Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@kozacki_bojler: Jak to możliwe, że taka kreskówkowa gierka z mniejszą mapą od PUBG, a działa tak tragicznie, a PUBG mobile, nawet na średnich telefonach działa całkiem płynnie? Musieli coś skopać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@qlimax3 wiesz to pewnie przez to ze dostepna tylko dla samsunga i zachęta do zakupu lepszego modelu ale też świat fortnite jest bardziej szczegółowy, rozwalasz, budujesz itp. I to pewnie przez to jest krucho jak na razie z optymalizacją
- 1
Mireczki, jaki #powerbank z szybkim ładowaniem polecacie do mojego #samsung #s8? Wiem, że #xiaomilepsze ale nie zależy mi jakoś strasznie na pojemności (może być do 10k) a bardziej na tym by był mały i lekki, żeby można go było w razie czego bez problemu nosić w kieszeni razem z telefonem. Może być #zakupyzchin
#telefony #smartfon
#telefony #smartfon
- 2
Czesc,
Czy tylko ja nie mam opcji by dodac skaner odcisku palca przy platnoscia android payem? Mam samsunga s8, wygooglowalem, ze jest mozliwosc wlaczenia takiej opcji, jednakze gdy wlaczam apke, ide do ustawien, to nie mam takiej opcji jak "Security" - mam tylko "General" i "Notifications".
Troche to problematyczne, bo teraz placac zblizeniowo, wystarczy, ze przyloze telefon nad terminalem i platnosc przechodzi. Nie musze wpisywac pinu ani dotykac skaneru palcem. Jest to
Czy tylko ja nie mam opcji by dodac skaner odcisku palca przy platnoscia android payem? Mam samsunga s8, wygooglowalem, ze jest mozliwosc wlaczenia takiej opcji, jednakze gdy wlaczam apke, ide do ustawien, to nie mam takiej opcji jak "Security" - mam tylko "General" i "Notifications".
Troche to problematyczne, bo teraz placac zblizeniowo, wystarczy, ze przyloze telefon nad terminalem i platnosc przechodzi. Nie musze wpisywac pinu ani dotykac skaneru palcem. Jest to
@Alexy: O ile mi wiadomo to nie ma takiej opcji. Nawet sprawdziłem w swoim.Może apka twojego banku ma coś takiego ale nie widzę sensu takiej opcji by przy płaceniu telefonem jeszcze autoryzować to paluchem.
- 0
@malomaligno: @radkon: Hmm dzieki, no trudno!
3
Land rover zmiażdżony przez TIR-a. Samochód był pchany 100 metrów. [ZDJĘCIA]
![Land rover zmiażdżony przez TIR-a. Samochód był pchany 100 metrów. [ZDJĘCIA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_vwgFv6zsFsoMWtM9QPlddrMRPSEmIW3a,w220h142.jpg)
Do groźnego wypadku doszło przed 7.00 rano na drodze ekspresowej nr 8. Samochód ciężarowy z naczepą prawdopodobnie zahacz ...
z- 2
- #
- #
- #
@e__e: Szkła nie polecam, miałem przez 3 dni i w-------m (na zagięciach nie do końca to szkło było idealnie wpasowane, czasami dotyk na graniach szkła nie działał sprawnie). Tem ekran jest naprawdę i tak ciężko porysować. Ja swój mam jakieś pół roku i zero jakiejkolwiek rysy na ekranie. Jeżeli chodzi o etui to przetestowałem trzy i z czystym sumieniem mogę polecić TO. Jest bardzo cienkie, wycięte są miejsca na
@e__e: nie pamiętam, wiem, że dałem za nie jakieś 90-100 zł
- 1
Zakupiłem jakiś czas temu Samsunga S8 i dostałem do niego folię ochronną 3mk, kupiłem też etui Spigen Neo Hybrid, z którego jestem bardzo zadowolony, problem polega jednak na tym, że folia i etui nie za bardzo się lubią - wydaje się, że folia jest o 1mm za szeroka i etui ją podważa na jednym boku tworząc duże bąble.
Czy ktoś ma pojęcie jaką folię kupić, żeby była o ten ~1mm węższa i
Czy ktoś ma pojęcie jaką folię kupić, żeby była o ten ~1mm węższa i
źródło: comment_0GVsH69CDWcXopaFFYtvmTZ7ufcKVpMG.jpg
PobierzTypowy problem z zabezpieczeniem S8. Poszukaj jakiegoś szkła "case friendly", którego nie podważa etui. X One robi takie, mają swoją cenę, ale są tak wyprofilowane, że nie odpadają po tygodniu.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@reconn: jak chcesz folie to polecam clearplexa docinany na wymiar, rok gwarancji
- 3
konto usunięte via Android
- 2
Komentarz usunięty przez autora
@dzidek_nowak: iphone5 można porównać z tym s6 edge. Miałem 5s - tez bym go wolał od s6. Poważnie. Cena ceną, ale sprzęt Apple jest IMO po prostu lepszy.
- 2
@xertiz: "ze sklepu" "z allegro" - kuwa a ja prowadze sklep na allegro :/ co tera?
Komentarz usunięty przez autora
- 1
#samsung #telefony #s8 #s9 #elektronika (bo popularny)
Jak to jest, że S9 na allegro jest tylko o 100zł droższy od S8?
Jak to jest, że S9 na allegro jest tylko o 100zł droższy od S8?
- 1
- 2
@Dwep: Ekrany są prawie identyczne, więc powinna, ale osobiście nie sprawdziłem.
#samsung #s8 #samsungmembers #zwrot
Mirki i Mirabelki jest pytanie, czy jest tu ktoś kto skorzystał ze zwrotu 600zł przy zakupie S8/S8+ i chciałby opowiedzieć ?
Bo cena po takich "zwrotach" wydaje się korzystna i trochę #cebula
Mirki i Mirabelki jest pytanie, czy jest tu ktoś kto skorzystał ze zwrotu 600zł przy zakupie S8/S8+ i chciałby opowiedzieć ?
Bo cena po takich "zwrotach" wydaje się korzystna i trochę #cebula
@GreenKacper: raczej ktos powinien sie znalezc bo podobne promocje byly juz kilka razy
Ktoś wie jak działa ubezpieczenie ekranu w Revolucie? Zbiłem lekko ekran w S8 i tak sobie myślę żeby przyjanuszować i wykupić ubezpieczenie, żeby na przykład za miesiąc się do nich odezwać. Pewnie mają zabezpieczenia przed takimi działaniami, ale warto się upewnić, może akurat :D
#revolut #s8 #ubezpieczenie
#revolut #s8 #ubezpieczenie
@cherrz: Ubezpieczenie nie obejmuje telefonów starszych niż 6 miesięcy.
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@JohnPablitoII: wysłali mi kod na maila, udało się




















#samsung #telefony #s9 #s8