Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

202492
- 2

Gieremek
via Wykop- 1
@202492: mój największy fan xd

Gieremek
via Wykop- 0
@T1001: a dobrze
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Miałem na osiedlu patusa co chodzil z pseudo pitbullem bez smyczy. spotykalem go kilka razy. prosiłem ładnie, tłumaczyłem. Na końcu zadziałała mieszanka agresji i policji. Już go nie widuję.
@utasutasutas: wydłubał ci oczy?
@utasutasutas: weź kilka głębokich wdechów do wylewu dostaniesz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@fukinloner: To są zdjęcia przed czy po zbliżeniu? :P
#psiarze Mam przegrywa i uważam, że powinno się jechać z przegrywami. Notoryczne puszczanie przegrywów luzem w miejscach publicznych, nie sprzątanie po nich, agresja względem innych ludzi. Na przestrzeni roku miałam dosłownie z 10 sytuacji, w których agresywny, luzem puszczony przegryw, podbiegł do mojego (zawsze na smyczy) i był dym. Kilkukrotnie właściciel takiego przegrywa leciał do mnie z łapami. Nie zliczę ile razy upominałam kogoś, kto nie posprzątał po swoim przegrywie.
@adrianna-kiyoki: zaraz ktos z kijem w dupie zrobi screena i będzie cię nim prześladował tygodniami xD
@adrianna-kiyoki: ludziom się skończy tolerancja dla puszczanych luzem przegrywów to się zacznie rozrzucanie zatrutych draży korsarzy to wrócą do piwnicy gdzie ich miejsce ヽ( ͠°෴ °)ノ
- 359
źródło: temp_file6012795453058491676
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 288
@kwiat_pustyni626: przykre że dla niektórych zwierze znaczy więcej niż drugi człowiek
- 18
- 274
Empatia psiarza:
Pies w restauracji przeszkadza: alergikowi, ludziom bojącym się psów, dziecku niedawno ugryzionemu przez psa
Psiarz: Haha przegryw boi się psów, psy mu przeszkadzają.
#psiarze #takaprawda
Pies w restauracji przeszkadza: alergikowi, ludziom bojącym się psów, dziecku niedawno ugryzionemu przez psa
Psiarz: Haha przegryw boi się psów, psy mu przeszkadzają.
#psiarze #takaprawda
@EditorTM: Są tacy co twierdzą że ich psieci są czystsze niż dziecko (XD)
@Tagliacozzo: Psiarze to zazwyczaj słabo wykształcona patologia jak Karyna ze zdjęcia. Ludzie na poziomie nie w-------ą sie z psem do knajpy bo rozumieją pewne sprawy i trzymają poziom kultury ludzkiej i życia w społeczeństwie
źródło: pies
Pobierz- 472
Mam psa i uważam, że powinno się jechać z psiarzami. Notoryczne puszczanie psów luzem w miejscach publicznych, nie sprzątanie po nich, agresja względem innych ludzi. Na przestrzeni roku miałem dosłownie z 10 sytuacji, w których agresywny, luzem puszczony pies, podbiegł do mojego (zawsze na smyczy) i był dym. Kilkukrotnie właściciel takiego psa leciał do mnie z łapami.
Nie zliczę ile razy upominałem kogoś, kto nie posprzątał po swoim psie. W parku narodowym
Nie zliczę ile razy upominałem kogoś, kto nie posprzątał po swoim psie. W parku narodowym
@genyara: podchodzę do tematu z tej samej perspektywy - użeranie się z nieodpowiedzialnymi psiarzami w społeczeństwie niskiego zaufania to jest walka z wiatrakami - zaorać to mandatami i zaostrzeniem prawa. Kiedyś mnie bawiło pytanie psiarzy czy potrzebują, żebym pożyczył im woreczek bo chyba zapomnieli, teraz szkoda mi nerwów.
- 93
@Casuel: dojechać każdego, kto nie umie się opiekować psem i utrudnia życie w społeczeństwie. Proste. Moja wolność kończy się tam, gdzie ograniczam swoimi działaniami wolność innych ludzi. Jeśli mój pies drze mordę w bloku, to jestem za tym, żeby mieć zgodę wspólnoty na posiadanie psa. Jeśli mogę zostać ugryziony w parku to dojechać tego, kto puścił psa luzem. Potrzebujesz więcej przykładów, żeby zrozumieć mój tok rozumowania? Opieka nad zwierzęciem to
@fukinloner: kobieta nie może mieć psa szowinisto?
@fukinloner: Ostatnio to sobie przeanalizowałem i u mnie na osiedlu ogromną większość psów mają pary (para+psiecko), zdecydowanie mniej rodzin z dziećmi i singli. Po prostu jest trend na psa jako substytut potomstwa (co nie zmienia faktu że psa w deszczu i rano wyprowadza facet xD)
- 5
Jednym jest podnoszenie świadomości publicznej artykułami o pogryzieniach (choć statystyki podają, że w 2024 było ich mniej niż w 2023) by rząd zaostrzył przepisy, a co innego wrzucanie wszystkich psów do jednego worka i sugerowanie by truć je jak leci. Niektórzy użytkownicy to mam wrażenie, że postradali wszelkie zmysł przez tę nagonkę. @WielkiNos przez kilka miesięcy szukał tematu, który skłóci wykop i mu się to udało, a część mu jeszcze przyklaskuje.
- 3
źródło: yh8qrjdn9i4b1
Pobierz@uytx: ciekawa rasa one wyglądają troche jak bezpańskie
- 1
@adrianna-kiyoki: jest kilka ras psów, głównie mniej popularnych, co na ulicy wyglądają jak pospolite kundelki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na przykład taki swedish vallhund czy blueheeler
@Gawith_Apricot: A mi "psiegryw" kojarzy się z tymi ludźmi z obrazka.
źródło: obraz
Pobierz@dktr ofiary psiarskiej propagandy, które przeczytały, że pies to największe szczęście w życiu człowieka a potem się przekonały w praktyce jakie to obciążenie, ale nie za bardzo mogą się już z tego wymigać.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: temp_file3807093457022160830
Pobierz- 351
@adrianna-kiyoki: pies ma być na swojej posesji za ogrodzeniem a nie ganiać przy ulicy i gryźć rowerzystów
- 3
źródło: 1000002055
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Gieremek: Robi Pan dużo dobrego dla społeczności.
- 2
- 130
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...























