#rejestratorjazdy #samochody #kamerasamochodowa Drogie Mirki, pomożecie wybrać rejestrator samochodowy? Na początek chciałem przeznaczyć ok 150-200 zł. Najlepiej, jeżeli kamera byłaby w ofercie sklepu #mediaexpert lub #rtveuroagd (ale nie koniecznie). Chciałbym coś, co nagrywałoby w trochę lepszej jakości niż ziemniak. Wiem, że w takim przedziale cenowym nie można się spodziewać cudów, ale żeby to chociaż trochę spełniało swoją rolę.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez moderatora
@uzytkownik_zablokowany: Było już tysiąc razy. Viofo a119 nic innego.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 17
@MiesozernaBijeLudzi1: nawet gdybyś kupił prawidłowo na ps4, to i tak byłyby to najgorzej wydane pieniądze w życiu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki chce sobie wziąć telewizor w jakimś media markt na 3-4 raty. Czy jako osoba prowadząca własną działalność która w poprzednim roku wykazała starty moge uzyskać tv na raty? Dodam ze nigdy nic nie brałem na raty. #raty #mediamarkt #mediaexpert #rtveuroagd #kredyt
@bartekpolska W media expert też nie dostaniesz faktury na firmie. Raty tylko na osobę fizyczną, ale podajesz że pracujesz w swojej działalności.
- 0
@bartekpolska: Nie lepiej byłoby w banku wziąć kartę kredytową na firmę? Przelicz sobie. Bo tak jak @zelazko_mpm napisał - raty 0% są zazwyczaj na 10/20/30/40 rat. Jednak im dłuższy okres spłaty, tym większa szansa na dostanie kredytu, a spłacić zawsze możesz szybciej.
- 1
Czy przy kupowaniu czegoś na raty w sklepie we wniosku można sumować dochody z umowy o pracę i umowy zlecenie?
Chciałem kupić obiektyw na raty w #rtveuroagd w promocji 30x0+ dwie raty gratis, ale dostałem odmowę bo miałem wzięte pod uwagę tylko jedno źródło dochodu. Kobitka powiedziała,że tam od któregoś nie mogą już sumować dochodów. Tak jest czy mnie zrobiła w bambuko bo nie chciałem żadnych ubezpieczeń?
#prawo
Chciałem kupić obiektyw na raty w #rtveuroagd w promocji 30x0+ dwie raty gratis, ale dostałem odmowę bo miałem wzięte pod uwagę tylko jedno źródło dochodu. Kobitka powiedziała,że tam od któregoś nie mogą już sumować dochodów. Tak jest czy mnie zrobiła w bambuko bo nie chciałem żadnych ubezpieczeń?
#prawo
Kupował ktoś #switch w #rtveuroagd ? Jak wygląda tam oddawanie na gwarancję, nie robią problemów?
+ Co warto dokupić przy zakupie switcha?
+ Co warto dokupić przy zakupie switcha?
@bestboy120 pro controller i jakiś pokrowiec
@bestboy120 nie umiem pytanie co do euroagd ale co do akcesoriów warto a wręcz trzeba kupić przynajmniej folie na ekran. Stacja dokująca potrafi porysować ekran :/
- 1
Te raty 0% są naprawdę 0%? Bez żadnych kruczków i ukrytych kosztów? Pytam, bo pierwszy raz będę próbował czegoś takiego, a nie chce się jakoś nieprzyjemnie zaskoczyć.
#rtveuroagd #pytanie
#rtveuroagd #pytanie
Ktoś planuje jakieś zakupy w #rtveuroagd w najbliższym czasie?
Mam kupon do końca czerwca na wartość 300zł. Chętnie bym wymienił na gotówke.
#pytanie
Mam kupon do końca czerwca na wartość 300zł. Chętnie bym wymienił na gotówke.
#pytanie
- 1
@paprykarzszczecinski1: taki jest plan
@AndrewSzusty: Ja będę, ale jak to zrobić, żeby nikt z nas nie oszukał drugiego? :D
- 1
mordy, jaki telewizor 65" byscie polecili? bedzie slużył do ogladania filmów oraz grania na konsoli. nie potrzebuje 4k, bo nie mam ps4 pro :)
#pytanie #rtveuroagd #telewizory
#pytanie #rtveuroagd #telewizory
- 0
@Kicio_Kociaczek: mam switcha, nie mam nawet zwykłego ps4 :)
@wywijas: bez 4k juz nie kupisz tv :)
- 1
Pytanie czysto retoryczne, taka gra w ciemno: macie ukryte dwa takie same modele telewizora Philips 55 cali ale jednak różnią się matrycą, jedna jest VA 60hz Direct LED druga 120hz IPS Edge-LED, pozostałe parametry telewizora takie same. Oczywiście jak wspomniałem to tylko pytanie, którą opcję byście wybrali, VA 60hz czy IPS 120hz? gdyby wszystko pozostałe było takie same.
#philips #telewizja #elektronika #telewizory #led
#philips #telewizja #elektronika #telewizory #led
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@biuna: W Euro akurat masz prawdziwe 0% (10/20/30, czsami 40 i 50)o ile nie weźmiesz właśnie tych dodatków. Po prostu jak pani z rat poda Ci ratę to pomnóż razy ilość rat i ma wyjść cena produktu.
Mirki, help. Piszę tego posta, bo chcę upewnić się jakie mam wyjście. Niestety mój laptop upadł i sobie głupi ryj rozwalił (matrycę). Jest jeszcze na gwarancji w RTVEuroAGD i prawdopodobnie na jakiejś gwarancji Della (door to door).
Wobec tego, mam pytanie, czy muszę wymieniać matrycę u nich, aby nie stracić gwarancji na resztę podzespołów? Czy mogę zrobić to sam, ewentualnie w jakimś serwisie? Podpowiedzcie please, właśnie wertuję umowy i regulaminy, ale na
Wobec tego, mam pytanie, czy muszę wymieniać matrycę u nich, aby nie stracić gwarancji na resztę podzespołów? Czy mogę zrobić to sam, ewentualnie w jakimś serwisie? Podpowiedzcie please, właśnie wertuję umowy i regulaminy, ale na
@krzychu_kadetem_tera: gwarancja nie obejmuje uszkodzeń z winy użytkownika XD
- 1
@krzychu_kadetem_tera: sklep nie naprawia tylko producent danego urządzenia, gwarancja della działa inaczej inne nie trzeba nawet do sklepu iść ¯\_(ツ)_/¯ @koalapower: najlepiej zadzwoń na infolinię della i spytaj
Witam. Oddawał ktoś grę na reklamację do media expert, ile zajął cały proces od dnia zgłoszenia reklamacji, do odebrania gry w sklepie?
#gry #pytanie #zakupy #saturn #mediaexpert #mediamarkt #rtveuroagd
#gry #pytanie #zakupy #saturn #mediaexpert #mediamarkt #rtveuroagd
@Zelazko_MPM no niby racja, ale przez okres gwarancyjny który daje producent to on (producent właśnie) za towar odpowiada, chyba że się mylę. Swoją drogą nawet nie widziałem że płyty mają gwarancję :D
@Hokano: Jeśli reklamujesz z rękojmi to masz w nosie wszystkie firmy łącznie z księdzem proboszczem i jedyną stroną dla Ciebie jest tylko sklep. A na gry niektórzy (np EA) gwarantują, że nośnik będzie sprawny np. przez 90 dni i obiecują wymienić na nowy gdyby tak nie było.
Od wczoraj jeżdżę po #warszawa i szukam sklepu gdzie dostanę #ps4 i co? I pusto - #saturn nic, #mediamarkt nic, #rtveuroagd nic. Cholerne komunie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zamów do sklepu i odbierz
@Sixshoe: kurde, chciałem wspomnieć o X-Kom, ale tutaj też nie ma. ( ͡° ʖ̯ ͡°) To może kup moją, 2 tysie i jest twoja. ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
#rtveuroagd #ps4
Jak pojde do swojego sklepu euro i im pokaze ta oferte to mi moga to sprowadzic do sklepu?
https://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4-slim-500gb-2-pady.bhtml
Jak pojde do swojego sklepu euro i im pokaze ta oferte to mi moga to sprowadzic do sklepu?
https://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4-slim-500gb-2-pady.bhtml
- 0
@RidgeForrester serio jest opcja sprowadzenia z innego sklepu? czy tylko z centrali? mam media expert u siebie
@cleanfading: jak byłem kupować swoją to zauważyłem że pudełko było lekko uszkodzone, tam coś przyściemniałem że to na prezent (ta dla mnie) bo się bałem że to może z jakiegoś zwrotu i gość powiedział że spoko jak coś to może ściągnąć z innego sklepu ale nie daje gwarancji że pudełko będzie w lepszym stanie. Olałem temat i wziąłem tę co była. Zapewnić Cię że faktycznie mogą ściągnąć z innego sklepu
- 3
Ale mnie wkurzył sklep #rtveuroagd
We wtorek 15 maja zamówiłem sprzęt, była możliwość wyboru dostawy w środę / czwartek za dopłatą i darmowa w piątek. Wybrałem piątek gdyż potrzebowałem ten sprzęt na weekend. Oczywiście w czwartek pojawiła się informacja, że paczka została wydana kurierowi i planowana dostawa 18 maja w godzinach 9-19. Kurier się nie pojawił.
Dzwonię do firmy kurierskiej a oni mi mówią, że sklep nie wydał towaru kurierowi. No
We wtorek 15 maja zamówiłem sprzęt, była możliwość wyboru dostawy w środę / czwartek za dopłatą i darmowa w piątek. Wybrałem piątek gdyż potrzebowałem ten sprzęt na weekend. Oczywiście w czwartek pojawiła się informacja, że paczka została wydana kurierowi i planowana dostawa 18 maja w godzinach 9-19. Kurier się nie pojawił.
Dzwonię do firmy kurierskiej a oni mi mówią, że sklep nie wydał towaru kurierowi. No
- 1
@dziabarakus: mailowo
"ZAMÓWIENIE NR xxxx
TWOJE ZAMÓWIENIE ZOSTAŁO WYDANE KURIEROWI
Śledzenie przesyłki, możliwe jest po kilku godzinach od otrzymania tego e-maila (numer będzie aktywny dopiero po wprowadzeniu go do systemu firmy DHL, co ma miejsce około godziny
"ZAMÓWIENIE NR xxxx
TWOJE ZAMÓWIENIE ZOSTAŁO WYDANE KURIEROWI
Śledzenie przesyłki, możliwe jest po kilku godzinach od otrzymania tego e-maila (numer będzie aktywny dopiero po wprowadzeniu go do systemu firmy DHL, co ma miejsce około godziny
@grabaz: Mail automat, ale tak czy inaczej ktoś się pomylił. Raz na milion pewnie, zwłaszcza przy takim sprzęcie i trafiło na ciebie.
29
Uwaga na telewizory Philips - nie lubią smogu

Nie dajcie się nabrać tak jak ja - nie kupujcie telewizorów Philips z podświetleniem LED ponieważ na matrycach z czasem pojawiają się plamy! Jestem nieszczęśliwym posiadaczem telewizora 49PUS6561/12, który zakupiłem w RTV EURO AGD w galerii Plaza Rzeszów. Po nieco ponad roku na wyświetlaczu...
z- 15
- #
- #
- #
Rezygnował ktoś z was z tych wszystkich ubezpieczeń w #rtveuroagd?
Pakiet pomoc
Raty pod kontrolą
Przedłuż gwarancje ppg5
Przedluz gwarancje(pełny)
Poprowadzi mnie ktoś? xD chciałbym to listownie albo mailowo załatwić.
#prawo
Pakiet pomoc
Raty pod kontrolą
Przedłuż gwarancje ppg5
Przedluz gwarancje(pełny)
Poprowadzi mnie ktoś? xD chciałbym to listownie albo mailowo załatwić.
#prawo
@kreA: Wysyłasz pismo do ubezpieczyciela wraz z polisą w którym informujesz, że rezygnujesz z ubezpieczenia, podajesz numer konta i czekasz na kasę. Masz na to 30 dni od podpisania umowy.
- 1
jaki uchwyt do telewizora polecacie? Najlepiej jak najtańszy ale możecie też podawać swoje sprawdzone trochę droższe.
Telewizor 49cali
#telewizja #telewizory #telewizor #rtv #rtveuroagd #mediaexpert #mediamarkt
Telewizor 49cali
#telewizja #telewizory #telewizor #rtv #rtveuroagd #mediaexpert #mediamarkt
- 2
Super promocja w RTVEuroAGD! :)
https://www.euro.com.pl/cms/okazja-dnia.bhtml?link=lp&utm_source=benchmark&utm_medium=kontent_cpc
#marketing #promocje #rtveuroagd #agd #zakupy #xiaomi
https://www.euro.com.pl/cms/okazja-dnia.bhtml?link=lp&utm_source=benchmark&utm_medium=kontent_cpc
#marketing #promocje #rtveuroagd #agd #zakupy #xiaomi
źródło: comment_voEQw95eC4A98CTDNGppucAk9uUDjB1k.jpg
Pobierz@ofkoz: Super link bulwo xD Dajesz zarobić benchmarkowi za każde kliknięcie w ten link



























#telefony #smartfon #rtveuroagd