Mam konto założone jakiś czas temu gdy byłem w UK na angielskim numerze i jest to angielskie konto. Chciałbym otworzyć nowe konto Revolut ale w Polsce na polskim telefonie, ale- mam dwie karty SIM w jednym telefonie, nie mam drugiego telefonu, by do niego włożyć poslką kartę. Idzie to jakoś ominąć? (sorry za słowo telefon kilka razy pod rząd) ...Czy czeka mnie rozmowa chat i czekanie kilku godzin...?
#revolut
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W jaki sposób sprzedać wszystkie akcje danej spółki przez Revolut? Na 2 walorach po sprzedazy zostalo mi po okolo 0,01 usd i komunikat „zbyt mala do wyswietlenia”
#revolut #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ozjasz4-9: jak sprzedajecie, to zamiast wpisywać dolce, to naciśnijcie tę strzałkę przy kwota/ilość by była to ilość i kliknij wtedy w cyfry ilości te po lewej, a wpiszą się same nawet jak to 6 cyfr.
  • Odpowiedz
@Spofity: Jeśli to przelew w PLN, to raczej i tak nie ma znaczenia, bo on pójdzie przez pośrednika z krajowego konta, więc ten kod nie będzie do niczego potrzebny.
  • Odpowiedz
@Crisu: nie bo dostajesz konto ktore jest do ciebie przypisane imieniem i nazwiskiem, konto nie jest juz kontem techicznym

Weryfikacja to jedno, a przeniesienie do revolut bank to co innego
  • Odpowiedz
@Norskee: kliknął w join revolut bank i miałem formularz jak wyżej więc zakładam, że to dołączenie.
Od czasu do czasu robią weryfikację i podsyłam im fotkę dokumentu. Chyba, że coś mylę.
  • Odpowiedz
Ej miraski, co to za "opłata za depozyt 0,01$" revo mi zabrało po północy z zakładki z akcjami, a ja pewnie znowu czegoś nie przeczytałem.
Podpowie ktoś za co to?
#gielda #revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaczynam przygodę z revolutem, powiedzcie mi jaka jest różnica jeśli na koncie mam tylko złotówki i z karty wirtualnej zapłacę w euro, a gdy te złotówki najpierw przewalutuję na euro, a dopiero potem dokonam płatności kartą? Co jest korzystniejsze.
#revolut
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PustyCzlowiek: Jedyna różnica to kiedy dokonuje się wymiana - jak kupisz w weekend to auto wymieni Ci po weekendowym kursie revoluta który jest mało korzystny w porównaniu do tego w tygodniu (wtedy warto samemu wymienić wczesniej).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dostałem maila z revoluta odnośnie pozostania u nich na giełdzie.
Czy dalej zostawać/zostajecie przy tych zmianach?
Czy raczej sprzedać do końca roku i iść gdzieś indziej?
#gielda #revolut
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zuligarson: różnica taka, że nie będziesz pod ochronę ue ale pod ochroną uk, a że uk to królestwo finansowe to ja tam raczej jestem spokojny
wydaje mi się, że obecnie prawodawstwo i ochrona konsumenta jest dość mocno zbliżona w całej zachodniej cywilizacji więc nie powinno być jakichś dużych rozbieżności ale tu trzeba by jakiegoś specjalisty
  • Odpowiedz
Nie mogę pobrać i wysłać pieniędzy za pomocą linku. Mam już 2 dzień komunikat - Coś poszło nie tak. Proszę spróbować później. Jakieś pomysły?
#revolut
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ile mogę jednorazowych kart otwierać na #revolut ? Może jakoś #ubereats mnie zablokować na stałe? Czy za każdym razem inne dane będą? Bo na paypalu udało im sie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach