@pszajnowski: tutaj pojawia się problem, bo podobno everdrive nie działa na klonach

jest jeszcze Krzysiocart - pisałem do twórcy i twierdzi, że powinien działać a jak nie to zwraca pieniądze albo spróbuje zmoddować konsolę ¯\_(ツ)_/¯

Co do monitora: miałem farta życia. Jakieś 15 lat temu kolega mi sprzedał amigę 600 z grami i monitorem za ok 50-80zł xD
  • Odpowiedz
Siema Mirki i Mirabelki,

W ten piękny i słoneczny (a przynajmniej u mnie) dzień, chciałbym Wam przybliżyć multiplatformową perełkę, którą część z Was może kojarzyć z komputera #amiga

Przyjemna zręcznościowo #strategiczna #gra typu #towerdefence w której za zadanie mamy obronę zamku przed oblężeniem armii wroga.

https://youtu.be/nEyWdE91UO8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarcinSzabla: Te komentarze, o których on mówi, należy traktować jako klasyczne trollowanie jakichś debili, którzy przeczytali na wikipedii historię amigi i w komentarzach wklejają swoje fantazje o tym jak to miał najlepszy komputer w dzielni, a w rzeczywistości widział go jedynie w folderze reklamowym elektromisu.
  • Odpowiedz
@Wqurfiony_Org: Koszty nostalgii widzę spore są. Taką amigę z ogromną reklamówką dyskietek, drugą reklamówką osprzętu w tym dwie zewnętrzne stacje, modulator, myszka itp można było za darmo no góra 4 piwa odebrać a teraz? Masakra.
  • Odpowiedz
Pamiętam jak somsiad wypożyczył za kosmiczne pieniądze z salonu gier N64. Już w tedy rzuciła mi się w oczy fajna grafika, kolorowa grafika o wiele lepsza w porównaniu z PSX. Rozmyte teksturki, cienie, antyaliasing. Wtedy jeszcze nie znałem tych pojęć ale to co się działo na tv robiło wrażenie. Dzisiaj odpaliłem sobie na emulatorze online THPS2 i wygląda to zajebiście, nawet chyba lepiej niż na PC :)

#retrogaming #retrogry
goorskypl - Pamiętam jak somsiad wypożyczył za kosmiczne pieniądze z salonu gier N64....

źródło: comment_1589828779jLXJQ6yBhbUIik1bowlvLt.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ahhh, koniec tej przygody. :D
Bardzo pozytywna gra. Ciekawa fabuła, mroczny klimat sci-fi w jaskrawo-humorystycznym wydaniu, no i miła dla oczu pikselowa kreska.
Szkoda, że gra jest dość krótka. Po zakończeniu czuć niedosyt. Z tej gry naprawdę mogłoby powstać ponadczasowe gejmingowe uniwersum. Niestety nie dość, że możemy się nim nacieszyć tylko przez krótki czas, to nie zostały wydane już po tej grze żadne części.
Widzę, że w tym roku ma wyjść następca- Beyond
C.....r - Ahhh, koniec tej przygody. :D 
Bardzo pozytywna gra. Ciekawa fabuła, mrocz...

źródło: comment_1589820299XZWjCHemSpkRPWknjjHoW7.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gry #retrogaming
ostatnio wspominalem o giants: citizen kabuto, teraz mi się przypomniał "Leisure Suit Larry" dodawany kiedys do gazetki cdaction. a poza tym, pamieta ktos taką super gierke jak carmageddon TDR 2000? czy tylko ja miałem na to zajawke :P
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pszajnowski: wygląda jakieś nietypowo. Oglądając gameplay ciężko mi było uwierzyć, że jest w standardowej dla NESa rozdzielczości i korzysta z odpowiednich dla niego sprajtów. Bardziej przypomina najgorsze produkcje, ale na SNESa ;)
  • Odpowiedz
@pszajnowski: źle to napisałem. Nie miałem na myśli, że nie wierzę, że jest to gra na NESa, tylko gdybym zobaczył niepodpisany gameplay z tej gry to bym pomyślał coś w stylu: "ale badziewne to homebrew na SNESa" xD
  • Odpowiedz