@Widelec_: no księża tak mówią, że keks nie tyle co jest zły bo daje przyjemność, tylko odbiera obiektywną ocenę partnera i dlatego powinien być wtedy kiedy kogoś dokładnie poznamy. Tylko jak to się ma do starszych kawalerów co i tak nieprzechodzonej nie znajdą? Fajna rada dla licealistów, studentów, a pozniej to już co 2 samotna matka xd
  • Odpowiedz
co to za kretynizmy? xd
Chłopy róbcie odwrotnie. Szybkie poznanie i monitorowanie laski u siebie, jej sposobu bycia, wspólnego działania, to zwykły test czy laska do czegokolwiek się nadaje.

edit:
kościół, wiara stwarzaja tylko same czerwone flagi i wpędzają w kłopoty.
smallboobslover - co to za kretynizmy? xd 
Chłopy róbcie odwrotnie. Szybkie poznanie ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@TrexTeR: w 2022 jadąc na wakacje były tłoki ukraińców na dworcach - od razu było widać która ukrainka a która polka. Ukrainki piękne, dziewczęce, delikatne, można się zakochać a polki kwadratowe ryje, pretensja na twarzy, częsta nadwaga i ogólna bylejakość. Nawet niemki są ładniejsze od polek. Polki mają szansę w europie rywalizować jedynie z brytyjkami i kobietami z krajów niderlandzkich
  • Odpowiedz
✨️ Jak poradzić sobie z oporem partnerki do zdobycia licencji pilota?
Dziewczyna zniechęca mnie od licencji pilota PPL(A). Chcę ją zrobić jako hobby. Mam pieniądze i nie muszę z niczego rezygnować dla licencji. Jako powód wymienia:
-trudnosci organizacyjne (faktycznie pogodzenie lotów z pracą jest mega trudne ale jakoś ludzie to robią)
- to że będziemy mieli mniej czasu na urlopy (faktycznie, zużyje część na loty)
- ogólnie to że przez rok będę długo zajęty czymś
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Masz 30 lat i dalej nie wiesz, że logiczne tłumaczenie kobietom nie ma sensu? Jak chcesz się zapisać, to się po prostu zapisz a nie pytasz się o jakieś pozwolenia. J--------e, dorosły chłop
  • Odpowiedz
@ililillilililililillililil:
Raz, bodajże przed szpitalem (lub po?🤔) miałem ogolona klatkę. A że głupio było mieć taką samą klatkę ogoloną, a jestem owłosiony znacznie, to maszynką zacząłem jechać cały tors/plecy. No i tak patrzę w lustro i wyglądam jak debil. No to zacząłem golić poniżej pasa. Ogoliłem się calutki.
Strasznie głupie uczucie. Cała odzież dokładnie przylega do skóry, czuć dyskomfort. Nie ma tej takiej poduszki izolacyjnej tworzącej się przez owłosienie. Nie
  • Odpowiedz
@PolsartNews: błędów też nie zapomni jeżeli wywołały negatywne/ traumatyczne doświadczenia. Ogólnie zapamiętujemy te traumatyczne wydarzenia, a dobre zapominamy, dlatego dziewczyna twoje błędy zawsze wykorzysta np. jako powód do rozstania
  • Odpowiedz
Pracowalem duzo ż kobietami w pracach biurowych, czasem przy mnie rozmawiały o różnych sprawach.
Nie wiem czy można wierzyć w to co mówią, ale te co były po ślubie to mówiły że raz w miesiącu to taka norma, ale jak je facet wkurzy to nawet to przeciągają.

Pozniej zdarzylo mi siie pracować w meskim gronie, tez rozmawiali o różnych sprawach, to podobno ruchaja po 3-4 razy w tygodniu.

Ktoras plec tu klamie. I
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DrPrzegrozofiusz:

przegrywy tylko narzekają, a nie chcą nad sobą pracować

Zapieprzaj całe życie, wstawaj o 4 rano, pracuj 14 godzin dziennie, śpij 2 godziny, 8 godzin ucz się a w "wolnym czasie" idź na siłownię.
A wtedy po wielu latach być może choć trochę zbliżysz się do poziomu z któego zaczynał życie chad urodzony z dobrymi genami który nie zrobił nic.
  • Odpowiedz
Intzelu, kobiety wcale nie lecą na wygląd i kasę, one szukają mężczyzn, którzy nie są dupkami, potrafią czytać emocje i je okazywać. Jest ci źle? Powiedz to! Kobiety akurat są w takich sytuacjach bardziej wspierające, psycholożka w Polsacie mówiła!

Tymczasem rzeczywistość:

#blackpill #redpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
Piter1489 - Intzelu, kobiety wcale nie lecą na wygląd i kasę, one szukają mężczyzn, k...

źródło: 1000012127

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 46
@choochoomotherfucker: Mordko, to jest mem, dla wielu chłopów bardzo życiowy i zgodny z ich doświadczeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ile to jest historii, kiedy jeden z drugim się nasłucha dobrych rad i otworzy się przed partnerką czy okaże słabość, wtedy dzieje się magia, stopniowe ochłodzenie relacji i nagle ona stwierdza, że potrzebuje przestrzeni i zostańmy przyjaciółmi ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Wiem, że
  • Odpowiedz