Ej Mirki, mam temat, w sumie to #rozdajo

Dłubię w stronach i potrzebuję paru przykładów do portfolio.
Robię więc deal życia: postawię Ci stronę za free. Zero gwiazdek, zero „do negocjacji”.

Dlaczego?
CwanyKot - Ej Mirki, mam temat, w sumie to #rozdajo

Dłubię w stronach i potrzebuję p...

źródło: maurycy_welcome

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie chce strony ale poszukuje kogoś kto mi ogarnie grafikę do mojej strony / apki webowej. Gdzie szukać takich osób? w sumie wzialem tel do ręki zeby o to spytać a tu taki śmieszny post wyskakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#henkwpodrozy #rozdajo

w końcu znalazłam czas na wysłanie magnesów w mojej ostatniej wycieczki. tylko tak sobie przejrzałem wpisy i w sumie to nawet nie zrobiłem wszystkich losowań...

a wykop teraz jest z-----y, nie wyświetla całej listy pulsujących komentarz, tylko zaciąga kawałkami... działa jakieś mikrorandom, które potrafi wylosować z plusuajuch komentarz do wpisu, nie sam wpis?

o was @GoracyStek, @zenon_z_chorzowa1 i @RidgeForrester pamiętam, wasze fanty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozdajo #kfc
Jakiś czas temu wrzucałam kod na cheeseburgera do KFC, ale nikt nie napisał komentarza, czy zużył, więc możecie sobie ewentualnie sprawdzić czy działa, czy został zużyty, a nuż nikt nie wykorzystał go. Ważny do 30.09, jeśli nikt nie wykorzystał go. Jeśli zadziała i wykorzystacie, to proszę o komentarz
kleboldswaifuv2 - #rozdajo #kfc
Jakiś czas temu wrzucałam kod na cheeseburgera do KFC...

źródło: Zrzut ekranu 2025-09-23 141339

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludziska! Kupować, hajsu nie żałować! Pomóżcie w redukcji! Niektóre mogę puścić z flakonami, więc pytać! https://tiny.pl/8pbh9vf6 Nie potrzebujesz perfum, a doceniasz mój wkład w tag? Chcesz mi pomóc w problemach? Zapraszam do wpłat na zbiórkę: https://zrzutka.pl/s2k46p Przypominam o moim wpisie https://wykop.pl/wpis/83034127/ludziska-do-tej-pory-wrzucalem-link-do-zbiorki-we- gdzie po zaplusowaniu można zdobyć flakon Calaj Delizia Oscura jeśli uda mi się przekroczyć cel zbiórki! !#perfumy #stragan #zrzutka #pomagajzwykopem #rozdajo
@cichyluki88 +49
Ludziska, do tej pory wrzucałem link do zbiórki we wpisach ze straganem, ale zbiórka stanęła, a i stragan mi ostro zmalał przez brak pieniedzy na nowe inwestycje. Nie lubię prosic o pomoc, ale jestem trochę pod ścianą, a niewiele brakuje żeby sytuacja się choć trochę unormowała.
Proszę o
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
#rozdajo #kfc
Myślałam, że nie będę zamawiać z KFC już przez jakiś czas, ale nie wiem czemu nie ma chwilowo u mnie dostaw McDonald's, więc macie kod znowu. Zapiszcie sb i napiszcie jak zużyjecie.
UWAGA: kod ważny od jutra, tj 23.09. Dziś raczej nie zadziała, jeśli to co piszą w sms rzeczywiście pokrywa się z rzeczywistością. Zapiszcie sobie to zdjęcie, czy tam zaplusujcie, żeby nie zgubić i napiszcie
kleboldswaifuv2 - #rozdajo #kfc
Myślałam, że nie będę zamawiać z KFC już przez jakiś ...

źródło: temp_file3199549463546656549

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 DARMOWA GRA NA EPIC ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁

🔥 Project Winter oraz Samorost 2 za D̲A̲R̲M̲O̲ na EPIC 🔥

📊 OCENY:
Project Winter Metacritic: Metascore: 75/100, Userscore: 7.4/10
Metodzik - ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 DARMOWA GRA NA EPIC ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁

🔥 Project Wint...
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludziska! Kupować, hajsu nie żałować! Pomóżcie w redukcji! Niektóre mogę puścić z flakonami, więc pytać! https://tiny.pl/8pbh9vf6 Nie potrzebujesz perfum, a doceniasz mój wkład w tag? Chcesz mi pomóc w problemach? Zapraszam do wpłat na zbiórkę: https://zrzutka.pl/s2k46p Przypominam o moim wpisie https://wykop.pl/wpis/83034127/ludziska-do-tej-pory-wrzucalem-link-do-zbiorki-we- gdzie po zaplusowaniu można zdobyć flakon Calaj Delizia Oscura jeśli uda mi się przekroczyć cel zbiórki! !#perfumy #stragan #zrzutka #pomagajzwykopem #rozdajo
@cichyluki88 +49
Ludziska, do tej pory wrzucałem link do zbiórki we wpisach ze straganem, ale zbiórka stanęła, a i stragan mi ostro zmalał przez brak pieniedzy na nowe inwestycje. Nie lubię prosic o pomoc, ale jestem trochę pod ścianą, a niewiele brakuje żeby sytuacja się choć trochę unormowała.
Proszę o
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Ej Mirki, mam taki temat, w sumie to #rozdajo

Dłubię w stronach i… potrzebuję paru przykładów do portfolio.
Więc robię deal życia: postawię Ci stronę za free. Zero gwiazdek, zero „do negocjacji”.

Dlaczego?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CwanyKot: rozumiem Twój zapał i chęci ale nie wróżę kariery w obecnych czasach. Landpage + chatbot w Gemini ogarnę w kilka minut. Grafiki wygeneruje w nano czy innym. Dla większych projektów Wordpress czy inny cms. Teraz webdesign to hobby a nie pieniądz
  • Odpowiedz
@CwanyKot: W sumie nie mam nic dla Ciebie, ale daj do siebie jakiś kontakt, jakbym przypadkiem był w potrzebie, to od razu uderzę.
Chyba, że chcesz cokolwiek, nawet jeśli nie wierzę, że projekt się komercyjnie sprzeda
  • Odpowiedz
Z okazji zbliżającego się dnia chłopa(ka) #rozdajo dowolnego ręcznie szytego portfela lub cardholdera z mojego hobbystycznego skórzanego sklepiku. Dwa skrajne z tego zdjęcia nie zostały jeszcze dodane na sklep, ale można je wybrać. Zrobię je również w innych kolorach :)

Wystarczy dać plusik i zostawić komentarz. W środę na koniec dnia wybiorę zwycięzcę.

A gdybyście szuka(ły)li prezentu dla niebieskiego albo po prostu czegoś dla siebie, to dla mirków i mirabelek składających
peanut_whu - Z okazji zbliżającego się dnia chłopa(ka) #rozdajo dowolnego ręcznie szy...

źródło: rozdajo

Pobierz
  • 228
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludziska! Kupować, hajsu nie żałować! Pomóżcie w redukcji! Niektóre mogę puścić z flakonami, więc pytać! https://tiny.pl/8pbh9vf6 Nie potrzebujesz perfum, a doceniasz mój wkład w tag? Chcesz mi pomóc w problemach? Zapraszam do wpłat na zbiórkę: https://zrzutka.pl/s2k46p Przypominam o moim wpisie https://wykop.pl/wpis/83034127/ludziska-do-tej-pory-wrzucalem-link-do-zbiorki-we- gdzie po zaplusowaniu można zdobyć flakon Calaj Delizia Oscura jeśli uda mi się przekroczyć cel zbiórki! !#perfumy #stragan #zrzutka #pomagajzwykopem #rozdajo
@cichyluki88 +49
Ludziska, do tej pory wrzucałem link do zbiórki we wpisach ze straganem, ale zbiórka stanęła, a i stragan mi ostro zmalał przez brak pieniedzy na nowe inwestycje. Nie lubię prosic o pomoc, ale jestem trochę pod ścianą, a niewiele brakuje żeby sytuacja się choć trochę unormowała.
Proszę o
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Jakie jest Twoje podejście do pomysłu przywrócenia zasadniczej służby wojskowej? Czy jest potrzebna? Jeśli nie – dlaczego? Jeśli tak, to jaką formę powinna dziś przybrać?


@JakDorobic_com: Przywrócić służbę wojskową? Można, jak najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jest potrzebna? jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°). Powinna przybrać formę wzywania na 6 miesięczne ćwiczenia oraz dodatkowe 9 dniowe zaliczenia (jeśli nie zaliczy to od
  • Odpowiedz
Ludziska! Kupować, hajsu nie żałować! Pomóżcie w redukcji! Niektóre mogę puścić z flakonami, więc pytać! https://tiny.pl/8pbh9vf6 Nie potrzebujesz perfum, a doceniasz mój wkład w tag? Chcesz mi pomóc w problemach? Zapraszam do wpłat na zbiórkę: https://zrzutka.pl/s2k46p Przypominam o moim wpisie https://wykop.pl/wpis/83034127/ludziska-do-tej-pory-wrzucalem-link-do-zbiorki-we- gdzie po zaplusowaniu można zdobyć flakon Calaj Delizia Oscura jeśli uda mi się przekroczyć cel zbiórki! !#perfumy #stragan #zrzutka #pomagajzwykopem #rozdajo
@cichyluki88 +49
Ludziska, do tej pory wrzucałem link do zbiórki we wpisach ze straganem, ale zbiórka stanęła, a i stragan mi ostro zmalał przez brak pieniedzy na nowe inwestycje. Nie lubię prosic o pomoc, ale jestem trochę pod ścianą, a niewiele brakuje żeby sytuacja się choć trochę unormowała.
Proszę o
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Mirki jeżeli potrzebujecie zrobić zapasy Jalapeño to właśnie teraz jest najlepszy czas, w związku z tym mam do #rozdajo 1kg tej pysznej papryczki zapraszam do pulsowania

Gdyby ktoś chciał kupić to zapraszam na

https://allegro.pl/oferta/jalapeno-ostra-papryka-chilli-swieza-1kg-chili-z-wlasnej-uprawy-16078451424

Losowanie
Rembrant - Mirki jeżeli potrzebujecie zrobić zapasy Jalapeño to właśnie teraz jest na...

źródło: temp_file4797717306062215050

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby ktoś szukał sobie telewizora, to może go wziąć od banku. Citibank daje LG 32LQ631C:
https://www.bankobranie.pl/2025/09/citibank-telewizor-lg-za-karte.html

Telewizor + punkty w programie Bezcenne Chwile, które dadzą jeszcze 400 zł np. w bonach na zakupy, to nagrody za kartę kredytową. Łatwo można ją jednak ogarnąć tak, by nie płacić żadnych odsetek, ani opłat. Szczegóły w prześwietleniu promki na blogu.

#bank #banki #bankowosc #kartakredytowa #promocje
Bankobranie - Jakby ktoś szukał sobie telewizora, to może go wziąć od banku. Citibank...

źródło: citibank telewizor lg 32 cale

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach