@lajt: Jak będziesz miał dzisiaj maila albo smsa ze wysłano to będziesz mial. Tylko z tymi elektromarketami już któryś rok z kolei jest tak ze sprzętem Apple ze go sprzedają nie mając na magazynie i nikt nigdy nie wie kiedy będzie i ile sztuk i zawsze odpowiedz jest ta sama, że realizują zamówienia w kolejności zgłoszeń
  • Odpowiedz
Potrzebowałem kupić kabel DVI HDMI na już, jakież było moje zdziwienie jak dowiedziałem się że żaden z topowych marketów RTV AGD nie ma go na półce żeby wejść i kupić tak po prostu, zastanawiam się czym jest spowodowany ten stan rzeczy, przecież tj zwykły kabel który łączy monitor z kompem, nic nadzwyczajnego, a jednak #zalesie #mediaexpert #rtveuroagd #mediamarkt #komputery
atrax15 - Potrzebowałem kupić kabel DVI HDMI na już, jakież było moje zdziwienie jak ...

źródło: comment_1663762040EkWsFzTOsD7lb4i3ZmS7Ls.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten śmieszny sklep RTV EURO AGD wysłał mi niekompletny towar (zamiast 4 były 3 rzeczy w zestawie). Co polecacie Mireczki. Pisać reklamacje i słowo przeciwko słowu (nie nagrywałem filmu z rozpakowania) czy zwrot bez podania przyczyny (i później pisać jak się odezwą, że odesłałem to co dostałem). Chyba ważą te paczki przed wysłaniem więc będą widzieć, że dostali to co wysłali...
#rtveuroagd #reklamacja #zakupy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zadzwoń do sklepu, może ktoś ten towar już miał i ukradł, może pomyłka, może w sklepie przy sprawdzaniu przed wysyłką coś zniknęło. Bez spiny.
  • Odpowiedz
Pamiętam, że kiedyś w tym sklepie można było się wbić na czat z konsultantem. Jest jeszcze taka możliwość? Bo tak patrzę i nic nie mogę znaleźć
#rtveuroagd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Siemka Telewizorowe Świry ;) Chciałbym prosić Was o pomoc w wyborze tv. Na celowniku mam Philipsa z AmbiLigt 65"+. Po prostu podoba mi się ta funkcja podświetlania. Który model polecacie? Gdzie najlepiej o nich poczytać by były rzetelne artykuły a nie sponsorowane wypociny ludzi nie mających pojęcia o danym modelu.
#telewizory #philips #rtv #rtveuroagd #ambilight
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Plumit: nie masz czego żałować. Nie warto. Mam 13 (nie mini):
-> bateria maks 1 dzień
-> nie działają moje akcesoria na bt 3 (bo apple każe mi kupić nowe... za stare)
-> ograniczony system do bólu, np. taki onedrive nie może w tle synchronizować zdjęć, musisz mieć włączona apke na czas synchronizacji... Na Androidzie takich akcji nie miałem.
-> brak skanera palców, często w słoneczny dzień face id nie działa (i kończy sie wpisywaniem
  • Odpowiedz
Witam

Zastanawiam się między poniższymi TV
Philips 55PUS9206
Sony 55x85j
METZ 55MOC9001 - tu Oled - ale nie wiem jak z jakością, brak opinii, nie wiem jak z wypalaniem się OLEDA w takich budżetówkach
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kinab: Za 4K, a nawet poniżej kupisz bezproblemowo OLEDa dużych marek takich jak LG czy Philips. Nie warto iść w marki krzaki.
  • Odpowiedz
  • 0
Mircy Właśnie odebrałem telefon Realme GT Master Edition ze zglsozonej rękojmi do eurortv, nie działa przycisk power i słabo dzwiek słuchać. Okazało się, że telefon jest zawilgocony i mi go zwrócili. Mam wykupione ubepiecznie na 3 lata z Axa i właśnie zgłosiłem szkode i czekam na kuriera. Czy ktoś z was miał jakieś doświadczenie z naprawa przez ubezpieczyciela Axa? Długo to trwa? Telefon prawdopodobnie został zawilgocony jak ktoś mnie znienacka spryskał "mgiełka"
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kochani, pomóżcie..

okazjonalnie cs:go, lol i inne tego typu gry, raczej mniej wymagające

Dell za 3399zl:
x-kom.pl/p/724694-notebook-laptop-15-6-dell-inspiron-g15-5511-i5-11260h-16gb-512-win11-rtx3050.html
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rtveuroagd
#ps5

Złożyłem dziś zamówienie na PS5, ale mam status "Twoje Zamówienie zostało poprawnie zarejestrowane w systemie sklepu internetowego i oczekuje na przydzielenie operatorowi." Orientuje się ktoś, ile się średnio czeka, aż to ruszy dalej?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mostu ja zamawiałem we wtorek i prawdopodobnie jutro dojdzie i też miałem taki status. Ale ogólnie parodia w RTV euro AGD, bo już wczoraj miał kurier ja odebrać do dostarczenia, dziś rano mi wysłali smsa że jednak wczoraj nie wyszła od nich przesyłka. Po moim telefonie kurier w końcu odebrał i jest w drodze ( ͡º ͜ʖ͡º) także cierpliwości życzę Mireczku ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
hejkum kochani
jest sobie sklep, konkretniej #rtveuroagd, ktory ma sprzet ktory chce wziac na raty 0% i sa dwie opcje:
albo 6x0 albo 24x0 ALE + ubezpieczenie
i teraz pytanie, czy moge wziac 24 raty 0 i po prostu od razu zrezygnowac z ubezpieczenia?
robił ktoś taki myk?
6 raz 0 nie chce bo po co skoro moge 24 a za dwa lata to te pieniadze beda nic nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L3gion: Właśnie nic nie widzę w regulaminie, jest tylko ze z promocji może skorzystać:
1) ktoś kto kupi
2) zawrze umowę ratalna
3) zawrze umowę ubezpiecznia
No ale nic o tym ze zrezygnować nie można nie ma
  • Odpowiedz
Ambilight to taki wlasnie ficzer dla biedakow, ktorych nie stac na oled, a chcieliby miec cos fajnego. Dziadkom moze zaimponujesz, ale mlodemu kuzynowi juz nie.


@NielegalneKretowisko: xD nie rozumiem co ma OLED do ambi. To przecież inne rzeczy są.
  • Odpowiedz