Hej. Kupiłem ze 2 lata temu trochę ułamka #btc na Binance i od tego czasu tam leżą. Pomyślałem sobie by może to przesłać na portfel mycelium na tel lub electrum na PC, ale Binance chce w tej chwili ponad 13 dolców za przesłanie na portfel. Przeleję taki i przeboleję te 13 dolców, ale tak na przyszłość gdzie kupować #bitcoin by potem przelać na portfel z mała opłatą. Bo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy to jest tak,że z nadejściem brexit od 1.01.2021 musimy dołączyć do revolut bank ?
Jeśli nie przejdę to co się stanie ?
#revolut
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wuut: ale Swift to taki glupi twór ze każdy bank będzie pobierać opłaty bo opłaty pobierają banki pośredniczące a nie wiesz kto będzie pośredniczył....
  • Odpowiedz
@zapomnialemjakiebylohaslo: BTC powstał po to, by nie uzależniać się od strony trzeciej.
To co kupujesz na Revolucie to nie jest BTC, a jedynie obietnica.
Revolut nalicza dodatkowo prowizję w porównaniu do standardowego kursu.
Załóż portfel BTC, przelej kasę z Revoluta na giełdę, i przelej środki na portfel, którego będziesz jedynym właścicielem.
  • Odpowiedz
#revolut #kryptowaluty
Revolut co tu się odpierdziela?! Sprawdźcie swoje plany - u mnie w standardowym do niedawna widniało - 3 darmowe transakcje giełdowe (i rzeczywiście do 3ch transakcji nie płaciłem prowizji). Przed świętami zacząłem z nimi rozmawiać bo przy 2giej transakcji naliczyło prowizję (choć "rozmawiać" to za dużo powiedziane, ich niekompetentny support nie rozumie prostych pytań (w czasie rozmowy 3x zmieniał się konsultant, po czym dostawałem tą samą
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest z tym revolutem teraz? Można sobie „inwestować” i kupować „akcje”. Później sprzedaje i kasa wraca na konto? Jakos rozliczać to trzeba jak normalna giełdę? Coś aktywować w aplikacji? #revolut #gielda #kryptowaluty #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@appul: odradzam revolut po ostatnich przejściach (zresztą zrobię z tego niebawem wykop). Kontakt z ich niekompetentnym supportem to tragedia (nie potrafią zrozumieć prostego pytania i wstawiają kopiuj/wklej regułki).
Kolejna ważna rzecz - jeszcze jak zacząłem do nich pisać przed świętami - w planie standard widniały 3 darmowe transakcje giełdowe - teraz sprawdzam - plan standard już nie ma tego w opisie - zmiana bez informowania użytkownika. Opłata za KAŻDĄ transakcję
  • Odpowiedz
Giełdowe świry, czy na kupowanie akcji PL/USA i trzymanie ich później rok/dwa albo i dłużej są jakieś polecane #kontamaklerskie ? Po pierwszych zakupach nie planuję więcej niż 12 transakcji rocznie. Czy nie cudować i brać po prostu jakieś #xtb czy inne #ing? #revolut się do tego nada?
#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kajakkazimierz: w mBanku masz opłaty za transakcje (0,39%, min. 5 zł dla GPW, min. 19 zł dla zagranicznych). W XTB nie ma opłat do obrotu 100k euro miesięcznie. Ale na XTB nie ma NC, brakuje też wielu spółek zagranicznych, które są np. na Trading212 czy Degiro
  • Odpowiedz
Dzień dobry Miraski :)!

W przyszłym roku w ramach alternatywy do życia w naszym kraju zamierzam trochę popodróżować. Głównie poza Europę. Czy Revolut jest nadal najlepszą opcją do wymiany kasy?

Ostatnio widzę, że jest coraz więcej produktów bankowych zwanych "karty wielowalutowe". Może lepsze to?
Jakie są minusy używania Revoluta tak z doświadczenia po latach? Ja wiem, że jak raz leciałem WizzAirem to stewardesa w ogóle Revoluta nie przyjmowała bo "te karty u nich nie działają".
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja wiem, że jak raz leciałem WizzAirem to stewardesa w ogóle Revoluta nie przyjmowała bo "te karty u nich nie działają"


@bajtelo: kiedys nie dzialaly jak byla to karta prepaidowa.

jest duzo opcji. oprocz revoluta masz alior (zwykle konto jakze osobiste, trzeba wlaczyc przewalutowanie korzystne / karta kredytowa), pekao, mbank visa swiat intensive itd itp. glowna roznica pomiedzy nimi a revolutem jest taka ze w revolucie masz limit darmowego przewalutowania
  • Odpowiedz
Czy coś to zmienia jeśli na revolucie mam wciąż podany adres z UK ? płacę sobie tym w internecie/sklepach i kupuje ew. bilety w komunikacji miejskiej. Czy US może się jakoś przysadzić, jeśli nie są to jakieś duże kwoty?
Konto na revolut doładowywane z polskiego banku
#revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie są alternatywy dla Revoluta? Na stałe mieszkam za granicą i w miarę regularnie wyjeżdżam, nigdy nie miałem problemów z kartą, ale pojechałem na prawie 3 tygodnie do Rosji i nie działa mi karta. Wszystkie płatności czy próby wypłaty z bankomatu są odrzucane. Skontaktowałem się z supportem i jedyne co mi potrafią powiedzieć, to że bardzo chcieliby mi pomóc, rozumieją moją sytuację, ale nikt nie może nic z tym zrobić. Tłumaczą to
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@inZagi: Obczaj brytyjski Curve. Korzytam juz drugi rok i bardzo spoko. Troche inna zasada dzialania. Zamiast zasilania karty, podpinasz karte w apce pod karte Curve.
  • Odpowiedz
Mirki dostałem od drugiej osoby przelew na #revolut a właściwie to link ze ta osoba wysłała mi kwotę x. wchodzę na link podaje nr tel i kieruje mnie do apki. Loguje się i nic, nie mam żadnego przelewu. Ktoś wie o co chodzi?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki,
Czy komuś zablokowali konto z powodu nie przesłania dowodu, bo niby mieli już w grudniu blokować konta, które nie zweryfikują się ponownie poprzez dowód lub paszport? Spamowali mi ciągle tym na skrzynkę pocztową i aplikacji, abym się zweryfikował, ale chyba dalej mam aktywne konto. Jak to jest?
#revolut
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszystkim zwiekszyli minimalna kwote doladowania z 20 na 50zl? Kurde czlowiek chce p-------e kupic a musi 50zl niepotrzebnie doladowywac :/
#revolut
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Co oni o------i z tym nowym interfejsem do wymiany walut? Nieczytelne to w p---u, czy mi się wydaje czy usunęli ten wykres gdzie można było zobaczyć jaka cena była godzinę temu itp.? No p------i.
#revolut #banki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach