Jestem wolontariuszem, w jednym ze schronisk. Pomagam im pro bono, w kwestiach technicznych obsługowych i także stworzyłem dla specjalnie dla nich 2 aplikacje do obsługi schroniska oraz dotacji, ale teraz potrzebują także Waszej pomocy w konkursie RatujemyZwierzaki.pl
Link do zbiórki oraz konkursu: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/dotacjazawiercianskiebezdomniaki






























Oddam kod 50\500 do X-kom
warunek: oddam pierwszej osobie która wstawi mema o komputerowcach
źródło: temp_file4145457333799414755
Pobierzźródło: infomeme
Pobierz