Wpis z mikrobloga

#zdrapgre #gry #vicecity #retrogaming #pcmasterrace

Gra numer trzy została wybrana.

post z omówieniem zabawy

Tym razem obeszło się bez niespodzianki. Zwycięzcą wczorajszej ankiety, z przewagą dziewięciu głosów, zostało GTA: Vice City!
Dużym zaskoczeniem okazało się dalekie miejsce "Maxa", spodziewałem się bratobójczego pojedynku produkcji z którymi związane jest Rockstar Games. Dodatkowo pierwszy raz pojawiła się gra, która nie otrzymała żadnego głosu. (Anno 1800) Strategie po raz kolejny muszą uznać wyższość innych gatunków, jednak ich czas zapewne jeszcze przyjdzie.

Dziękuję za wszystkie głosy, których liczba wzrasta z ankiety na ankietę! Gra jest właśnie w trakcie instalacji, pozostaje tylko wybór przyświęcającego mi celu potrzebnego do zaliczenia produkcji i brać się do działania. Muszę się do czegoś przyznać, przy każdym kontakcie z grą używałem kodów ułatwiających rozgrywkę :/ Proponuję ukończenie historii bez wspomagaczy (może poza HOPINGIRL ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

W trakcie przechodzenia gry, pojawi się post z moimi pierwszymi wrażeniami a na koniec pełnoprawna recenzja.

Jeśli macie pomysł na inny cel, chcecie podyskutować o grze lub o całej akcji to sekcja komentarzy jest do waszej dyspozycji. Osoby zainteresowane tematem zapraszam do obserwowania tagu #zdrapgre gdzie pojawiają się wszystkie moje wpisy. Pozdrawiam ʕʔ

PS. "GTA V" jest dostępne za darmo na Epic Game Store
źródło: comment_1589471500M4BuPV6Uqql9LewPStrxM5.jpg
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dużym zaskoczeniem okazało się dalekie miejsce "Maxa", spodziewałem się bratobójczego pojedynku produkcji z którymi związane jest Rockstar Games.


@repix: chyba masz na myśli Max Payne 3 bo jeśli o pierwszą część to Rockstar ma bardzo niewiele z nią wspólnego.
@sodomek: Słowo "związane" jest tu kluczem ;) oczywiście wiem o tym, że za produkcję pierwszych dwóch części odpowiedzialne było Remedy Entertainment. Wydawcą pierwszej części było Take-Two interactive, które w dużym skrócie jest właścicielem Rockstar Games. R* wydało drugą część i wyprodukowało trzecią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Okayama: Gra dostępna będzie przez tydzień, może uda się jeszcze odzyskać. Teraz ich strona padła więc może być z tym problem. Swoją drogą bardzo ciekawe, że jest jeszcze aż tylu chętnych na tą grę.