Czy ktoś z was w ostatnich dniach korzystał z promocji Samsunga zwrotu 300/400 zł po kupieniu telefonu? Jestem ciekawy czy dalej te kody działają czy ich pula już się wyczerpała
#samsung #telefony #s9 #s8
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kicker17: promka trwa do 11 listopada czy 13 na to. wystarczy kupić telefon przed 30 września i uruchomić chyba do 3 czy 4 października i wtedy też się dostanie ten kod na 300 pln
  • Odpowiedz
@kozacki_bojler: Jak to możliwe, że taka kreskówkowa gierka z mniejszą mapą od PUBG, a działa tak tragicznie, a PUBG mobile, nawet na średnich telefonach działa całkiem płynnie? Musieli coś skopać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@qlimax3 wiesz to pewnie przez to ze dostepna tylko dla samsunga i zachęta do zakupu lepszego modelu ale też świat fortnite jest bardziej szczegółowy, rozwalasz, budujesz itp. I to pewnie przez to jest krucho jak na razie z optymalizacją
  • Odpowiedz
Czesc,

Czy tylko ja nie mam opcji by dodac skaner odcisku palca przy platnoscia android payem? Mam samsunga s8, wygooglowalem, ze jest mozliwosc wlaczenia takiej opcji, jednakze gdy wlaczam apke, ide do ustawien, to nie mam takiej opcji jak "Security" - mam tylko "General" i "Notifications".
Troche to problematyczne, bo teraz placac zblizeniowo, wystarczy, ze przyloze telefon nad terminalem i platnosc przechodzi. Nie musze wpisywac pinu ani dotykac skaneru palcem. Jest to
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alexy: O ile mi wiadomo to nie ma takiej opcji. Nawet sprawdziłem w swoim.Może apka twojego banku ma coś takiego ale nie widzę sensu takiej opcji by przy płaceniu telefonem jeszcze autoryzować to paluchem.
  • Odpowiedz
  • 1
Co polecacie do ochrony #samsung #galaxys8 #s8 ? Jakie szkło? Ogólnie nie lubię etui i jak juz to coś cienkiego bym mógł mieć.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@e__e: Szkła nie polecam, miałem przez 3 dni i w-------m (na zagięciach nie do końca to szkło było idealnie wpasowane, czasami dotyk na graniach szkła nie działał sprawnie). Tem ekran jest naprawdę i tak ciężko porysować. Ja swój mam jakieś pół roku i zero jakiejkolwiek rysy na ekranie. Jeżeli chodzi o etui to przetestowałem trzy i z czystym sumieniem mogę polecić TO. Jest bardzo cienkie, wycięte są miejsca na
  • Odpowiedz
Zakupiłem jakiś czas temu Samsunga S8 i dostałem do niego folię ochronną 3mk, kupiłem też etui Spigen Neo Hybrid, z którego jestem bardzo zadowolony, problem polega jednak na tym, że folia i etui nie za bardzo się lubią - wydaje się, że folia jest o 1mm za szeroka i etui ją podważa na jednym boku tworząc duże bąble.

Czy ktoś ma pojęcie jaką folię kupić, żeby była o ten ~1mm węższa i
reconn - Zakupiłem jakiś czas temu Samsunga S8 i dostałem do niego folię ochronną 3mk...

źródło: comment_0GVsH69CDWcXopaFFYtvmTZ7ufcKVpMG.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Typowy problem z zabezpieczeniem S8. Poszukaj jakiegoś szkła "case friendly", którego nie podważa etui. X One robi takie, mają swoją cenę, ale są tak wyprofilowane, że nie odpadają po tygodniu.
  • Odpowiedz
Wiecie może, jak w #samsung galaxy #s8 zmienić, żeby w górnym rozwijanym menu od razu był widoczny suwaczek z poziomem jasności? W S7 umiałam to odnaleźć, ale nie pamiętam jak ( ͡° ʖ̯ ͡°) #galaxys8 #android
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Boczka: Jak rozwiniesz tę belkę do dołu na MAXA, to wtedy pojawi się po prawej stronie taka mała strzałka w dół, klikasz w nią i tam będzie opcja aby pasek od jasności był na samej górze
  • Odpowiedz
#amazon #samsung #s8
W jaki sposób odbywa się naprawa gwarancyjna w niemieckim Amazonie, ponieważ mam problem z ekranem w S8?
Na wyświetlaczu pojawiły się ciemniejsze obszary oraz wypaliły się elementy paska nawigacji.
Czy będą jakieś problemy, bo telefon posiada wyszczerbienie na dolnej ramce?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Ktoś wie jak działa ubezpieczenie ekranu w Revolucie? Zbiłem lekko ekran w S8 i tak sobie myślę żeby przyjanuszować i wykupić ubezpieczenie, żeby na przykład za miesiąc się do nich odezwać. Pewnie mają zabezpieczenia przed takimi działaniami, ale warto się upewnić, może akurat :D

#revolut #s8 #ubezpieczenie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach