Macie pomysł gdzie mogę kupić #laptop na raty % na fakturę VAT? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Euro/OleOle odpada bo przy ratach nie wystawiają faktury z nipem. Myślałem o #allegro ale tam jest tylko jakiś Techlord.
#rtveuroagd #raty #jdg #dzialalnoscgospodarcza
Euro/OleOle odpada bo przy ratach nie wystawiają faktury z nipem. Myślałem o #allegro ale tam jest tylko jakiś Techlord.
#rtveuroagd #raty #jdg #dzialalnoscgospodarcza

































Ma ktoś polecić sprawdzonu telewizor 60-75 cali za nizsza cene niz 4k?