hej, czy jest jakaś różnica w kontach premium i metal na revolut przy obrocie akcjami? W aplikacji nic nie ma na ten temat, w necie też, ma ktoś konto metal i bawi się w zakupy akcji? #revolut #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FilipWWL zniknęła informacja o korzyściach dla giełdy przy danym planie może dlatego że od 1 stycznia są zmiany w związku z brexitem i już nie będą współpracowali z tą firmą
  • Odpowiedz
Mireczki, kto z Was zawija z revolut trading przed Brexitem? Na jaką platformę się migrujecie?
Co pozostała część społecznosci poleca do handlowania akcjami (usa)? Xtb? T212?

#revolut #trading212 #gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#revolut #gielda

Może ktoś mi nieco wyjaśni. Mam kilkaset akcji OAS, które finalnie z Revolut wyleciało. Jak widać doszło do przektałcenia firmy? i powstał OASPQ. Co ciekawe i tej firmy już nie ma i nie jest notowana. Za to do boju ponownie wróciła firma OAS :D. Ale moje akcje już nie są tymi samymi według Revoluta i obecnie mam się dymać.

Dostałem info, że mam otrzymać "warranty", które
jasimalgosia - #revolut #gielda

Może ktoś mi nieco wyjaśni. Mam kilkaset akcji OAS, ...

źródło: comment_1608799310Mw86bICaTKubGPUE8M2u4m.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, czy możecie polecić jakieś narzędzie które jest idealne do DayTradingu, problem w tym że codziennie kupuje i sprzedaje akcje za 400 tys zł, a niestety XTB powyżej obrotu 100 tys. euro miesięcznie bierze prowizje 0,2% niby nie dużo ale przy mojej kwocie to 800 zł za każdą operację powyżej limitu, który starczy mi na 1-2 dni a potem płać i płacz:( Znacie coś co ma większe limity i ogólnie uchodzi za
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurła jak wyciągnąć kasę z karty wirtualnej Sodexo DiPocket na #revolut lub jakkolwiek? Próbowałem standardowo dodać kartę i wpłacić z niej kase, ale odrzuca. Przez Curve także.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#revolut
Jak do tej pory byłem zadowolony z Revolut, teraz przeszli samych siebie - uważajcie na zlecenia automatyczne na kryptowalutach...nie da się ich edytować/usunąć!? W ogóle nie ma do nich wglądu...mimo tego aplikacja dokonała zakupu...

W aplikacji nie idzie znaleźć opcji czatu (kiedyś była)...logując się na stronie www - czekam już godzinę...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W aplikacji nie idzie znaleźć opcji czatu (kiedyś była).


@Drathir: po lewej na gorze ikonka profilu, po prawej na gorze ikonka "?", na dol i new chat. usunac zlecenie tez sie pewnie da, tylko pewnie tez tak ukryli
  • Odpowiedz
Chciałem doładować Revoluta, a tu okazuje się, ze karta, którą miałem podpiętą jest usnięta bo robili jakieś "minor changes".
No i teraz nie mogę jej dodać bo wywala się od wczoraj błąd. Miałem podpięta kartę z #mbank. Czy ktoś ma/miał taki problem ?
#revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Probuje dodac nowego odbiorce do przelewow, wpisuje wszystkie dane i przy dodawaniu wyskakuje błąd "Niestety cos poszlo nie tak, sprobuj ponownie pozniej". Mial ktos kiedys tak?

#revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szybkie pytanie, jeśli sprzedałem akcje z profitem i chcę wypłacić całe siano z Revoluta, a zaraz potem przerzucić je na innego brokera i tam zainwestować wszystko w kolejne akcje, to muszę się z tego rozliczać ze skarbówką?
#gielda #revolut
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Znacie jakieś patenty jak doładować konto w revolut za pomocą gotówki bez posiadania innego konta bankowego? #revolut
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zrobiłam przelew i wyskoczył mi błąd. Ponowilam i dostałam chwilę później maila z info o zleceniu przelewu ale w historii nie ma, na koncie odbiorcy nie ma i kasy nie ma.

Support na chacie od wczoraj jest niedostepny. Numer jest tylko miedzynarodowy a mam blokade połączeń międzynarodowych. Miał ktoś tak? Jak mogę się z nimi skontaktowac?

#revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jadąc do Irlandii bardziej opłaca się korzystać z revoluta czy normalnie płacić karta z ing?

#revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#revolut 6 tygodni temu miałem jakiś błąd podczas płacenia revolut wzięło mi podwójnie pieniądze, napisałem do ubisoftu i odpisali ,ze pieniądze wkrótce zostaną zwrócone. Następnego dnia mogę konto revolut zostało zablokowane i musiałem potwierdzić dane skanem dowodu. Dziś mija 6 tydzień i nadal nie odblokowali. Wysłałem im 13 wiadomości co kilka dni, za każdym razem piszą bym poczekal. Sprawa jest priorytetowo sprawdzana. I tak 6 tydzień. Mogę cokolwiek jeszcze zrobić?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tata_wariata: jakie głupoty?!? Czytałeś pytanie kolegi? Moja odpowiedź tyczy zadanego pytania "czy jest jakiś sposób żebym zakupy z #aliexpress opłacał z konta w USD a nie z PLN/EUR?'.
Jeżeli nie będzie miał nic na koncie USD to mu z automatu przewalutuje z PLN lub EUR.
  • Odpowiedz