#rejestratorjazdy #samochody #kamerasamochodowa Drogie Mirki, pomożecie wybrać rejestrator samochodowy? Na początek chciałem przeznaczyć ok 150-200 zł. Najlepiej, jeżeli kamera byłaby w ofercie sklepu #mediaexpert lub #rtveuroagd (ale nie koniecznie). Chciałbym coś, co nagrywałoby w trochę lepszej jakości niż ziemniak. Wiem, że w takim przedziale cenowym nie można się spodziewać cudów, ale żeby to chociaż trochę spełniało swoją rolę.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bartekpolska: Nie lepiej byłoby w banku wziąć kartę kredytową na firmę? Przelicz sobie. Bo tak jak @zelazko_mpm napisał - raty 0% są zazwyczaj na 10/20/30/40 rat. Jednak im dłuższy okres spłaty, tym większa szansa na dostanie kredytu, a spłacić zawsze możesz szybciej.
  • Odpowiedz
Czy przy kupowaniu czegoś na raty w sklepie we wniosku można sumować dochody z umowy o pracę i umowy zlecenie?
Chciałem kupić obiektyw na raty w #rtveuroagd w promocji 30x0+ dwie raty gratis, ale dostałem odmowę bo miałem wzięte pod uwagę tylko jedno źródło dochodu. Kobitka powiedziała,że tam od któregoś nie mogą już sumować dochodów. Tak jest czy mnie zrobiła w bambuko bo nie chciałem żadnych ubezpieczeń?

#prawo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomi_lee: ale to przecież bank sobie ustala zasady na jakich udziela rat. Jak twierdzą że nie sumują dochodów to ich sprawa. Równie dobrze mogliby Ci kazać zatańczyć i zaśpiewać.
  • Odpowiedz
  • 0
@bestboy120 nie umiem pytanie co do euroagd ale co do akcesoriów warto a wręcz trzeba kupić przynajmniej folie na ekran. Stacja dokująca potrafi porysować ekran :/
  • Odpowiedz
Te raty 0% są naprawdę 0%? Bez żadnych kruczków i ukrytych kosztów? Pytam, bo pierwszy raz będę próbował czegoś takiego, a nie chce się jakoś nieprzyjemnie zaskoczyć.
#rtveuroagd #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie czysto retoryczne, taka gra w ciemno: macie ukryte dwa takie same modele telewizora Philips 55 cali ale jednak różnią się matrycą, jedna jest VA 60hz Direct LED druga 120hz IPS Edge-LED, pozostałe parametry telewizora takie same. Oczywiście jak wspomniałem to tylko pytanie, którą opcję byście wybrali, VA 60hz czy IPS 120hz? gdyby wszystko pozostałe było takie same.
#philips #telewizja #elektronika #telewizory #led
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biuna: W Euro akurat masz prawdziwe 0% (10/20/30, czsami 40 i 50)o ile nie weźmiesz właśnie tych dodatków. Po prostu jak pani z rat poda Ci ratę to pomnóż razy ilość rat i ma wyjść cena produktu.
  • Odpowiedz
Mirki, help. Piszę tego posta, bo chcę upewnić się jakie mam wyjście. Niestety mój laptop upadł i sobie głupi ryj rozwalił (matrycę). Jest jeszcze na gwarancji w RTVEuroAGD i prawdopodobnie na jakiejś gwarancji Della (door to door).
Wobec tego, mam pytanie, czy muszę wymieniać matrycę u nich, aby nie stracić gwarancji na resztę podzespołów? Czy mogę zrobić to sam, ewentualnie w jakimś serwisie? Podpowiedzcie please, właśnie wertuję umowy i regulaminy, ale na
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Zelazko_MPM no niby racja, ale przez okres gwarancyjny który daje producent to on (producent właśnie) za towar odpowiada, chyba że się mylę. Swoją drogą nawet nie widziałem że płyty mają gwarancję :D
  • Odpowiedz
@Hokano: Jeśli reklamujesz z rękojmi to masz w nosie wszystkie firmy łącznie z księdzem proboszczem i jedyną stroną dla Ciebie jest tylko sklep. A na gry niektórzy (np EA) gwarantują, że nośnik będzie sprawny np. przez 90 dni i obiecują wymienić na nowy gdyby tak nie było.
  • Odpowiedz
@cleanfading: jak byłem kupować swoją to zauważyłem że pudełko było lekko uszkodzone, tam coś przyściemniałem że to na prezent (ta dla mnie) bo się bałem że to może z jakiegoś zwrotu i gość powiedział że spoko jak coś to może ściągnąć z innego sklepu ale nie daje gwarancji że pudełko będzie w lepszym stanie. Olałem temat i wziąłem tę co była. Zapewnić Cię że faktycznie mogą ściągnąć z innego sklepu
  • Odpowiedz
Ale mnie wkurzył sklep #rtveuroagd

We wtorek 15 maja zamówiłem sprzęt, była możliwość wyboru dostawy w środę / czwartek za dopłatą i darmowa w piątek. Wybrałem piątek gdyż potrzebowałem ten sprzęt na weekend. Oczywiście w czwartek pojawiła się informacja, że paczka została wydana kurierowi i planowana dostawa 18 maja w godzinach 9-19. Kurier się nie pojawił.

Dzwonię do firmy kurierskiej a oni mi mówią, że sklep nie wydał towaru kurierowi. No
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziabarakus: mailowo
"ZAMÓWIENIE NR xxxx
TWOJE ZAMÓWIENIE ZOSTAŁO WYDANE KURIEROWI

Śledzenie przesyłki, możliwe jest po kilku godzinach od otrzymania tego e-maila (numer będzie aktywny dopiero po wprowadzeniu go do systemu firmy DHL, co ma miejsce około godziny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Rezygnował ktoś z was z tych wszystkich ubezpieczeń w #rtveuroagd?
Pakiet pomoc
Raty pod kontrolą
Przedłuż gwarancje ppg5
Przedluz gwarancje(pełny)
Poprowadzi mnie ktoś? xD chciałbym to listownie albo mailowo załatwić.
#prawo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kreA: Wysyłasz pismo do ubezpieczyciela wraz z polisą w którym informujesz, że rezygnujesz z ubezpieczenia, podajesz numer konta i czekasz na kasę. Masz na to 30 dni od podpisania umowy.
  • Odpowiedz