Znalazłem i wyczyściłem moją pierwszą klawiaturę. Rok produkcji 1999 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie wczoraj nie działała poprawnie ale wyczyszczenie styków i folii w środku izopropanolem pomogło. Kusi mnie pisać na niej licencjat ale trzeba używać sporo siły żeby wciskać klawisze.

#pcmasterrace #komputery #retrogaming
D.....4 - Znalazłem i wyczyściłem moją pierwszą klawiaturę. Rok produkcji 1999 ( ͡° ͜...

źródło: comment_1589534232FTSznl1p2CoK9hiu1L8ZoR.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dużym zaskoczeniem okazało się dalekie miejsce "Maxa", spodziewałem się bratobójczego pojedynku produkcji z którymi związane jest Rockstar Games.


@repix: chyba masz na myśli Max Payne 3 bo jeśli o pierwszą część to Rockstar ma bardzo niewiele z nią wspólnego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elgrecqo: fakt. Ja polecam jeszcze emperor battle of dune. Działa w 3d i to jeden z fajniejszych rts z "tamtych lat". Czasami do niej wracam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@G-R-B: ja na serio muszę się wydobyć z tego depresyjnego stanu, w jaki mnie wpędza cała ta sytuacja. Wtedy może odzyskam ochotę do grania.
  • Odpowiedz
  • 1
@OSH1980 w takich momentach jak gram w proste, nieskomplikowane i niedepresyjne gry. Euro Truck Simulator jest najlepszy na odstresowanie się. Do tego dobra, spokojna muzyka i szklaneczka czegoś mocniejszego :-D Nie promuję jeżdżenia po pijaku, ale cel uświęca środki
  • Odpowiedz
#gry #retrogaming #pcmasterrace #ankieta

Wybieramy grę numer 3!

Post główny zabawy

W

Grą numer trzy będzie:

  • NFS: Most Wanted (+) 16.9% (13)
  • Baldur's Gate II (-) 20.8% (16)
  • Dead Cells (-) 1.3% (1)
  • GTA: Vice City (+) 37.7% (29)
  • Carmageddon (+) 13.0% (10)
  • Max Payne (+) 7.8% (6)
  • Anno 1800 (-) 1.3% (1)
  • Asseto Corsa (-) 1.3% (1)

Oddanych głosów: 77

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Student_AWAS: Też takiego kupiłem. Te CTXy były lepsze od Sony na tym samym trintronie. Do tych cieniutkich drucików szło się przyzwyczaić. Jak po jakimś czasie poszedłem do znajomych ze zwykłą wypukłą 14" to zacząłem się śmiać bo wyglądało mi to jak wyświetlanie obrazu na piłce :)
Potem zmieniłem na LG Flatrona 19" i to nie był dobry pomysł.Trinitron miał lepsze kolory i ostrość.

Ps. jak dobrze pamiętam to ten CTX
  • Odpowiedz
@Arkadian: zalezalo od rozdzialki oczywiscie ( ͡° ͜ʖ ͡°) flatrony tez zle nie byly, podobnie jak diamondtrony. Ogolnie te ctx mialy ciensze te nitki/linie niz odpowiedniki sony, jak dobrze pamietam.
  • Odpowiedz
Czy ma ktoś może cracka do polskiej gry Target z 1998 lub info jak odpalić grę? #target #retrogaming
Mam obraz nrg, który mimo emulowania nie działa poprawnie tj gra wymaga CD by ją odpalić (singla/split screen)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja 'gralem' w ta gre (o ile mozna to tak nazwac, nie wiem czy poziom trudnosci byl kiedykolwiek powtorzony w innych tytulach - oby nie dla graczy) tylko po to zeby zobaczyc ten screen i uslyszec nuty plynace z glosnika. Jak na GAME OVER - arcydzielo. Dzieki za linka, zrobilas mi poniedzialek!
  • Odpowiedz
Chips v1 (beta) dostępny do pobrania. To prosta gra logiczna wzorowana na grze Dr Hirudo. Uruchamia się z Workbencha.
Sterowanie:
Joy albo strzałki. Fire/Enter by przesunąć scalaka. ESC kończy doliczanie bonusowych punktów pod koniec planszy i wyświetla menu (next level/restart/exit)

Kredyty:
Programowanie: Sandro Sabene (sandruzzo)
xandra - Chips v1 (beta) dostępny do pobrania. To prosta gra logiczna wzorowana na gr...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach