Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Manderigon @Nolshor wołam
Kurier oddzwonił, odebrałem, było słychać rzucanie paczką z całej siły i krzyk "P-----l się!"
Kurier oddzwonił, odebrałem, było słychać rzucanie paczką z całej siły i krzyk "P-----l się!"
konto usunięte via Android
- 2
Komentarz usunięty przez autora
Mirki, mam pytanie, jaka jest różnica między tymi dwoma niżej wystawionymi w RTVeuroAGD Surface-ami Pro, oba maja taka samą specyfikację, tylko ten tańszy ma +4GB RAM i +klawiatura, czy to nie jest jakaś lipa?
LINK1
LINK2
#kiciochpyta #pytanie #rtveuroagd #surface
LINK1
LINK2
#kiciochpyta #pytanie #rtveuroagd #surface
Kupiłem w tamtym tygodniu głośniki Logitech Z333 z rtv euro agd, dziś odpalam filmik i slysze ze lewy głośnik charczy, co robić? Gwarancja to obejmuje? Czy robić jakiś zwrot?
#zakupy #rtveuroagd #reklamacja #pytanie
#zakupy #rtveuroagd #reklamacja #pytanie
@bestboy120 Żadna gwarancja bo nie będziesz miał ani hajsu ani sprzętu przez miesiąc. Tylko zwrot i nie daj się urobić na miejscu. Znam temat od środka.
@bestboy120 Jak przez net zamawiałeś to oddawaj i koniec. Nie daj się wplątać w gwarancję.
- 1
Kupujac telewizor w np takich sklepach typu #mediaexpert mozna go wyjac z pudelka i sprawdzic czy nie ma np bad pixeli?? Czy taka usluga jest platna??
#telewizory #rtv #rtveuroagd #pytanie #elektronika
#telewizory #rtv #rtveuroagd #pytanie #elektronika
- 1
@Wasky: przy zakupie sprawdzany jest czy działa, spokojnie sobie sprawdzisz czy będą bad pixele, przebarwienia. Tak sobie sprawdziłem euro rtv agd.
@Wasky: możesz poprosić o to, muszą Ci wyciągnąć z pudła i włączyć (ale bądź stanowczy bo nie zawsze chcą to robić). Masz prawo wiedzieć czy kupujesz działający sprzęt
Kurde właśnie odebrałem swój pre-order z RTV Euro ale nie było żadnego kodu na te bonusy z pre-orderu. Ktoś coś wie czy mailem będą przychodzić czy jak?
#spiderman #ps4 #rtveuroagd
#spiderman #ps4 #rtveuroagd
Muszę kupić telewizor ok 45 cali. Poprzednio miałem kilkuletnie Sony bez Smart itd i dobrze się sprawdzał, ale musiałem go oddać. Do netflix i reszty mam ps4, do dźwięku mam kino domowe. I teraz pytanie - czy jak wybiorę tv bez Smart to będzie wyraźnie taniej, czy teraz wszędzie to wystawiają i nie ma zmiłuj? Znalezy mi po prostu żeby był w porządku obraz.
#telewizory #tv #rtveuroagd
#telewizory #tv #rtveuroagd
@dzondzon nie ma już tv bez smartów. Jedynie za brak androida mniej zapłacisz
39
RTV EURO AGD + DPD = zmiażdżony i rozwalony telefon!

Sytuacja która właśnie mi się przytrafiła: zamówienie przez internet, odbiór, zawartość totalnie zniszczona, wszystko na kredyt ratalny - co robić z takim fantem?
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Pan_Andrzej_pisze: Najbardziej bawiło mnie, kiedy wspomniałem pani, że pracowałem w branży wiele lat jako sprzedawca oraz obsługa rat i wiem jakie ciśnienie jest na sprzedaż usług oraz ubezpieczeń.
Na co pani stwierdziła, że tak nie jest i ona obawia się o mój sprzęt oraz teraz są one zaprogramowane, żeby szybko się popsuć i sama korzystała z ubezpieczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Takie same teksty jakimi ja
Na co pani stwierdziła, że tak nie jest i ona obawia się o mój sprzęt oraz teraz są one zaprogramowane, żeby szybko się popsuć i sama korzystała z ubezpieczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Takie same teksty jakimi ja
Zrobiłem zakupy w #rtveuroagd ,produkt był dostępny na ich stronie . Zapłaciłem natychmiastowym przelewem ale ku mojemu zaskoczeniu po paru minutach przyszedł mail z anulacja mojego zamówienia że niby zapasy się wyczerpały . Pieniądze z konta zostały zabrane . Jest jakaś szansa żeby jednak zmusić sklep do przysłania mi towaru ? #pytanie #prawo
konto usunięte via iOS
- 1
Zamówiłem sobie Kiwami 2 do #rtveuroagd i przyszło coś o rezerwacji dnia odbioru zamówienia. Czyli nie mogę odebrać dziś, mimo że gra ma dzis swoją premierę? XD Spotkal się z tym ktoś?
#ps4 #gry #zakupy
#ps4 #gry #zakupy
589
Moja przygoda z TV Samsung QLED

Witajcie! Może od początku - w dniu 19.05.2018 zakupiłem telewizor Samsunga model QE55Q8CNAT. Jest to TV QLED model zakrzywiony na 2018 rok. Wziąłem go sobie na raty 0%. 22.05.2018 otrzymałem TV fizycznie. Tego samego dnia po rozpakowaniu i podłączeniu TV okazało się, że jest spory problem z...
z- 361
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Witam, oddałem tv na gwarancji w euro rtv agd i w piątek dostałem wiadomość że reklamowany produkt zostal odebrany z Autoryzowanego Serwisu i mam czekać na zaproszenie do sklepu po odbiór towaru. Ile czasu mija pomiędzy pierwszym sms a drugim z zaproszeniem?
#rtveuroagd
#rtveuroagd
@elementrix Ziom, oni tam mają taki p--------k, że nikt nie jest w stanie tego oszacować...
@elementrix: Pewnie dzisiaj wyślą z DM2, we wtorki nie ma dostaw przezimuje na CL, więc w środowej dostawie pewnie przyjedzie do sklepu.
Nigdy więcej zakupów w #rtveuroagd ....
Zamówiłem towar z dostawą dziś między 10 a 15 za co dopłaciłem 19 zł ʕ•ᴥ•ʔ, z kontaktem przed doręczeniem i ani dostawy ani kontaktu. Centrum wsparcia nic nie wie, numeru do dostawców nie mają, totalnie wywalone na wszystko.
Nie mówiąc już o tym, że płacąc część zamówienia bonami podarunkowymi nie można reszty dopłacić kartą tylko gotówką... choć może to
Zamówiłem towar z dostawą dziś między 10 a 15 za co dopłaciłem 19 zł ʕ•ᴥ•ʔ, z kontaktem przed doręczeniem i ani dostawy ani kontaktu. Centrum wsparcia nic nie wie, numeru do dostawców nie mają, totalnie wywalone na wszystko.
Nie mówiąc już o tym, że płacąc część zamówienia bonami podarunkowymi nie można reszty dopłacić kartą tylko gotówką... choć może to
Cześć (ʘ‿ʘ)
Kupował ktoś z was lodówkę (lub jakieś duże agd) w #neonet? Jak wezmę transport z wniesieniem to przyjeździe furgonetka neonetu czy jakiś kurier? Wiem że w #rtveuroagd #mediaexpert #oleole przyjeżdża transport własny. Jak oceniacie usługę wniesienia?
Kupował ktoś z was lodówkę (lub jakieś duże agd) w #neonet? Jak wezmę transport z wniesieniem to przyjeździe furgonetka neonetu czy jakiś kurier? Wiem że w #rtveuroagd #mediaexpert #oleole przyjeżdża transport własny. Jak oceniacie usługę wniesienia?
Kontynuując wpis jaki jakiś czas temu dodałem: https://www.wykop.pl/wpis/33901641/co-byscie-zrobili-w-mojej-sytuacji-1-lipca-kupilem/
Jak wygląda zakup telewizora w sklepie RTV Euro AGD (wiadomość, którą do nich wysłałem z opisem sytuacji):
Dnia 1 lipca zakupiłem telewizor na raty wraz z uchwytem, montażem i klawiatura, które to wybrali mi pracownicy sklepu. Montaz ustaliliśmy na dzień 11 lipca w godzinach 16-21. Monterzy nie zjawili się. Dopiero po 21:00 otrzymałem telefon, że mogliby zacząć montaż o godzienie 22:00. Oczywiście nie wyraziłem
Jak wygląda zakup telewizora w sklepie RTV Euro AGD (wiadomość, którą do nich wysłałem z opisem sytuacji):
Dnia 1 lipca zakupiłem telewizor na raty wraz z uchwytem, montażem i klawiatura, które to wybrali mi pracownicy sklepu. Montaz ustaliliśmy na dzień 11 lipca w godzinach 16-21. Monterzy nie zjawili się. Dopiero po 21:00 otrzymałem telefon, że mogliby zacząć montaż o godzienie 22:00. Oczywiście nie wyraziłem
Uchwyt do telewizorów max 32''
@ohuicojaturobie: Taka informacja chyba jest na pudełku?
Okazało się tez, że klawiatura, którą mi wybrano (Microsoft all-in-one) jest w większości bezużyteczna z telewizorem Samsung, który nie wspiera systemowo myszki - jedynie w aplikacji internet (po co mi więc touch
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@ohuicojaturobie: co do sprzętu rozumiem, ale kurde sam sobie nie umiesz zawiesić tv... Wstyd trochę jak dla faceta. Chyba że z jakiś przyczyn zdrowotnych nie możesz to zwracam honor ;-)
@ParanoidBumblebee pamiętaj, żeby paznokcie dokładnie poobcinać i wypiłować, mogą odrzucić gwarancję jak zobaczą robotnicze łapska xD
@ParanoidBumblebee gwarancje na folię masz rok i wymiana rAczej bez problemu. po wymianie znów rok
- 1
Są jakieś kody, rabaty ? chce kupic dysk przenośny jakby jakiś rabacik było to miło
#rtveuroagd
#rtveuroagd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ohuicojaturobie: a nie możesz se sam zamontować?
- 3
uchwyt jest do telewizorów 10''-32''. Mój ma 43''
@ohuicojaturobie: iksde, kupowales to w zestawie czy sam tak genialnie dobrales
#raty
#rtveuroagd #telewizory #pytanie #kredyt #banki #ubezpieczenia
Witajcie, właśnie wróciłem z euro rtv agd z nowym telewizorem. Oczywiście na raty. Babeczka chyba mi wcisnęła ubezpieczenie kredytu. Czy jest to obowiązkowe. Zapis na umowie "wnioskuję o zawarcie umowy ubezpieczenia raty pod ochroną w wariancie zdrowie, praca rodzina" Czy jest ktoś kto się na tym zna, bo ja niestety jestem
#rtveuroagd #telewizory #pytanie #kredyt #banki #ubezpieczenia
Witajcie, właśnie wróciłem z euro rtv agd z nowym telewizorem. Oczywiście na raty. Babeczka chyba mi wcisnęła ubezpieczenie kredytu. Czy jest to obowiązkowe. Zapis na umowie "wnioskuję o zawarcie umowy ubezpieczenia raty pod ochroną w wariancie zdrowie, praca rodzina" Czy jest ktoś kto się na tym zna, bo ja niestety jestem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@pawelkomar:
Możesz zrezygnować
Możesz zrezygnować















Komentarz usunięty przez autora