@NieR: kurde, grałem z 5 razy i nigdy nie ukończyłem przez buga z perłami. Zakończenia się dowiadywałem jeszcze z wielkiej encyklopedii gier 2003 albo 2004 XD

Kiedyś to było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W dzisiejszym filmie dwa dema gier przygodowych - Zork Nemesis, bardzo klimatyczna gierka, demo bardzo ograniczone i z bledami ale calkiem fajnie sie "chodzi" po dostepnej przestrzeni, natomiast noc jest demem samo grajacym przedstawiajacym lokacje z gry. Zork jest dostepny na gogu, natomiast Noc trzeba troche poszukac, jest na stare.e-gry ale trzeba przejsc paywall.
#retrogaming #cdaction #staregry #covercd
carlysdream - W dzisiejszym filmie dwa dema gier przygodowych - Zork Nemesis, bardzo ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GamesFlemes: Nie oglądaj! Ludziom odbierane są marzenia! Brutalnie gwałci się ich wiarę we własne umiejętności i szacunek do drugiego człowieka. Dobija się psychicznie i pokazuje, że liczy się tylko morderczy wyścig po zwycięstwo!

  • Odpowiedz
  • 3
Rok temu wyciekł kod źródłowy do Super Mario 64.
Dzięki temu po 24 latach została naprawiona animacja dymu w SM64, gdzie wystarczyła mała zmiana w linijce kodu.
Teraz powstał port na PC. Jestem ciekaw jak wykorzysta to scena moderska ()
#staregry #retrogaming

Mirror 1
Mirror 2
NieR - Rok temu wyciekł kod źródłowy do Super Mario 64. 
Dzięki temu po 24 latach zos...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@brakloginuf: Czy projekt przejdzie do podziemia? Jak już wspominałem. Gdyby było wiadomo, kto za tym stoi, to Nintendo zaraz zablokowałoby prace i uśmierciło port. Moder w obawie porzuciłby całkowicie prace i koniec. Tutaj jednak nie wiadomo kto jest za niego odpowiedzialny (przynajmniej ja się nie doczytałem), bo pojawił się nagle i jedyne co mogą żadać to usunięcia go z serwisów hostingowych - co w sumie chyba już robią, bo z
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Wolfenstein 3d dysponował wyłącznie ścianami ustawionymi pod kątem prostym, a więc zdecydowanie autor poszedł dalej. Czy będą schody, windy i ogólnie różnice w poziomach to się okaże. Ten engine to już jest mistrzostwo świata jak na taki procesor.
  • Odpowiedz
@Veyn: Origins i Legends również ograne. Są ładniejsze, ale między nimi jest jakaś dekada różnicy. Trójka miała niesamowity klimat, w mojej opinii przewyższa nawet drugą część (którą też uważam za naprawdę dobrą, żeby nie było).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
Black Crypt kupiłem jakieś 25 lat temu za kieszonkowe. Pudełko, dyskietki i instrukcja zachowane w dobrym stanie. Amigi już nie mam, ale do gry dziś wróciłem dzięki #winuae. Niesamowite ile lokacji wciąż pamiętam... Może to #nostalgia, ale dawne gry miały w sobie "miodność" (tak to chyba określali w Secret Service)... Pozdrowienia dla Amigowców. #amiga #retrogaming #komputery #commodore #
Jonn - Black Crypt kupiłem jakieś 25 lat temu za kieszonkowe. Pudełko, dyskietki i in...

źródło: comment_1588521619AGaHE3a9pABeuVH8i0zzJq.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejne dwa dema, kultowy Jazz Jackrabbit oraz Johnny Bazzokatone - w tego pierwszego ostro sie zagrywalem za dzieciaka, ale w druga czesc, nie pamietam dokladnie czy ruszylem pierwsza, w kazdym razie nawet dzisiaj gra jest bardzo grywalna i uwazam ze ma ladna grafike.
#retrogaming #cdaction #staregry #covercd
carlysdream - Kolejne dwa dema, kultowy Jazz Jackrabbit oraz Johnny Bazzokatone - w t...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, graliście w grę Trespasser?

Dzisiaj wreszcie udało mi się w nią zagrać, nawet nie spodziewałem się że gra aż tak bardzo mi się spodoba. Ta gra w 1998 roku musiała robić niesamowite wrażenie, te duże otwarte etapy i ogromne dinozaury a jeszcze do tego multum nowych mechanik, niesamowita fizyka i sztuczna inteligencja...

Grałem całą noc, jest już po szóstej rano - nie pamiętam kiedy ostatnio jakaś gra mi się tak spodobała że przez
G.....s - Mirki, graliście w grę Trespasser?

Dzisiaj wreszcie udało mi się w nią z...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GamesFlemes: nie wiem jak teraz, ale zaraz po premierze ta gra była strasznym kasztanem. Nie było komputera, który dał by radę to uciągnąć, miałem kilkanaście fpsów na kompie z akceleratorem grafiki za miliony monet. Setki bugów, problemy z wykrywaniem kolizji, crashe. Poza tym mechanika tej gry jest ciekawa, ale też przy tym po prostu frustrująca. Jakbym grał w Turoka na silniku Surgeon Simulator xD
  • Odpowiedz
@chciwykrasnolud: Przeciez to swietny przyklad SI, walki pomiedzy dinozaurami, co najlepsze za kazdym razem wygladaly inaczej i inny dinozaur mogl wygrac. A to ze sa problemy z kolizja obiektow to nie jest problemem SI.
  • Odpowiedz