Przygarnij pieska ( ͡° ʖ̯ ͡°) ogłoszenie fundacji:

"W przeszłości zdarzyło mu się dwukrotnie pokonać wysokie ogrodzenie, by zaatakować inne psy z zamiarem zagryzienia. [...] Dodatkowo, potrafi wspinać się po ogrodzeniach z siatki. Pokonuje nawet 2 metrowe mury."

#psy #psiarze
Fotonzdepresja - Przygarnij pieska ( ͡° ʖ̯ ͡°) ogłoszenie fundacji:

"W przeszłości z...

źródło: IMG_9110

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poczekaj tak z tydzień aż nagonka się skończy a wykopki znajdą nową ofiarę


@honorowy_dawca_nasienia: co tym razem obstawiasz? Kobiety, Julki z Twittera, oskarki?

Czy może będzie inna grupa społeczna na którą wykopki zrzucą winę za swoje życiowe porażki? XD
  • Odpowiedz
mówienie o nagonce na psy to nieporozumienie. Tak naprawdę wielu z nas nie lubi jak o 5 rano pies ujada ryja pod naszym oknem albo za ścianą. Wielu z nas nie lubi jak swoją obślinioną mordą smyrają nasze świeżo uprane spodnie gdy jedziemy windą. Wielu z nas nie lubi wchodzić na czyjeś podwórko albo do czyjegoś domu i spędzać 10 minut żeby gospodarz uspokoił zwierzaka który ujada tak, że w bębenkach dzwoni.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gieremek: tak, wcale nie ze względu na to że mają p----------h właścicieli którzy nie potrafią się nimi odpowiednio zająć

Nagonka jest przez to że psy są RÓŻNORODNE Xd

K---a psiarze ja myślałem, że wy macie w------e, ale wy po prostu macie problemy z myśleniem
  • Odpowiedz

Kogo dziś zagryzą psy?

  • 1. Dziecko 36.4% (12)
  • 2. Kobietę 3.0% (1)
  • 3. Mężczyznę 3.0% (1)
  • 4. Emeryta 12.1% (4)
  • 5. Transeksualistę bo miał zbyt jaskrawe ubranie 45.5% (15)

Oddanych głosów: 33

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 166
@MokebeElDursi a ty jesteś normalny? Piętnować wszystkich właścicieli psów bo jakiś debil patus nie panował nad swoimi? Wy to ku wa z jednej skrajności na drugą potraficie tylko przeskakiwać.
  • Odpowiedz
#psiarze #psy

Cieszy mnie, że W KOŃCU po tylu latach problem psiarstwa zaczyna wybijać na powierzchnię i w końcu jest jakaś nadzieja, że coś się w tym zapchlonym kraju zmieni. Oto profil kynorealisty takiego jak ja, to nie jest "chwilowa moda na hejtowanie grupy społecznej". Urodziłem i wychowałem się na głębokich przedmieściach miasta wojewódzkiego, moje przygody z dzieciństwa wyglądają następująco:

- pies sąsiada puszczony luzem regularnie przybiegał co jakiś czas
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szalony_bombardier: Media podchwyciły i medialny nacisk to szansa - rząd sam nie ruszy tego tematu, bo skowyt psiarzy będzie równie głośny co ich psów i to będzie jak podwyższenie wieku emerytalnego. Jakiekolwiek uporządkowanie tematu ras niebezpiecznych będzie już dużym krokiem naprzód.

@harrame:

do tego sasiad trzymal go na klatce
  • Odpowiedz
@AgresywnyKaloryfer: to i kary, poważne kary dla właścicieli za pogryzienia z różnym skutkiem. Sam zastanawiam się czy nie kupić psa (ale mieszkam w wolnostojącym i niewielu sąsiadów na około - nie jestem debilem żeby skazywać zwierze na mieszkanie w bloku i klatce) i wiem, że jeżeli się zdecyduję to przejdzie odpowiednią tresurę. Pies to nie pierdołka, którą bierzesz sobie kiedy chcesz i rzucasz samopas 10h dziennie. Często słyszy się tu,
  • Odpowiedz
Zakładając konto na tym portalu znałem go z tematów jak miłość do kotków, wykopefekty, kulturalne dyskusje i ciekawostki. Potem nadszedł wykop 2.0 i odpłynęło dobre 60% użytkowników, z dnia na dzień skończył się wartościowy kontent, kulturalne dyskusje i wymiana argumentów, pozostało to tylko na nocnej, gdzie nadal widać jakieś szczątki (przeglądam wykop do porannej kawy i patrzę co się na nocnej działo)
No i wszystko było git póki frustraci byli zamknięci na
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
ah tak, trollkonta z FB, niezbite źródło informacji.


@Gieremek: mhm zdecydowanie jest to farma trolli zlecona specjalnie w celu obrony godności psów
  • Odpowiedz
Dobrze, że jednak nie mieszkam w Polsce, bo poziom s----------a jest kosmiczny. Kłótnie miedzy psiarzami i anypsiarzami, ale żeby razem wyjść coś zmienić w kraju to żadna parówa się nie ruszy, bo łatwiej szczekać zza klawiatury. Śmieszne jak łatwo innym narzucić narrację, która potem prowadzi cały tłum bezmózgowców.

#psy #psiarze #emigracja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do niedawna sam miałem psa. 10 letni mops, zawsze trzymany na smyczy i pilnowany, bo potrafił podbiec i przestraszyć innego człowieka (nigdy nie ugryzł obcej osoby).

No właśnie miałem - został ugryziony i poszarpany przez amstaffa sąsiadów. Szarpanie prawdopodobnie uszkodziło kręgosłup, walczył dwa tygodnie.

Amstaff sąsiadów terroryzuje inne psy na osiedlu, chodzi bez kagańca. Na moją prośbę o założenie go, aby inny pies nie musiał przechodzić przez podobną historię, usłyszałem "nie da się założyć
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach