia 28.03.2019 r. godz. 14:45 na trasie S-8 w rejonie skrzyzowania al. Armii Krajowej z ul. W. Broniewskiego doszlo do kolizji z udzialem 6 pojazdow. Wystepuja duze utrudnienia dla jadacych w kierunku Targowka, Marek. Ruch odbywa sie pomiedzy uszkodzonymi pojazdami. Przewidywany koniec utrudnien do godz. 17:00.
#warszawa #s8
#warszawa #s8
@modzelem: dzień jak codzien xd
























