@Warszawiok tzn u mnie przedni panel jest zespolony z bocznymi ścianami. Muszę odkręcić śruby z tyłu, i wysunąć cała resztę do przodu.

A bęben stoi na amortyzatorach, więc raczej nie do ruszenia
  • Odpowiedz
Kiedyś ktoś pisał na AMA, że w elektromarkecie po wewnętrznym numerze towaru z etykiety można dojść, który długo leżakuje, a który jest nowy. Pamięta ktoś ten #protip, o co tam chodziło?
#mediamarkt #rtveuroagd
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziemniac: Po PLU można znaleźć produkt.
Każdy produkt ma PLU i możesz wyszukać jakiś w euro i wyszukać po tym samym w oleole.pl
na stronach jest to pod nazwą nr katalogowy
tylko to foto chyba jakieś stare, bo normalnie PLU jest krótsze. Chyba że sklep dodaje jakieś informacje, właśnie o długości życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mógłbym sprawdzić w sumie xD
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: z tego ama, co podałem link, wykopek pisze:

towary sprzedawane na sklepie są odpowiednio punktowane. Nowości i wysokiej jakości, często schodzące mają najmniej pkt, a złogi magazynowe i starsze modelowo sprzęty dają więcej pkt. Potem te punkty (2 ostatnie cyfry kodu PLU na etykietkach w sklepie) mnożymy przez cenę produktu / 100.
  • Odpowiedz
@fruczek: lg i philipsy te co widziałem to miały problemy z równym podświetleniem. Samsung za to zupełnie fajnie.
sam mam sony ale jakbym mial brac kolejny tv to nie wiem czy nie skłaniałbym się ku samsungom.

Tylko to nie opinia o tych konkretnych modelach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#rtveuroagd "odbierz za godzinę" - ciekawe kur*a jak skoro od 3 godzin nie potraficie potwierdzić rezerwacji dzbany #zalesie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@zagu chcieli wcisnąć ubezpieczenie, nie dalem się. Ale wciskali tez dodatkowa rozszerzona gwarancję za 700zl i mówią ze bez niej nie moge wziąć na dłużej niz 6 miesięcy w ratach 0% bo system blokuje w sklepie taka możliwość XDD wysmialem ich i powiedzialem że kupie przez internet gdzie indziej
  • Odpowiedz
Mirki bardzo szybko potrzebuje Waszej pomocy.
Sprawa wyglada tak 13.08 tato mojej dziewczyny odebrał macbooka z RTV euro AGD ponieważ byliśmy za granicą a kupiliśmy go przez internet. Wróciliśmy wczoraj 28.08, otwieramy macbooka ale nie chciał się włączyć (dziwne bo zawsze MacBooki po otwarciu nawet te nowe po prostu się włączają) no i zapaliła mi się żaróweczka w głowie, że coś jest nie tak. Podłączyliśmy do ładowania żeby coś sprawdzić czy może
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KKK1337: Bardzo możliwe. Ale jakby ci się wcisnął przycisk i nie chciał wyskoczyć, albo działy się jakieś cuda to pamiętaj, że masz akcje serwisową przez 4 lata od daty zakupu(niema znacznie czy w usa czy u nas) i przy okazji dostaniesz nową baterię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obcx: RTV EURO AGD ma czasem dobre promocje. Ostatnio 5 rzecz za 1 zł kupiłem. Ale to porównać musisz czy pojedynczo nie wyjdzie taniej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@obcx: mi wyszło ,w media markt najtaniej było. Do tego była promocja -70 na trzeci produkt i miałem piekarnik za prawie darmo. Co chwilę są takie promocje, że kup ileś tam produktów to ostatni albo ileś taniej albo za zeta.
  • Odpowiedz
w kwietniu kupilem sluchawy jbl t110 w rtv euro agd, dzis lewa sluchawka zaczela sie pierdzielic i czasami nie gra, mam paragon i opakowanie - przyjma mi to na gwarancje normalnie?
#rtveuroagd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@resentol: Jeżeli chodzi ci o to, że jedna gra ciszej to ściągnij ten materiał co jest w środku. U mnie tak było i jakoś ściszało, zresztą jak mi p---------a wtyczka to same głosniczki przelutowałem do innych słuchawek xD
  • Odpowiedz
@lesniok: Wszystkie OLEDy na obecną chwilę mają jeden podstawowy problem - wypalają się ¯_(ツ)_/¯ (wszystkie elementy statyczne - loga, telewizja śniadaniowa, banery dekodera po jakimś czasie zostaną). Co prawda serwis nie robi problemów z wymianą jednak nie widzi mi się po gwarancji bić się z producentem, czy matryca tv jest istotnym elementem i czy gwarancja na matrycę po wymianie biegnie od nowa
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: Pokazałem mu ofertę na allegro i powiedziałem, że potrzebuję go dziś, więc albo wezmę go tutaj za 2999 i cieszymy się z ubitego interesu albo wezmę go za 3199 i zamówię drugi na allegro i pojutrze oddam ten co przyjdzie i nic nie zarobią. Wiem, że cebula straszna ale zadziałało.
  • Odpowiedz
@cezeter: Jest tak jak pisał ci ktoś tam wyżej - po prostu skorzystałeś z promocji o której cię nie poinfrmowano. Jakby sprzedawca dawał takie rabaty to by go w------i po prostu albo po premii. Sprawdź czy aby nie miałeś jakiejś promocji sklepowej.
  • Odpowiedz
Jak to jest. Dlaczego większość sklepów usunęła opcja filtrowania odkurzaczy po klasie skuteczności odkurzania dywanów jak i klasie skuteczności odkurzania podłóg twardych? Teraz to chyba tylko morele mają taką opcję a wcześniej można było filtrować i na RTV AGD i OIDP pamiętam i na ceneo i na allegro. To jakiś spisek? Tańsze odkurzacze się nie sprzedawały czy jak?

#agd #odkurzacz #sklepyinternetowe #rtveuroagd #mediamarkt
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zbytnio napaliłem się na zakup w sklepie stacjonarnym sprawdzając w domu zorientowałem się, że u konkurencji to samo mam taniej. Zamówienie miało być przypisane do konta, a nic do tej pory się tam nie wyświetla. Napisałem przez formularz kontaktowy tego samego dnia, że chciałbym anulować. Ale również nie dostałem żadnego potwierdzenia. Co robić czekać? Czy jeszcze dodatkowo dzwonić?
#rtveuroagd #pytanie #zakupy #pytaniedoeksperta #elektronika
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przymierzam się do zakupu telewizora stacjonarnie. Nie ma raczej lepszych ofert online. Ewentualnie zakup przez neta, odbiór lokalnie.
Które ze sklepów nie robią teraz problemów ze zwrotem sprzętu np. w 14 dni, jak mi nie odpowiada? Nawet z opcją, że chętnie wezmę inny model.
Podobno #mediamarkt nie robi problemów, #rtveuroagd robi wyłącznie problemy. Jak w pozostałych sieciówkach? #avans #mediaexpert #xkom #komputronik
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje w Media Markt, każdy telewizor jest u nas otwierany i wyłączany przy kliencie i widać to na kamerach. Towar zakupiony nawet stacjonarne może oddać do 30 dni, z kartą klienta do 45. Brałbym jeszcze x-kom bo tutaj mam dobre doświadczenia z obsługą klienta.
  • Odpowiedz