Jak gniję z ludzi którzy przy przeziębieniu wydają kwoty rzedu 50 zł na jakieś apapy fervexy czy inne gripexy gdzie substancja czynna jest praktycznie taka sama jak w lekach za 2 zł.

Przykład? Mały blister apapu 8 tabletek potrafi kosztować 6 zł. Przed chwilą w aptece kupiłem (DOKŁADNIE TEN SAM SKŁAD, PARACETAMOL) za 8 zł 60 tabletek.

Nie dajcie się dymać ludzie reklamom i marketingowi.

#medycyna #leki #
WolfSky - Jak gniję z ludzi którzy przy przeziębieniu wydają kwoty rzedu 50 zł na jak...

źródło: comment_NTJ82dBHLd2npdLT0IF5zsC3XCnUPMdo.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Strahl: A później się okaże, że takiego słowa nie ma i farmaceuci będą mieli bekę bo ktoś trollował wykopków i a ci chodzili do apteki i mówili, że chcą coś kosztoefektywnego xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odnośnie tego, że google nas podsłuchują..
Dzisiaj byłem w Obi, sąsiad do mnie dzwoni i mówi żebym zobaczył czy nie ma tam kabla ze wtyczką 2x jack.

Patrzę jest, ale krótki. Dzwonię do niego i mówię jak wygląda sytuacja. Na co On mówi, że spoko, pojedzie do media markt.

KONIEC
G.....t - Odnośnie tego, że google nas podsłuchują..
Dzisiaj byłem w Obi, sąsiad do m...

źródło: comment_DqyKfYqqiiauEy8ZV8sPxF3n54h5Y7eb.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GreenShot: ja wierzę w to odkąd w sklepie stałem za gościem z roku z którym ani razu nie zamieniłem słowa przez studia a po powrocie po paru godzinach wyskoczył mi na fb w proponowanych znajomych w pierwszej kolejności.
  • Odpowiedz