Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tenbatonik

tenbatonik

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3744
  • Znaleziska 1243
  • Mikroblog 2501
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 13

714

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polacy masowo wracają do torrentów. Klapki spadły z oczu

Polski rynek streamingowy wkracza w zupełnie nową fazę. Po latach niepohamowanego wzrostu branża wyraźnie zwalnia, a widzowie zmęczeni rozdrobnieniem oferty i rosnącymi kosztami coraz częściej przypominają sobie o darmowych alternatywach.

ochucki
z
telepolis.pl
dodany: przedwczoraj, 22:59:03
  • 319
  • #
    torrenty
  • #
    piractwo
  • #
    vod
  • #
    stream
  • #
    netflix
  • #
    hbo

tenbatonik
tenbatonik 11 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
@dj_mysz: gdzie szukać czegoś na tizena czy po kablu hdmi z kompa?

KasparowGaming
KasparowGaming
25.12.2025, 17:32:46
  • 0
Kupiłem cf moto mtx800 i żona mówi, że wybrałem odpustowy kolor. Są czarne i niebieskie, a ja wziąłem niebieski bo stwierdziłem, że w czarnym ten moto jakoś tak nijako wygląda. Mi się podoba więc jest git. Jak to mówi mój teść "teraz to już popij wodą" ale co wy na to? Czarny czy niebieski?

https://imgsli.com/NDM2NTg5

#motocykle

Który ładniejszy?

  • Czarny 46.7% (42)
  • Niebieski 53.3% (48)

Oddanych głosów: 90

  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tenbatonik
tenbatonik 07.06.2026, 11:19:49 via Wykop
  • 0
@KasparowGaming: i jak po takim czasie opinia?
  • Odpowiedz

1025

Zagraniczne media piszą o Kornelii Wieczorek

Zagraniczne media piszą o Kornelii Wieczorek

Znalezisko oryginalnie dodane i usunięte przez @Famine - reuploaduję, ponieważ uważam że stanowi dobre podsumowanie całej afery i słusznie zwraca uwagę na fakt, że nie doszłoby do niej gdyby nie całkowity brak fact checkingu i papugowanie mediów głównego nurtu. Wspomina także o roli internautów.

Nigarun
z
eualive.net
dodany: 28.04.2026, 12:40:38
  • 119
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    afera
  • #
    nauka
  • #
    polska
tenbatonik
tenbatonik 29.04.2026, 17:10:21 via Wykop
  • 1
@jacek-slawatycki: tam to był dopiero dobry wałek, ciekawy był fakt zmiany jej głosu aby brzmial bardziej chadowo.
tenbatonik
tenbatonik 11.04.2026, 18:57:00
  • 0
Ktoś kojarzy powód dlaczego w OVH nie ma dostępnych VPSów?
https://www.ovhcloud.com/pl/vps/

#ovh
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kubako
kubako
11.04.2026, 19:05:22 via Wykop
  • 0
@tenbatonik: bo ludzie szybciej wykupują niż nadążają montować nowe kompy w serwerowni? :)
  • Odpowiedz

511

Czy 107.2C w laptopie to według x-kom brak usterki?

Czy 107.2C w laptopie to według x-kom brak usterki?

Chciałbym przestrzec wszystkich przed standardami serwisu i rozpatrywania reklamacji w x-kom Kupiłem topowy model laptopa ASUS ROG Strix SCAR 17 (R9-7945HX/RTX4080).Sprzęt za kilkanaście tysięcy złotych, który zamiast pracować, spędza czas w serwisach.

Micha-S
z
wykop.pl
dodany: 23.02.2026, 11:16:25
  • 211
  • #
    xkom
  • #
    asus
  • #
    rog
  • #
    reklamacja
  • #
    rekojmia
  • #
    serwis
tenbatonik
tenbatonik 23.02.2026, 19:50:13 via Android
  • 2
Mam to samo, oddałem RTX 5070 TI. W 13 dniu od zgłoszenia - reklamacja rozpatrzona negatywnie, karta graficzna działa poprawnie. Taka odpowiedź otrzymałem 10 lutego. Po 7 kolejnych dniach pytam, co z moją przesylka i otrzymuje taka odpowiedź:
"Dzień dobry,
zgłaszany problem jest obecnie konsultowany z autoryzowanym serwisem producenta.

Wszelkie aktualizacje statusu będą przesyłane mejlowo. " Mamy 23 lutego i nadal brak odpowiedzi :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tenbatonik
tenbatonik 15.02.2026, 16:54:41
  • 21
Zobaczcie co znalazłem w szafce z dawnych czasów Frag Executors, kto pamięta?

Mam dalej koszulkę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#cs2 #gry
tenbatonik - Zobaczcie co znalazłem w szafce z dawnych czasów Frag Executors, kto pam...

źródło: 1000018832

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

554

Prezes Freenow: trzeba zmniejszyć liczbę prywatnych aut

Prezes Freenow: trzeba zmniejszyć liczbę prywatnych aut

Prezes FreeNow chce zmniejszyć liczbę prywatnych samochodów. Nie będziesz mieć niczego i będziesz szczęśliwy

digiboy
z
money.pl
dodany: 27.01.2026, 11:07:36
  • 86
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    wydarzenia
tenbatonik
tenbatonik 27.01.2026, 19:59:15 via Wykop
  • 8
Panek to samo głosił w swoich wywiadach, że on to nic nie ma, bo nie potrzebuje mieć samochodu na własność :D
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tenbatonik
tenbatonik 28.01.2026, 10:48:20 via Android
  • 0
@odidada: wszystko sprowadza się do tego żeby udawać że ma się ideę samemu prowadząc działalność w imię tej idei. + występowanie publiczne = wiarygodność społeczna :)

483

HYPER - kultowy blok programowy o grach komputerowych

HYPER - kultowy blok programowy o grach komputerowych

Hyper po raz pierwszy pojawił się na ekranach telewizorów 1 września 2001, zastępując kanał Game One o podobnej tematyce. Według założeń ówczesnego kierownictwa kanałów tematycznych grupy Canal+ Cyfrowy, Hyper miał być dorosłym uzupełnieniem oferty stacji telewizyjnej dla dzieci Minimax.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 06.02.2023, 06:40:47
  • 99
  • #
    gry
  • #
    hyper
  • #
    kiedystobylo
  • #
    retrocomputing
  • #
    retrogaming
tenbatonik
tenbatonik 06.02.2023, 15:51:23 via Wykop
  • 0
Czy dobrze kojarzę, że @arhn-eu tam pracował, pozostał mi jego głos w pamięci jako lektora z czasów HYPERa.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tenbatonik
tenbatonik 06.02.2023, 15:58:03 via Wykop
  • 0
@Sultan_Kosmitow: właśnie mam to samo. Kiedyś miałem takie WTF, jak na stronie głównej (jak arhn jeszcze działał na wykopie) oglądnąłem pierwszy film po takiej przerwie i naszła mnie taka nostalgia - skądś znam ten głos :D
tenbatonik
tenbatonik 06.02.2023, 18:11:02 via Wykop
  • 0
Tomek Kreczmar


@Fingerman1: link nie dziala :(
tenbatonik
tenbatonik 06.02.2023, 20:16:49 via Wykop
  • 0
@Fingerman1: ano, ale faktycznie pomylony został archon z Tomkiem Kreczmarem :)
lubie_piwo
lubie_piwo
26.01.2023, 22:25:33
  • 1
Chińskie kamery brać czy unikać? #kameraip #aliexpress #it #kiciochpyta
lubie_piwo - Chińskie kamery brać czy unikać? #kameraip #aliexpress #IT #kiciochpyta

źródło: temp_file.png5804789108885378708

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tenbatonik
tenbatonik 26.01.2023, 22:27:36 via Android
  • 0
@lubie_p--o
Polecam tego chińczyka, mam w domu, w pracy i polecam innym. Polski importer. Aplikacje OK
  • Odpowiedz
tenbatonik
tenbatonik 25.12.2022, 10:36:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Idzie jakoś zagrać w #cod #callofduty MW2 bez konsolowcow z auto aimem? Niestety, ale nie widzę frajdy grać z osobami których celownik jest przyklejony do moich ruchów.

#gry
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tenbatonik
tenbatonik
Autor
25.12.2022, 10:48:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
tenbatonik
tenbatonik 05.12.2022, 18:38:55
  • 0
Głowię się i nie mogę nic wymyślić, może ktoś coś :(

Mam listę wszystkich numerów w arkuszu 2, które są zapisane w jednej kolumnie A w wierszach od A1 do A2550.
W arkuszu 1 posiadam listę numerów w kolumnach od A do O. czyli. A1-A1756, B1-B1756, itd.

Chciałbym wyszukać z listy numerów z arkusza 2, numery które nie występują w arkuszu 1.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tenbatonik
tenbatonik
Autor
05.12.2022, 19:41:30
  • 0
@Limonene: dzięki (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

844

Nie rozegrasz kampanii Modern Warfare 2, jeśli nie podasz numeru telefonu.

Nie rozegrasz kampanii Modern Warfare 2, jeśli nie podasz numeru telefonu.

Uruchomienie Call of Duty: Modern Warfare II będzie wymagać weryfikacji SMS-owej podobnie jak Overwatch 2. Gry nie uruchomią posiadacze numerów na kartę – system przyjmie tylko numery postpaidowe.

wykopowicz_ka
z
gry-online.pl
dodany: 08.10.2022, 13:38:51
  • 407
  • #
    activision
  • #
    callofduty
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    ps5
  • #
    xbox

tenbatonik
tenbatonik 08.10.2022, 17:35:00
  • 3
@panopticon: Squadzik wymiata :)

tenbatonik
tenbatonik 03.10.2022, 11:29:21
  • 6
Polska B pozdrawia, cz.2
#heheszki #kosciol #katolicyzm
tenbatonik - Polska B pozdrawia, cz.2
#heheszki #kosciol #katolicyzm

źródło: comment_16647965534AlROgrsxfVrMzCzM9aE0G.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
03.10.2022, 11:32:27
  • 6
@tenbatonik: No i skad zdziwienie? To jest wlasnie ta chrzescijanska milosc blizniego.
  • Odpowiedz
sierpien22
sierpien22
03.10.2022, 11:33:36
  • 1
@tenbatonik: Kuwa, nawet nie wpadli na to, że jak wikary poleciał "za dupą", to coś z jego powołaniem było nie tak :)
  • Odpowiedz
Sierran
Sierran
02.10.2022, 06:54:12
  • 0
Wysłałem requesty o refund do steama dla gry kupionej 4 lata wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję że reszta też spamuje o zwrot pinionszka.
#worldwar3
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tenbatonik
tenbatonik 02.10.2022, 17:27:40
  • 0
@Sierran: Czy można tak, bo też tą kupkę kupiłem 4 lata temu :D?
  • Odpowiedz
tenbatonik
tenbatonik 01.10.2022, 20:59:47
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tenbatonik
tenbatonik
Autor
01.10.2022, 21:02:11
  • 0
@44kr: patrząc po wpisach, to z rok temu :D
https://www.wykop.pl/wpis/57925177/podrozewonownika-pajak-piotrpajak-facio-robi-klaki/
  • Odpowiedz
tenbatonik
tenbatonik 23.09.2022, 07:15:04
  • 2759
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alkreni
Alkreni
23.09.2022, 07:26:41 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2508
@tenbatonik: Coś czuję, że pisała to kobieta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
5.....5
5.....5
konto usunięte 23.09.2022, 08:21:24
  • 1452

Komentarz usunięty przez autora

turbine
turbine
turbine
06.07.2022, 15:19:36
  • 1
#pytanie #play #telefony

Czy ktos tez zauwazyl ze internet w playu zacina sie, i dlugo wczytuje strony? Mam tak juz od kilku dni.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tenbatonik
tenbatonik 06.07.2022, 17:47:25
  • 0
@turbine: tak samo od poniedziałku
  • Odpowiedz
tenbatonik
tenbatonik 08.07.2022, 05:23:01
  • 0
@morganpl: @slavas: @turbine: włożyłem do routera kartę prepaidową i śmiga aż miło. Zleciłem wyrobienie duplikatu karty internetowej - zobaczymy czy pomoże ;)
  • Odpowiedz
tenbatonik
tenbatonik 13.06.2022, 21:01:33
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tenbatonik
tenbatonik
Autor
13.06.2022, 21:06:00
  • 0
@Morritz: hollywood smile
  • Odpowiedz
tenbatonik
tenbatonik
Autor
13.06.2022, 21:07:17
  • 3
@susyko: tak, ale to chyba normalnie wyglądające żeby przed porcelanką :D
  • Odpowiedz
fruguszek
fruguszek
04.06.2022, 17:52:35
  • 0
pierwsza połowa wygląda spoko
#csgo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tenbatonik
tenbatonik 04.06.2022, 17:53:22
  • 3
@fruguszek: bedzie ez win, duzo ugrali w tt
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.09.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.07.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking