#pytanie #rozkmina #rozowepaski #niebieskiepaski

Naczytałem się ostatnio że dla #rozowypasek jest niezwykle atrakcyjne gdy #niebieskipasek ma jakąś pasję. Ale chyba przecież nie każda pasja jest atrakcyjna. Trudno mi sobie wyobrazić aby bycie zapalonym wędkarzem i odznaka suma na forum była widziana jako coś atrakcyjnego. Może chodzi o pasję sportową albo twórczą. Nie mam pojęcia. Może jakieś Mirek albo Mirabelka poda
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NemoEst: Ja tam osobiście nie rozumiem parcia na pasję, już kiedyś o tym pisałam.
O wiele lepiej mi się rozmawia z kimś po ciekawym kierunku studiów, ze sporą wiedzą ogólną i poczuciem humoru w moim stylu niż z kimś, kto po prostu ma hobby.
2 przykłady: Jak miałam jeszcze konto na sympatii to napisał to mnie koleś, którego pasją była kolej. I tylko i wyłącznie o tym potrafił rozmawiać, o
  • Odpowiedz
Różowym włosy wypadają jak zwierzakom. Na wiosnę i na jesień najwięcej, w pozostałych porach roku świadczy o tym, ze czas do weta ( ͡° ͜ʖ ͡°) a im dłuższa sierść i im więcej osobników tym więcej się tego po domu znajduje.
  • Odpowiedz
Wiecie co, naszła mnie pewna #rozkmina

Jak będą ewoluować imiona wszelkiego rodzaju patologii?

mamy Janusz - Grażyna, Seba-Karyna, Brajan-Dżesika, co dalej?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak ty byś robił? i czy wg Ciebie tak się dzieje?
jak sądzicie czy lekarze ustalając kolejność zabiegów lub to komu przyznać pozyskane organy kierują się jakimś dodatkowym kryterium (oprócz szansy powodzenia) typu wiek pacjenta, pozycja społeczna. czy np. większą szansę na pomoc lekarską w sytuacji gdy trzeba wybierać ma osoba, której utrata byłaby bardziej dotkliwa dla społeczeństwa lub, która po prostu prowadzi pełniejsze, lepsze życie, czyli np spełniający się przedsiębiorca, prawnik,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A ja się dziwię dlaczego nawet młodzi Niemców nie lubią....wszystko się wyjaśniło. Na wycieczce, którą prowadzę dzieci rotę śpiewają a tam: Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oswiecenie #pilotaz #rozkmina
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, czy to już mój koniec?

1. Włącza ci się projekcja snu
2. W tym śnie, śni ci się, że twoje serce.exe postanawia się wyłączyć i daje ci znak o tym
3. Oczywiście równocześnie został wyłączony proces mowa.exe
4. Podasz na podłogę, matka podchodzi i mówi, że tak ma być wtf?!
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czasami wpadam na dziwne rozkminy, teraz jestem w miejscu gdzie wydobywa się piasek, nieduży plac i są takie miejsca, gdzie po zrobieniu dołu i wybraniu piachu, dół zostaje zakopany. Gdyby tak zabić kogoś i zajechać w takie miejsce i zakopać ciało tam, gdzie dół został już zasypany, to przecież nikt za cholere nie znajdzie miejsca zwłok przez długie lata
#rozkmina #takietam
Dimetox - Czasami wpadam na dziwne rozkminy, teraz jestem w miejscu gdzie wydobywa si...

źródło: comment_qHkJHIWO4AQJJyW7QIm0QWZRQPTm1ITw.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozkmina #feels #niewiemjaktootagowac

Doszedłem do wniosku, że podstawowym problemem ludzi jest ich nieufność.
Nie ufamy bankom, nie ufamy rządom, nie ufamy swoim znajomym, rodzinom. Bo mamy ku temu powody. Partie polityczne mogą nas oszukać, przywódcy zwieść w pole, rodziny okłamać, banki okraść.
Wszystkie wojny, konflikty, i zło ogólnie wynika z braku zaufania, braku pewnego źródła wiedzy rzetelnej, czystej, obiektywnej. Wiedzy idealnej.
Teraz wyobraź sobie, że człowiek poznałby twór który
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konsensus nie jest polskim słowem, ani spolszonym. I użyłem consensus z łaciny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do zaufania, no przecież idea tego tekstu taka właśnie jest że brak zaufania co do źródeł informacji i innych jest właśnie przyczyną. Na przykład ciężko ocenić sytuację w Syrii, bo nie ma bezstronnego źródła informacji które mogłoby wszystko skatalogować i umożliwić ocenę
  • Odpowiedz
@anczej_bulwa: tru, był czas, kiedy wydawało mi się, że mam stosunkowo dużo takich bliższych przyjaciółek, ale tak naprawdę tylko jedna, z którą znam się ponad 12 lat i jest dla mnie jak siostra, mama, babcia, kurde wszystko, potrafi mi powiedzieć, kiedy coś odwalam i wiem, że mówi wtedy to szczerze, a reszta dziewczyn była taka o, bo była
  • Odpowiedz
@Zuza66: A co jeżeli ci powiem, że sensu życia nie ma? Zostaliśmy przez selekcję naturalną zaprogramowani by się rozmnażać, a wszelkie wyższe cele nie istnieją, są tylko w naszym umyśle i nie są ważne dla świata, bo jak mówię żadnego celu nie ma. Funkcjonujemy z przyzwyczajenia.
  • Odpowiedz