Wpis z mikrobloga

Co byście zrobili w mojej sytuacji?

1 lipca kupiłem na raty telewizor w RTV Euro AGD. Umówiłem się na montaż na 11go lipca. Zapłaciłem 20zł za zawężenie godzin do 16-21.

11 lipca czekam i czekam. 20:50 dzwonie na infolinie "Gdzie jest mój telewizor?". "Proszę czekać, mamy jeszcze 10 min do 21:00". Nie dostałem żadnej informacji o dostawie, kompletnie nic. O 21:11 telefon od montera, że mogą być za 30 min i o 22:00 będą mogli zacząć wiercić. No pewnie kurła o 22:00 w bloku wiercić. Nie zgodziłem się. Monter powiedział, że ustali mi nowy termin na 13 lipca do 15:00 i wyśle mi SMS z potwierdzeniem około 23 jak wrócą na bazę. SMSa brak.

W weekend pojechałem do sklepu umówiłem się na kolejny termin. Oczywiście nie mogą mnie obsłużyć priorytetowo skoro dali dupy. Najbliższy wolny termin to 20 lipca. Niestety mi nie pasował, więc umówiłem się na 23 lipca.

Życie jednak bywa przewrotne. Pogrzeb w rodzinie. Dowiedziałem się będąc akurat u rodziców. Chciałem odwołać montaż. Bez numeru zamówienia #niedasie. Dokumenty z zakupu w #krakow, (200+km). No nic trudno. Przyjadą i pojadą.

Telefon od montera. Nie dadzą rady mi zamontować telewizora bo uchwyt jest do telewizorów 10''-32''. Mój ma 43''. No to przewiduje, że nowego terminu w lipcu już ustalić się nie uda.

Kupiłem telewizor i przez cały miesiąc nie mogę z niego korzystać. A raty trzeba płacić.

Mogę domagać się od nich jakiegoś zadośćuczynienia? Jak to rozegrać?

#zalesie #januszebiznesu #rtveuroagd #telewizory #kiciochpyta
  • 8
@ohuicojaturobie: e no bez przesady - też nieraz wiercilem w tym GIGABETONIE zwykłym udarem i szło nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ewentualnie możesz skorzystać z wypożyczalni sprzętu elektrycznego - pewnie za parę złotych pożyczysz jakaś mlotowiertarke i zrobisz to raz dwa

A sklep dojedź o niewłaściwe wykonanie usługi i niech zwrócą za montaż kasę ¯\_(ツ)_/¯