Dzisiaj dwa dema - Absolute Zero od Domarku, gra w ktorej sterujemy czyms w rodzaju czolgu, niestety nie moj target, kolejna gra to Eradicator - Strzelanka z widokiem TPP albo FPP zaleznie od sytuacji, fajnie sie prezentuje i myslalem ze zostane z nia na dluzej ale niestety sterowanie troche odpycha, nie wiem czy to przez to ze w dzisiejszych strzelankach sterowanie myszka jest duzo bardziej intuicyjne czy przez zle zbudowany engine, bo
carlysdream - Dzisiaj dwa dema - Absolute Zero od Domarku, gra w ktorej sterujemy czy...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gra w którą zawsze chciałem zagrać, bo lubiłem (nadal lubię) podróżować autem :) - oczywiście jak zagrałem (na emulatorze), to okazało się, że to taki Lotus... ale po naszemu - czyli gorzej ;]. Mimo wszystko, można pośmigać królami polskich dróg - Fiat 126P, Polonez oraz Cinquecento :-D

#retrogaming #amiga #staregry
S.....S - Gra w którą zawsze chciałem zagrać, bo lubiłem (nadal lubię) podróżować aut...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwszy film z 5 numeru cd-action z października 1996 - przyjrzymy się dzisiaj wstępniakowi do pisma jak i menu do 2 CD które były dołączone do magazynu, postanowiłem trochę zmienić formułę i poświecic trochę więcej czasu pismu w tych przeglądach covercd, myslę że na koniec każdego numeru wrzucę jeden odcinek z przeglądem ciekawych artykułów które znalazły się w piśmie, tym bardziej że jest to pierwszy numer w którym możemy znaleźć action redaction
carlysdream - Pierwszy film z 5 numeru cd-action z października 1996 - przyjrzymy się...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mireczki i Mirabelki,

Ponieważ wciąż doskwiera nam wszystkim #koronawirus , chciałem przypomnieć Wam jak fajnie było przed #pandemia jednym z moich materiałów.

Krótka lecz treściwa recenzja z #retro targów, które odbyły się w Leeds tuż przed całym cyrkiem związanym z wirusem.

https://youtu.be/i7vBby71I-E
pszajnowski - Siema Mireczki i Mirabelki,

Ponieważ wciąż doskwiera nam wszystkim #ko...

źródło: comment_1588245366lQ3oAdrkdegx5FFrtStG01.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam gry PC na DOSa z pierwszej połowy lat 90, a może nawet i starszej, coś na modłę simsów powiedzmy, taki symulator normalnego "życia" ale kontrolując tylko jednego gościa, gdzie chodziło albo jeździło się dookoła jakiejś planszy (nie, nie monopoly) do pracy, do mechanika, i do kilku innych miejsc, pamiętam że były też pory dnia. Szukałem na 16bit.pl i nie ma ( ʖ̯) #retrogaming
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy dalej tkwisz w kwarantannie, wychodzisz ze zmysłów co począć ze sobą, czas dłuży Ci się w nieskończoność.
Nie wychodź pod żadnym pozorem z domu! Dołącz do rozpoczynającego sie sezonu Sensible Ligi!

Zapisy do ligi pod tym linkiem https://sensiblesoccer.de/forum/polski/27215-zapisy-na-nowy-sezon-ligowy-maj-2020

Czat DISCORD https://discordapp.com/invite/yhEdsTV
swos - Czy dalej tkwisz w kwarantannie, wychodzisz ze zmysłów co począć ze sobą, czas...

źródło: comment_1588187122poDKWRdO9MUUcOsVXCCzwX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A czy Wy już zapisaliście się na turniej w Re-Volta z pulą nagród o wartości powyżej 1300 zł?

Mamy do wygrania sprzęt komputerowy od SteelSeries, gry planszowe od @foxgames oraz klucz do Red Dead Redemption II na PC! Wszystkie informacje w znalezisku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/5474291/turniej-w-re-volta-nagrody-powyzej-1300-zl-zapisy-trwaja/

#mirkovolt #revolt #grybezpradu #gryplanszowe #pcmasterrace #sprzetkomputerowy #kinguin
MirkoVolt - A czy Wy już zapisaliście się na turniej w Re-Volta z pulą nagród o warto...

źródło: comment_1588167806WkZoSiKsAIwIDGy2lrdGo2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mirki i Mirabelki,

Z przyjemnością donoszę o nowej wrzucie na #youtube tym razem przegląd zawartości jeszcze przed pandemicznej zdobyczy czyli kolekcjonerskiej edycji Alone in the dark na #nintendo Wii.

Zapraszam do oglądania, komentowania i oczywiście zasubskrybowania kanału :)

https://youtu.be/UhCXz-qFq8c
pszajnowski - Siema Mirki i Mirabelki,

Z przyjemnością donoszę o nowej wrzucie na #y...

źródło: comment_1588116400Hv0jj8MSytzALVWxXNC0sN.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dorwałem "gamingowego lapka" z końca lat 90 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pentium 3 -500mhz, 64mb ramu i grafika savage 8mb.
Chciałbym nadrobić zaległości z tamtych lat, wiem wolfenstein 3d, doomy, unreal, nfs hp 1/2, co jeszcze?
przypomnijcie sobie jak wracaliście do domu i co odpalaliście?
#pcmasterrace #retrogaming
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mati1990: U mnie gry które najbardziej pamiętam to Half-life, Lego Racers, Hokus Pokus Różowa Pantera, Spiderman, Gorky 17, Escape from Monkey Island, Star Wars Racer
  • Odpowiedz
@Krx_S: W ogóle Ci tam odpisałem na maila, że jadę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napiszę jeszcze tutaj, potem napiszę na discordzie. Zapiszesz mnie 3 razy i będę miał 3 razy większe szanse ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz