@Greed: Ja kupuję oryginalne LEGO bo moje wnuki się będą jeszcze mogły tym bawić. Jakość LEGO jest warta dopłacenia różnicy, zwłaszcza po kilku przebudowach zestawu, gdzie chińszczyzna już tylko denerwuje a bo coś się nie trzyma albo nie pasuje dokładnie... Pozdrawiam.

PS: Są też klocki LEGO co świecą w nocy też.
  • Odpowiedz
Mirki, dlaczego nawet kiedy w ogłoszeniu dotyczącym samochodu wyraźnie napisałem z dużej litery "Proszę dokładnie czytać opis" ludzie dalej pytają mi się w wiadomościach do kiedy oc i przegląd? I kiedy jest to najtańszy jeżdżący egzemplarz na olx (1/4 wartości dobrze utrzymanego samochodu) nadal mówią ze za dużo?


#gorzkiezale #motoryzacja #sprzedam #pytaniezdupy #samochody #handel
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
glupie pytanie, ale google nie chce pomoc. Do ktorej jest czynny dzisiaj kiosku Ruchu na Miszewskiego bodajze 16?
#pytaniezdupy #gdansk
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fevx: GDAŃSK, MISZEWSKIEGO 16
Kiosk z okienkiem usytuowany na ul. Miszewskiego, około 50 m od Al. Grunwaldzkiej, obok Bank Zachodni WBK, z drugiej strony centrum handlowe Jantar.
Pn-Pt:06:00-18:00
So:07:00-14:00
Nd: nieczynne
  • Odpowiedz
@janusznowak01:
ciężko powiedzieć co poszło nie tak,
z jednej strony mamy genialny pomysł
a z drugiej brak funduszy na realizację.
rozumiem Twój niepokój rozwojem sprawy
natomiast weź pod uwagę kwestię
  • Odpowiedz
#kamerowanie #pytaniezdupy #youtube

Mirki i mirasy... podpowiedzcie mi trochę bo jestem zupełnie zielony w kręceniu filmów. Trzeba czegoś specjalnego do nakręcenia minutowego filmiku (dosyć dynamicznego) i wrzuceniu tego na Youtube, aby nie wyglądało to jak rzygi?
Co powinienem wiedzieć? Może znacie jakiś poradnik dla początkujących?

Chodzi mi o to, że oglądam filmiki polskich i zagranicznych youtuberów i jakościowo są super. Ja próbowałem nagrać coś swoim aparatem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach