Wszystko
Najnowsze
Archiwum
478
Wizyta w biurze IDSoftware (Quake, DOOM, Wolfenstein) w październiku 1993 roku

Zawiera 21 minutowy gameplay DOOMa zanim zostały dodane do niego finalne efekty dźwiękowe
z- 50
- #
- #
- #
- #
- #
- 2

323
Turniej w Re-Volta - nagrody powyżej 1300 zł! Zapisy trwają

Jak już pewnie część z Was wie, organizujemy całkiem spory, oficjalny turniej z komentarzem LIVE oraz nagrodami o wartości powyżej 1300 zł w kultowej grze wyścigowej Re-Volt! Odbędzie się 2-3 maja - trwają zapisy! Nie zwlekajcie!
z- 32
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 11
266
Klon Dooma (codename: Dread) dla A500 już działa, wywiad z autorem KK/Altair

"Po raz pierwszy o próbie stworzenia czegoś, co do tej pory wydawało się niemożliwe na zwyczajnej Amidze 500 usłyszałem podczas zeszłorocznej edycji party Xenium, które odbyło się w Katowicach. KK/Altair (Krzysztof Kluczek) pracuje nad własnym klonem Dooma od końca 2018 roku".
z- 77
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Płodny jestem ostatnio dzięki #coronavirus to i materiału więcej na #youtube się pojawia.
Dziś test taniego upscalera #hdmi od #majfriendow z Chin. Czy jest sens kupowanie czegoś takiego, czy może lepiej pozostać przy standardowych kablach RCA, na te i inne pytania staram się odpowiedzieć w tym wideo.
[zapraszam
źródło: comment_1588006212TUAoijsOtJayq3Qa9iJ2g3.jpg
Pobierz
- 2

- 1
6
YT: Dread Ep 02 - klon gry "Doom" dla komputera Amiga 500 - tworzenie mapy

Drugi odcinek z tworzenia klona gry "Doom" na komputer Amiga 500. Muzyka z intro Mr. Quiet. Gra używa plików z projektu FreeDoom:- https://freedoom.github.io/ Miłego oglądania :-]
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Mam na zamianę takie oto tytuły, ktoś zainteresowany? Ewentualnie czy któryś z Was ma doświadczenie z wymianą na specjalnych serwisach internetowych? Opłaca się taka zabawa? Stacjonarnie mogę się zamienić w #krakow lub #paczkomaty
Pozdrawiam
źródło: comment_1587983733Cvso2ElQufKxicWkmiGTkA.jpg
Pobierz39
Superfrog | Klasyk Amiga Online

Ostatnio zapadła tutaj moda na retrogamming. Tak więc świetna przygodówka rodem z Amigi.
z- 7
- #
- #
- #
- #
450
Rekord świata w speedrunie Diablo 2 pobity

Tryb hardcore, 5 aktów, 3 poziomy trudności w mniej niż 6 godzin
z- 133
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Dzisiaj nowa wrzutka na kanale, tym razem #retro #recenzja leciwego, ale nadal znakomitego arcade sticka od ASCiiWare do #psx
Zapraszam do oglądania, komentowania, shareowania i oczywiście subskrybowania :)
https://youtu.be/-uOutyTmnUs

#retrogaming #cdaction #komputery #

- 1
Dzisiaj wygaszacze praktycznie wymarły - w korpo są jakieś informacje. Na prywatnych kompach ewentualnie losowe pejzaże.
Ps. Duke Nukem 3D rządzi!
- 0
- 0
#retrogaming #polskiyoutube #staregry #stream
#axeliocontent #retrogaming

- 7
W dzisiejszej ankiecie przedstawiam kolejną ósemkę gier, ta z największą liczbą głosów zostanie przeze mnie zrecenzowana na mirko ʕ•ᴥ•ʔ
link do pierwszego posta
Gra nr 2 #zdrapgre?
- Minecraft (-) 19.1% (13)
- Bioshock (+) 13.2% (9)
- Batman: Arkham City (+) 11.8% (8)
- Dungeon Keeper (-) 2.9% (2)
- Arma 3 (-) 10.3% (7)
- Wiedźmin 3 (+) 19.1% (13)
- Alien Isolation (-) 8.8% (6)
- Age of Empires II (-) 14.7% (10)
- 6
https://www.twitch.tv/osh1980
#staregry #retrogaming #mightandmagic #crpg #stream #oshgra #commodore

- 3
Kolejnym odcinkiem będzie albo Driver 2,

- 0













