Bierzcie rogale świętomarcińskie. Pierwsza partia, jak braknie to dorobię.
https://breadcentric.com/2017/11/07/st-martins-croissants-rogale-swietomarcinskie/

Spróbujcie zrobić, jak będzie nas więcej, rozdzielimy się i rogalokopter nas wszystkich nie dojedzie!

Jest pierdyliard rzeczy,chyba które mi w nich nie wyszły, ale mam jakieś blade pojęcie, jak to poprawić, więc jestem zadowolony.
tptak - Bierzcie rogale świętomarcińskie. Pierwsza partia, jak braknie to dorobię.
h...

źródło: comment_9d5kYlZQojFMV1sesH0ZfqjRiecOI1oD.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tptak: @Nattana: Jest wiele czynników, które mają wpływ na cenę. Przede wszystkim produkcja Rogali Świętomarcińskich jest wieloetapowa i czasochłonna. Na filmie, który jakiś czas temu zamieszczaliśmy nie ma pokazanych wszystkich czynności związanych z wyrobem takiego Rogala. Ten Świętomarciński słynie m.in ze swojego specjalnie listkowanego ciasta, które po przewałkowaniu musi 'odpoczywać', a następnie przekładane jest margaryną, która wytapiając się tworzy charakterystyczne 'listki'. Finalnie jest ponad 240 takich listkowych warstw.
  • Odpowiedz
Jest jakaś lista cukierni, które sprzedają te prawdziwe rogale świętomarcińskie? We Wrocławiu są ze dwie, które je mają przez cały rok, a jak w innych miastach?
#pytanie #rogale #poznan
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nie jadłem #rogale świętomarcińskie, a 11 listopada tuż, tuż i myślę, że warto byłoby tego przysmaku spróbować. Jak myślicie, Mireczki i Mirabelki? Czy warto pytać #michau o poradę, gdzie najlepiej zamówić takie rarytaski? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od piątku jem rogale, jest już ciężko ale się nie poddaję.
Będę relacjonował sytuację na bieżąco.
#rogale
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SynJanusza: @Reepo:

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I ROGALE BĘDZIE MOŻNA KUPOWAĆ TYLKO Z CERTYFIKATEM TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD I KUPUJE NIECERTYFIKOWANE PODKRESLAM N I E C E R T Y F I K O W A N E ROGALE!!!
  • Odpowiedz
Już 11 listopada święto Rogala ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dajcie tak z 11.11 plusów to wyślę z tej okazji wybrane przez Was żelki do @m__b do siedziby wypoku, czyli do serwerowni ( ͡ ͜ʖ ͡) #gusto #zelki #rogale #wykop

mix http://sklep.gusto.pl/pl/p/MIX-zelkow-1-kg-w-opakowaniu-foliowym/1
konfidenty http://sklep.gusto.pl/pl/p/Kwasne-zelki-Jablka-Gruszki-92-Konfidentki/15
benizy http://sklep.gusto.pl/pl/p/Zelki-Penisy-w-ksztalcie-penisow-1-kg-w-opakowaniu-foliowym/8
serduszka http://sklep.gusto.pl/pl/p/Serduszka-MIX-1-kg-w-opakowaniu-foliowym/6
dzikie węże
ecco - Już 11 listopada święto Rogala ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dajcie tak z 11.11 plusów to wyślę ...

źródło: comment_ClnBkwDA2I2bB6McVnWeVGwsRWVj3nFb.jpg

Pobierz

Które żelki wysłać do @m__b

  • MIXA 0.7% (4)
  • KONFIDENTY 17.5% (96)
  • SERDUSZKA <3 0.9% (5)
  • HA HA BENIZY 54.2% (298)
  • DZIKIE WĘŻE 60 CM 26.7% (147)

Oddanych głosów: 550

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach