Wpis z mikrobloga

@bezsensutenwykop: Nie zawsze się to opłaca albo da tak poskładać :P Próbowałem w media expert czy euro rtv agd niedawno przez neta to słabo to szło. I np. niektóre produkty tańsze były na własnej promocji, inne tańsze w innym sklepie, promocje się nie łączą itp. Do tego jak już to najkorzystniej było zamawiać po 2 albo 3 razem a nie np. 8 razem - to się w trakcie okazało że za
@bezsensutenwykop: przerabiałem niedawno ten temat, porównywałem masę różnych sklepów/ofert/promocji i najbardziej opłacalny był zakup w ramach promocji "drugi produkt -25%, trzeci -55%, czwarty -85%, piąty za 1zł". Wybierasz do tej promocji najdroższe sprzęty i koniecznie bierzesz raty 0%. Absolutnie nie daj sobie wcisnąć ŻADNYCH dodatkowych ubezpieczeń na żaden ze sprzętów. Uzyskasz ceny lepsze niż w najtańszych sklepach internetowych. Tylko musisz dobrze liczyć, bo nie opłaca się kupić w tej promocji, np.
@bezsensutenwykop: Większość zależy od sprzętów, które wybierzesz, bo nie wszystkie dostaniesz w każdej sieci. Generalnie zrób sobie listę i szukaj na ceneo, porównuj między sklepami uwzględniając promocje. Ja jak kupowałem to właśnie w ten sposób i ostatecznie wyszła część sprzętów kupowana "w pakiecie" i część pojedynczo bo i tak się bardziej opłacało
@bezsensutenwykop: potwierdzam powyższe. Brałem w jednej z sieciówek na tej promocji z progresywnym rabatem. W sumie 2 zamówienia, w jednym 5, w drugim 3 produkty i w sumie za AGD, które normalnie by kosztowało 17k, zapłaciłem 14k. Jeden albo dwa produkty musiałem podmienić na inne żeby się łapały do promocji.