Hej. Kupiłem ze 2 lata temu trochę ułamka #btc na Binance i od tego czasu tam leżą. Pomyślałem sobie by może to przesłać na portfel mycelium na tel lub electrum na PC, ale Binance chce w tej chwili ponad 13 dolców za przesłanie na portfel. Przeleję taki i przeboleję te 13 dolców, ale tak na przyszłość gdzie kupować #bitcoin by potem przelać na portfel z mała opłatą. Bo
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

nieludzki666
- 0

nieludzki666
- 1
@wojcir: NO OK, ale jednak bym wolał trzymać to w #btc

CarlGustavJung
- 1
@nieludzki666: w Revolut więcej zje ci spread
- 0
Czy to jest tak,że z nadejściem brexit od 1.01.2021 musimy dołączyć do revolut bank ?
Jeśli nie przejdę to co się stanie ?
#revolut
Jeśli nie przejdę to co się stanie ?
#revolut
- 0
musimy dołączyć do revolut bank ?
@Crisu: nie. jak nie przejdziesz to bedziesz w Revolut UAB Payments
- 0
@rtg_: Thx doczytałem, że konta polskich klientów zostały przeniesione na litwę i teraz funkcjonują dwa podmioty Revolut Payments UAB (licencja e-money) i Revolut Bank UAB (licencja bankowa)
https://www.rp.pl/Finanse/200919512-Revolut-przeniosl-konta-polskich-klientow-na-Litwe.html
A przejście do Revolut Bank poza zabezpieczeniem do chyba 100 tys euro daje coś więcej ?
Przeszedłeś ?
https://www.rp.pl/Finanse/200919512-Revolut-przeniosl-konta-polskich-klientow-na-Litwe.html
A przejście do Revolut Bank poza zabezpieczeniem do chyba 100 tys euro daje coś więcej ?
Przeszedłeś ?
czy kupując #kryptowaluty na #revolut muszę później rozliczać się z podatkiem bo zainstniala wymiana btc na fiat?
- 2
@a_potylica: jak nie napisałem gdzie to wiadomo że w Warszawie
- 2
@zapomnialemjakiebylohaslo: BTC powstał po to, by nie uzależniać się od strony trzeciej.
To co kupujesz na Revolucie to nie jest BTC, a jedynie obietnica.
Revolut nalicza dodatkowo prowizję w porównaniu do standardowego kursu.
Załóż portfel BTC, przelej kasę z Revoluta na giełdę, i przelej środki na portfel, którego będziesz jedynym właścicielem.
To co kupujesz na Revolucie to nie jest BTC, a jedynie obietnica.
Revolut nalicza dodatkowo prowizję w porównaniu do standardowego kursu.
Załóż portfel BTC, przelej kasę z Revoluta na giełdę, i przelej środki na portfel, którego będziesz jedynym właścicielem.
- 1
#revolut #kryptowaluty
Revolut co tu się odpierdziela?! Sprawdźcie swoje plany - u mnie w standardowym do niedawna widniało - 3 darmowe transakcje giełdowe (i rzeczywiście do 3ch transakcji nie płaciłem prowizji). Przed świętami zacząłem z nimi rozmawiać bo przy 2giej transakcji naliczyło prowizję (choć "rozmawiać" to za dużo powiedziane, ich niekompetentny support nie rozumie prostych pytań (w czasie rozmowy 3x zmieniał się konsultant, po czym dostawałem tą samą
Revolut co tu się odpierdziela?! Sprawdźcie swoje plany - u mnie w standardowym do niedawna widniało - 3 darmowe transakcje giełdowe (i rzeczywiście do 3ch transakcji nie płaciłem prowizji). Przed świętami zacząłem z nimi rozmawiać bo przy 2giej transakcji naliczyło prowizję (choć "rozmawiać" to za dużo powiedziane, ich niekompetentny support nie rozumie prostych pytań (w czasie rozmowy 3x zmieniał się konsultant, po czym dostawałem tą samą
Jest jakiś sposób jeszcze na darmową kartę debetową w #revolut ?
Jak to jest z tym revolutem teraz? Można sobie „inwestować” i kupować „akcje”. Później sprzedaje i kasa wraca na konto? Jakos rozliczać to trzeba jak normalna giełdę? Coś aktywować w aplikacji? #revolut #gielda #kryptowaluty #kiciochpyta
- 0
@cloudymango: Ok, ok.
- 4
@appul: odradzam revolut po ostatnich przejściach (zresztą zrobię z tego niebawem wykop). Kontakt z ich niekompetentnym supportem to tragedia (nie potrafią zrozumieć prostego pytania i wstawiają kopiuj/wklej regułki).
Kolejna ważna rzecz - jeszcze jak zacząłem do nich pisać przed świętami - w planie standard widniały 3 darmowe transakcje giełdowe - teraz sprawdzam - plan standard już nie ma tego w opisie - zmiana bez informowania użytkownika. Opłata za KAŻDĄ transakcję
Kolejna ważna rzecz - jeszcze jak zacząłem do nich pisać przed świętami - w planie standard widniały 3 darmowe transakcje giełdowe - teraz sprawdzam - plan standard już nie ma tego w opisie - zmiana bez informowania użytkownika. Opłata za KAŻDĄ transakcję
Giełdowe świry, czy na kupowanie akcji PL/USA i trzymanie ich później rok/dwa albo i dłużej są jakieś polecane #kontamaklerskie ? Po pierwszych zakupach nie planuję więcej niż 12 transakcji rocznie. Czy nie cudować i brać po prostu jakieś #xtb czy inne #ing? #revolut się do tego nada?
#gielda
#gielda
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@kajakkazimierz: w mBanku masz opłaty za transakcje (0,39%, min. 5 zł dla GPW, min. 19 zł dla zagranicznych). W XTB nie ma opłat do obrotu 100k euro miesięcznie. Ale na XTB nie ma NC, brakuje też wielu spółek zagranicznych, które są np. na Trading212 czy Degiro
- 2
@Wannababcie: Wiem, dlatego pytam bo jak sprzedajesz to Revolut musi ci wypłacić realny zysk.
Ciekawe mnie, ile jeszcze wytrzymają taką zabawę
Ciekawe mnie, ile jeszcze wytrzymają taką zabawę
konto usunięte via Android
- 1
@sheeple to na revolut mam tylko jakieś grosze a normalne oszczędności mam na cold wallecie. Nie trzymam na giełdzie krypto ani kasy dłużej niż godzinę :)
- 2
Dzień dobry Miraski :)!
W przyszłym roku w ramach alternatywy do życia w naszym kraju zamierzam trochę popodróżować. Głównie poza Europę. Czy Revolut jest nadal najlepszą opcją do wymiany kasy?
Ostatnio widzę, że jest coraz więcej produktów bankowych zwanych "karty wielowalutowe". Może lepsze to?
Jakie są minusy używania Revoluta tak z doświadczenia po latach? Ja wiem, że jak raz leciałem WizzAirem to stewardesa w ogóle Revoluta nie przyjmowała bo "te karty u nich nie działają".
W przyszłym roku w ramach alternatywy do życia w naszym kraju zamierzam trochę popodróżować. Głównie poza Europę. Czy Revolut jest nadal najlepszą opcją do wymiany kasy?
Ostatnio widzę, że jest coraz więcej produktów bankowych zwanych "karty wielowalutowe". Może lepsze to?
Jakie są minusy używania Revoluta tak z doświadczenia po latach? Ja wiem, że jak raz leciałem WizzAirem to stewardesa w ogóle Revoluta nie przyjmowała bo "te karty u nich nie działają".
@bajtelo: jak się nie zaszczepisz to sobie palcem po mapie pojeździsz
- 1
Ja wiem, że jak raz leciałem WizzAirem to stewardesa w ogóle Revoluta nie przyjmowała bo "te karty u nich nie działają"
@bajtelo: kiedys nie dzialaly jak byla to karta prepaidowa.
jest duzo opcji. oprocz revoluta masz alior (zwykle konto jakze osobiste, trzeba wlaczyc przewalutowanie korzystne / karta kredytowa), pekao, mbank visa swiat intensive itd itp. glowna roznica pomiedzy nimi a revolutem jest taka ze w revolucie masz limit darmowego przewalutowania
Czy coś to zmienia jeśli na revolucie mam wciąż podany adres z UK ? płacę sobie tym w internecie/sklepach i kupuje ew. bilety w komunikacji miejskiej. Czy US może się jakoś przysadzić, jeśli nie są to jakieś duże kwoty?
Konto na revolut doładowywane z polskiego banku
#revolut
Konto na revolut doładowywane z polskiego banku
#revolut
@JaTuTylkoNaMoment: nie? ale adres warto zmienić gdybyśmy musiał się zweryfikować
- 0
Gdzie z aplikacij #revolut zniknoł przelicznik walut?
@Syn_Ojca_i_Matki udało Ci się to naprawić? u mnie też nie działa
- 0
@debenek: przeinstalowałem revoluta i przeszło. W banku nie mam jeszcze wpisu w historii transakcji, ale to chyba zaktualizują po nowym roku.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LadniePieknie: tu masz
źródło: comment_1608931622XivcCm7CSpnk4mWVoxFISD.jpg
Pobierz- 0
Jakie są alternatywy dla Revoluta? Na stałe mieszkam za granicą i w miarę regularnie wyjeżdżam, nigdy nie miałem problemów z kartą, ale pojechałem na prawie 3 tygodnie do Rosji i nie działa mi karta. Wszystkie płatności czy próby wypłaty z bankomatu są odrzucane. Skontaktowałem się z supportem i jedyne co mi potrafią powiedzieć, to że bardzo chcieliby mi pomóc, rozumieją moją sytuację, ale nikt nie może nic z tym zrobić. Tłumaczą to
ktos kiedys pisal w jaki sposob w #revolut wpłacić mniej niż 50 zł, tam chyba 20. Działa nadal ten sposob?
- 1
@FrasierCrane: jak op może poczekać 1 dzień to pewnie. Ja zakładałem, że chodzi o doładowanie natychmiastowe.
- 0
Mirki dostałem od drugiej osoby przelew na #revolut a właściwie to link ze ta osoba wysłała mi kwotę x. wchodzę na link podaje nr tel i kieruje mnie do apki. Loguje się i nic, nie mam żadnego przelewu. Ktoś wie o co chodzi?
@golagolagola: Zmień hasło. Prawdopodobnie wyłudzono Twoje dane logowania.
- 0
@tombeczka: Możesz jaśniej? Nie zniknęły mi pieniądze z konta a link dostałem od brata ;)
Hej Mirki,
Czy komuś zablokowali konto z powodu nie przesłania dowodu, bo niby mieli już w grudniu blokować konta, które nie zweryfikują się ponownie poprzez dowód lub paszport? Spamowali mi ciągle tym na skrzynkę pocztową i aplikacji, abym się zweryfikował, ale chyba dalej mam aktywne konto. Jak to jest?
#revolut
Czy komuś zablokowali konto z powodu nie przesłania dowodu, bo niby mieli już w grudniu blokować konta, które nie zweryfikują się ponownie poprzez dowód lub paszport? Spamowali mi ciągle tym na skrzynkę pocztową i aplikacji, abym się zweryfikował, ale chyba dalej mam aktywne konto. Jak to jest?
#revolut
- 0
Wszystkim zwiekszyli minimalna kwote doladowania z 20 na 50zl? Kurde czlowiek chce p-------e kupic a musi 50zl niepotrzebnie doladowywac :/
#revolut
#revolut
@FrasierCrane: a moim sposobem masz natychmiast nawet w weekend
- 0
@JesusOfSuburbia: no faktycznie, z tego co widzę jest tragedia
@JesusOfSuburbia: nom, wykres znalazłem po kilku dniach od nieszczęsnej aktualizacji. Jest w miejscu, gdzie można ustawić alert o osiągnięciu danego poziomu kursu. Tylko gdzie to było...( ͡° ͜ʖ ͡°)
























