Wszystko
Wszystkie
Archiwum
@Greed: Ja kupuję oryginalne LEGO bo moje wnuki się będą jeszcze mogły tym bawić. Jakość LEGO jest warta dopłacenia różnicy, zwłaszcza po kilku przebudowach zestawu, gdzie chińszczyzna już tylko denerwuje a bo coś się nie trzyma albo nie pasuje dokładnie... Pozdrawiam.
PS: Są też klocki LEGO co świecą w nocy też.
PS: Są też klocki LEGO co świecą w nocy też.
- 4
Pytanie!
Dlaczego do ciężkiej anielki nie zostały jeszcze zekranizowane przygody Tomka Wilmowskiego?!
#filmy #ksiazki #pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniezdupy #ciekawosc #rozkminy
Dlaczego do ciężkiej anielki nie zostały jeszcze zekranizowane przygody Tomka Wilmowskiego?!
#filmy #ksiazki #pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniezdupy #ciekawosc #rozkminy
- 3
@soadfan: Ulubiona książka z dzieciństwa.
Komentarz usunięty przez autora
Hej, Mirki i Mirabelki!
Co byście zmienili w swoim życiu gdybyście dostali/wygrali pół miliona złotych?
#pytanie #pytaniezdupy
Co byście zmienili w swoim życiu gdybyście dostali/wygrali pół miliona złotych?
#pytanie #pytaniezdupy
- 1
@Paszczak113: ufff :)
@pizzapotwor: studia i mieszkanie, ew. używany sportowy samochód (RX-8 albo Suprę) żeby nie rzucać się zbytnio w oczy
- 1
Mam głupie pytanie.
Jak znaleźć coś takiego na Allegro i Aliexpress? xD
To jest taka nie wiem, teczka z wszytymi w nią koszulkami na papiery formatu A4. Ma to jakąś nazwę czy co? :D
#allegro #aliexpress #pytaniezdupy #kiciochpyta
Jak znaleźć coś takiego na Allegro i Aliexpress? xD
To jest taka nie wiem, teczka z wszytymi w nią koszulkami na papiery formatu A4. Ma to jakąś nazwę czy co? :D
#allegro #aliexpress #pytaniezdupy #kiciochpyta
źródło: comment_70qMaSLOuSVRkp309kOlbrRlzhDtUg4a.jpg
Pobierz- 1
Mirki, dlaczego nawet kiedy w ogłoszeniu dotyczącym samochodu wyraźnie napisałem z dużej litery "Proszę dokładnie czytać opis" ludzie dalej pytają mi się w wiadomościach do kiedy oc i przegląd? I kiedy jest to najtańszy jeżdżący egzemplarz na olx (1/4 wartości dobrze utrzymanego samochodu) nadal mówią ze za dużo?
#gorzkiezale #motoryzacja #sprzedam #pytaniezdupy #samochody #handel
#gorzkiezale #motoryzacja #sprzedam #pytaniezdupy #samochody #handel
Drogie Mirko. Macie 5 minut na odpowiedzi, rozważam tylko poważne propozycje.
Co mam dziś zrobić na obiad?
#pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniezdupy #pytaniedomirkow #kuchnia #obiad #kiciochpyta
Co mam dziś zrobić na obiad?
#pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniezdupy #pytaniedomirkow #kuchnia #obiad #kiciochpyta
- 1
@dhMichu: filet z kurczaka
- 2
- 3
@gingerbread: Rovaniemi Suomi :-)
@ottar121: autokorekta w telefonie płata figle
glupie pytanie, ale google nie chce pomoc. Do ktorej jest czynny dzisiaj kiosku Ruchu na Miszewskiego bodajze 16?
#pytaniezdupy #gdansk
#pytaniezdupy #gdansk
- 1
@Fevx: ktoś kiedyś widzę napisał: Godziny otwarcia w Ruchu: 6-19 (dni powszednie) i 6-15 (soboty).
- 1
@Fevx: GDAŃSK, MISZEWSKIEGO 16
Kiosk z okienkiem usytuowany na ul. Miszewskiego, około 50 m od Al. Grunwaldzkiej, obok Bank Zachodni WBK, z drugiej strony centrum handlowe Jantar.
Pn-Pt:06:00-18:00
So:07:00-14:00
Nd: nieczynne
Kiosk z okienkiem usytuowany na ul. Miszewskiego, około 50 m od Al. Grunwaldzkiej, obok Bank Zachodni WBK, z drugiej strony centrum handlowe Jantar.
Pn-Pt:06:00-18:00
So:07:00-14:00
Nd: nieczynne
konto usunięte via iOS
- 3
Po kilku latach z Wami, chciałem zapytać jak stać się bordo. Ale właściwie mam to w dupie. Co za różnica. #pytaniezdupy #wypok #bordo
@Zczrzs: Z koleżanka ex-paska, któremu sie odwidział związek na tydzień przed. To był największy ból d--y jaki widziałem od ponad 20 lat XD
Właśnie przejechał tramwaj z nr 15 z napisem "uratuj ludzkie życie". Czy uczestniczę w jakimś #trueman ? #pytaniezdupy #oswiadczeniezdupy
#pytaniezdupy #heheszki #rakcontent
Gdzie się te wszystkie cebulogłowe p------e pochowały? Już minęło?
Gdzie się te wszystkie cebulogłowe p------e pochowały? Już minęło?
źródło: comment_39lLkdi5Ec425xtwfQ7RcNNw3tvoIo7p.jpg
PobierzKto skoczy staremu, kulejącemu człowiekowi do sklepu?
#pytaniezdupy
#pytaniezdupy
- 1
#pytaniezdupy
Co tam słychać?
Co tam słychać?
- 4
@legion2012: Odpowiem trochę wulgarnie "Stare k---y nie chcą zdychać" xD
- 1
Miraski mam pytanie, co się dzieje z twórcą tagu #programowanie
Miał być ze swoim wanem w TVN'ie i robić ten program jak go tuninguje czy tam jeździ po europie, no i jakoś sprawa ucichła.
Wie ktoś coś?
#wykop #pytanie #pytaniezdupy #przemyslenia #przemysleniazdupy #tuning #tvn
Miał być ze swoim wanem w TVN'ie i robić ten program jak go tuninguje czy tam jeździ po europie, no i jakoś sprawa ucichła.
Wie ktoś coś?
#wykop #pytanie #pytaniezdupy #przemyslenia #przemysleniazdupy #tuning #tvn
@janusznowak01: hehehe
@janusznowak01:
ciężko powiedzieć co poszło nie tak,
z jednej strony mamy genialny pomysł
a z drugiej brak funduszy na realizację.
rozumiem Twój niepokój rozwojem sprawy
natomiast weź pod uwagę kwestię
ciężko powiedzieć co poszło nie tak,
z jednej strony mamy genialny pomysł
a z drugiej brak funduszy na realizację.
rozumiem Twój niepokój rozwojem sprawy
natomiast weź pod uwagę kwestię
#kamerowanie #pytaniezdupy #youtube
Mirki i mirasy... podpowiedzcie mi trochę bo jestem zupełnie zielony w kręceniu filmów. Trzeba czegoś specjalnego do nakręcenia minutowego filmiku (dosyć dynamicznego) i wrzuceniu tego na Youtube, aby nie wyglądało to jak rzygi?
Co powinienem wiedzieć? Może znacie jakiś poradnik dla początkujących?
Chodzi mi o to, że oglądam filmiki polskich i zagranicznych youtuberów i jakościowo są super. Ja próbowałem nagrać coś swoim aparatem
Mirki i mirasy... podpowiedzcie mi trochę bo jestem zupełnie zielony w kręceniu filmów. Trzeba czegoś specjalnego do nakręcenia minutowego filmiku (dosyć dynamicznego) i wrzuceniu tego na Youtube, aby nie wyglądało to jak rzygi?
Co powinienem wiedzieć? Może znacie jakiś poradnik dla początkujących?
Chodzi mi o to, że oglądam filmiki polskich i zagranicznych youtuberów i jakościowo są super. Ja próbowałem nagrać coś swoim aparatem
- 0
@salvador5000: serrrio?...
@nadmuchane_jaja: serio. Musisz YouTube? Może vimeo spróbuj.



























BOZIUUU JESZCZE 3H PRACKI ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pytaniezdupy
Pograłbym w sumie w jakieś gry barowe typu lotki