Wpis z mikrobloga

Robie 2 podejście Most Wanteda w tym roku. Tym razem przejdę wersję Black Edition na pierwszym Xboxie. Wcześniej Most Wanteda przeszedłem na X360. Pięknie po tej grze widać czym był kiedyś przeskok na nową generację. Wersja na X360 bije rozdzielczością, teksturami, oświetleniem, szczegółami itd. starą generację.

Nie lubię wersji na PC. Ma gorsze tesktury od X360, dodatkowo ma gorsze efekty cząsteczkowe nawet od PS2. Polecam zobaczyć jak wyglądają iskry na PS2, a jak na PC. Wersja PC to xD Dodatkowo zawsze wywala mi grę po skończeniu wyzwania 68, dlatego nie mogę przejść na 100%.

#needforspeed #nfs #xbox #retrogaming #staregry #gry
NVX78 - Robie 2 podejście Most Wanteda w tym roku. Tym razem przejdę wersję Black Edi...

źródło: comment_1627653762pvA5CPURk2PYeUfBSz5ShY.jpg

Pobierz
  • 6
Nie lubię wersji na PC. Ma gorsze tesktury od X360, dodatkowo ma gorsze efekty cząsteczkowe nawet od PS2


@NVX78: odważne stwierdzenie jak mowa o retrograniu ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NVX78: pamiętam jak kiedyś nie wiedziałem jak działa grafika, karta graficzna itd to myślałem że mój komputer jest jakiś #!$%@? i dlatego ta gra (tak samo jak Carbon i Undercover) wygląda tak brzydko. Jednak teraz już wiem że one są po prostu paskudne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Atreyu: Po prostu nie lubię #!$%@? maniany. Wersja na Xboxa jest jeszcze brzydsza, ale przynajmniej wyciska ostatnie soki z Xboxa. Poza tym domyślnie obsługuje widescreena i oczywiście pada, co dopiero moderzy po 10 latach dodali do PC.